Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:09
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    facet z klasą to facet z kasą ?

na blipie wyłapałem wpis do bloga komentujący pewne ogłoszenie z gumtree ;)

=> http://2oblicze.pl/2009/1...zeka-na-ciebie/

przeczytajcie sobie co młode kobietki zamieszczają w internecie i jakie są obecne wymagania co do mężczyzn ;)

Oczywiście nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego worka, ale muszę przyznać, że wiele z tych wymagań jest dość powszechna wśród obecnie dorastającej młodzieży co potweirdzają chociażby takie ogłoszenia i filmy typu galerianki ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-11-10, 20:07   

mnie to wcale juz nie dziwi - jakiś czas temu byłam świadkiem rozmowy dwóch dziewczyn - na oko 16-18 lat (rozmowa dotyczyła facetów, momentami pojawiał się wątek liceum i zajęć lekcyjnych).
wymowa tej rozmowy była w podobnym tonie, co to ogłoszenie.
dziewczyny dość przeciętne, jeśli chodzi o samą urodę - za to kilo tapety na twarzy i mnóstwo gadżetów (wisiorki na komórce,plecaku, różne świecidełka typu tandetne kolczyki czy pierścionki itp.). Co ciekawe z rozmowy dało się wyłuskać kilka smaczków min. że rodzice panien nie są w stanie zapewnić im bytu (wtf? chodzi o to że nie dadzą na firmowe spodnie za 6 stów sztuka? albo przezroczystą bluzeczkę za 4 stówy?) i łapią się faceta który ma kasę, "klasę", komórę i furę oraz, co ważniejsze - będzie miał max 30 lat oO
(nie wiem, czy trzeba urodzić się naprawdę milionerem by sprostać takim wymaganiom?)

kurde, naprawdę to jest problem społeczny, bo za kilka lat taka powie, że nie pójdzie do roboty, bo se tipsy połamie - tylko nie biorą pod uwagę faktu, że taki facet się nią szybko znudzi i kopnie w zadek prędzej niż się ona zorientuje.
chce mieć luksusy? nie sama zarobi ciężką i legalną pracą, jak każdy normalny -_-
 
  podziel si� tym postem na:
szametu
[Usunięty]



Wysłany: 2009-11-10, 20:07   

...
Ostatnio zmieniony przez szametu 2009-11-18, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2009-11-10, 22:53   

Ja mam takie samo zdanie jak teneniel . Chce im się kasy, samochód i innych gadżetów to niech same sobie zarobią ale uczciwą, normalną pracą a nie że pójdzie da gdzieś dupe i dostanie kase. Nie każda 16 latka naprzykład musi sie zachowywać jak galerianki, są inne prace które można wykonywać które nie hańbią człowieka.
Ale cóż to już jest osobisty wybór człowieka, chce być taka niech bedzie taka. To tez w jakimś stopniu obrazuje rodziców takiego dzieciaka, bo najwyraźniej albo je olewał albo za bardzo rozpieszczał. :zdegustowany:
 
  podziel si� tym postem na:
szametu
[Usunięty]



Wysłany: 2009-11-11, 08:46   

...
Ostatnio zmieniony przez szametu 2009-11-18, 18:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-11-12, 23:36   

Jak donosi autor tamtego wpisu niebanalna Kasia odpisała na jego wiadomość i... okazało się, że Kasia ma penisa ;)

=> http://2oblicze.pl/2009/1...kasia_odpisala/

jakiś koleś zrobił sobie żart a najlepsze w tym, że były osoby, które wysyłały zdjęcia "do Kasi" ;) jak widać kretynów nie brakuje...

ale.. czy to co napisał ten podszywacz zostało wyssane z palca ;> bo ja zdania nie zmieniam, takie panie istnieją i osobiście omijam je szerokim łukiem, bo większość z nich nie potrafi tego zamaskować... są hmm za mało rozgarnięte..
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-11-16, 00:47   

Ja od razu wiedziałam, że to jakaś prowokacja :D , ale wiedziałam również, że ktoś tego nie napisał od tak sobie. W sumie dziwię się autorowi bloga, że tak się zbulwersował... Czyżby się wkurzył, że nie pasuje do typu panny Kasi? :D Ja polałam z tego i tyle :P .

Wracając jednak do tematu - takich laseczek nie brakuje. Kiedyś szesnasto czy osiemnastolatki lubiły starszych o kilka lat facetów bo ci byli dojrzalsi, mądrzejsi i im imponowali... A teraz? Teraz liczy się to, ile koleś ma w portfelu. Chociaż nie... To też jest bez znaczenia - najważniejsze jest to, co od nich dostają.

Z czym jak z czym, ale z jednym muszę się zgodzić - to, że facet zarabia świadczy o jego zaradności. Co jak co... Ale jaka kobieta chciałaby być z facetem, który nie zarabia nic albo zarabia bardzo mało? Tu już nie chodzi o to, że nie kupowałby swojej kobiecie pięknych sukienek czy innych dupereli, ale o to, że nie potrafiłby w przyszłości, jako głowa rodziny zapewnić bytu. Oczywiście tekst, że facet zarabiający 1500 zł. na miesiąc i jeżdżący dziesięcioletnim samochodem jest ostro przesadzony, wiadomo, ale leniwi i mało ambitni faceci nie zachęcają ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
szametu
[Usunięty]



Wysłany: 2009-11-16, 08:46   

...
Ostatnio zmieniony przez szametu 2009-11-18, 18:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-11-16, 09:48   

szametu napisał/a:

a tak sie zarzekaliście, ze nie jestescie zwierzetami :rotfl:

Wszyscy jesteśmy zwierzętami, nie wiedziałeś o tym? :P I zmartwię Cię, bo Ty też :D .
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-12-20, 20:25   

kolejne ogłoszenie, tym razem pani, która nie ma czasu i pieniędzy odda swoją cnotę za dobrą sumę i przy okazji szuka kogoś kto się nią zaopiekuje ;)

http://www.polskastrefa.e...1387_13328.html
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz