Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-21, 01:29
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-10, 23:35   

Miałam kiedyś kolegę w klasie, który ostro w to pocinał. Szczerze mówiąc nie wiem co ludzie widzą w tej grze... No... Być może nie wiem bo nigdy w nią nie grałam. Kiedyś chyba przed oczami mignął mi jakiś screen czy coś :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-11, 08:56   

mnie od tej gry odpędził słaby wygląd ==' Tak, jak to Tobiasz mówi, zbitka pixelek z czasów Commondore.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-11, 09:43   

Cashee, a ja właśnie lubię tego typu grafikę... :D Jakoś tak mnie pociąga, bo kojarzy mi się z dawnymi latami i gierkami, które były wtedy :P
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-11, 10:09   

Niedługo ma się pojawić grafika 3D w Tibii, ale nie interesuje mnie to bo ja już w Tibie nie gram. Polecam bezabonamentowe Guild Wars! Na początek Phophecies. GW jest podobne do L2 i WoW, ale GW jest lepsze, ponieważ:

- streaming technology, umożliwia przesyłanie plików do Gracza na bieżąco, podczas samej gry, w tle; ten system sprawia, że naprawianie usterek to kwestia zaledwie paru chwil bez potrzeby ściągania osobnego patcha, wszystko jest zautomatyzowane

- brak miesięcznej opłaty, co jest dużym plusem sprawiającym, że gra jest dostępna dla niemal każdego Gracza mającego dostęp do Internetu

- brak grindu (z ang. "harowania"), nie trzeba tracić nad postacią masywnych nakładów czasu, by mieć dość wysoki poziom do zrobienia czegoś, zdobywanie kolejnych poziomów jest przystępne, a wszelkie restrykcje co do wymaganego poziomu postaci zostały usunięte, co oznacza, że Gracz nie musi mieć danego poziomu w celu zdobycia dodatkowych misji itp.

- niskie wymagania co do przepustowości łącza, nawet osoby, które mają lagi w wielu grach online, nie odczują żadnych podczas gry w Guild Wars, przesył danych został zmniejszony do minimum

- rozbudowane walki i turnieje PvP, organizowanie walk gildii, walk zespołowych, nie tylko dla Graczy o wysokim poziomie, można wziąć też udział w walkach dla niskopoziomowych postaci, specjalnie dla tych dopiero rozpoczynających przygodę swoich nowych bohaterów

- gromadzenie drużyny umożliwiają tzw. outposty, które znajdują się bezpośrednio przed każdą większą misją, tak aby osoby zainteresowane mogły utworzyć szybko drużynę bez zbędnego szukania towarzyszy w miastach

- przeludnienie miasta zostało ograniczone, gra rozdziela Graczy na districty (z ang. "dzielnice"), które są wiernymi kopiami tego samego miejsca, również podczas misji Gracze otrzymują własną kopię danej lokacji

- balance, równowaga profesji, żadne połączanie klas nie jest najlepsze, każde ma swoje plusy i minusy, które się równoważą

- grafika zapierająca dech w piersiach

Co prawda GW ma wiele cech gry MMORPG, lecz zalicza się do gatunku CORPG, ponieważ poza miastami nie ma ludzi. Poza miastami jesteś sam/a bądź z drużyną albo z gildią. Nie ma obawy, że ktoś nas zabije w grze. Jak ma się ochote powalczyć to idzie się na Arenę.
Ostatnio zmieniony przez Tobiasz 2007-07-11, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-11, 10:11   

Cytat

Niedługo ma się pojawić grafika 3D w Tibii
- eee? to to tak będzie wyglądało jak Second Life :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-11, 10:18   

Dla mnie Tibia to jeden wielki syf, który uzależnia. Żałuję, że w to grałem. Zapraszam do wątku o Guild Wars'ie.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-11, 10:34   

Ja od początku wiedziałam, że to syf, więc nawet się za to nie brałam. Widziałes reportaż o Tibii w Uwadze?
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-11, 11:33   

Nie. Widziałem filmiki w Googlach. Zapraszam do grania w Guild Wars.
Ostatnio zmieniony przez Tobiasz 2007-07-11, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-11, 11:34   

ja idem w Ice Tower grać ;p
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-08-05, 12:51   

Tibia to jedno wielkie dno. Już MU jest lepsze. Na szczęście coraz mniej o niej słyszę.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz