Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:10
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-12-05, 23:10   

Wszystko, co powinno zostać powiedziane, już zostało powiedziane, więc ja powiem tak - idź, człowieku, upij się do lustra, przegraj małą fortunę w karty, obudź się z kacem, spójrz w lustro... a potem ogarnij się i zacznij żyć. Tak jak pisała Alabastrova - olej związki i rób to, co Cię kręci.

To wymaga czasu, łatwiej o tym czytać, niż zrealizować, ale da się.

Piszę to jako facet w podobnej sytuacji - od pół roku zmagam się z kryzysem emocjonalnym (zapoczątkowanym oczywiście przez rozstanie), który pochłonął sporo ofiar w postaci niedokończonych projektów, wielu zerwanych kontaktów i nadszarpniętej reputacji jako fachowca w swojej dziedzinie i dopiero od niedawna wychodzę na prostą. Tym bardziej, że mam bardzo konkretne plany na nadchodzący rok i na ich zawalenie już nie mogę sobie pozwolić.

I jest mi z tym wszystkim, bez cienia ironii, absolutnie zaje***cie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kirabax 

Wiek: 30
Dołączył/a: 05 Gru 2013
Posty: 6

Wysłany: 2013-12-06, 02:08   

Alabastrova napisał/a:

Odpuścić :) I nie mówię tego w złośliwym tonie. Wiesz... my, dziewczyny, wyczuwamy od razu, że koleś jest nagrzany na związek, rozpaczliwie poszukujący akceptacji i miłości. To sprawia, że nie mamy sie o co starać bo właściwie już Cie mamy, na wejściu. Takie facet wydaje się być kluskowy, a my szukamy jednak czegoś innego ;) Czegoś mniej oczywistego. Olej związki. Skup się na sobie, rozwijaj się w kapeli, zajmuj czas na maxa. Gdy osiągniesz status pół-wyjeb.ane (zapraszasz na spotkania, ale nie przejawiasz napastliwego zauroczenia) to dziewczyny inaczej będą do tego podchodziły, nie będą odczuwały potrzeby spotykania się z kimś na boku bo Ty i staranie się o Ciebie, o zdobycie Twego serca będzie tak czasochłonne, że nie znajdą czasu na randki z innymi ;)

Czyli tak jak myślałem. Umówić się, gadać o sobie, troche o niej, jak przypasuje to spoko, jak nie przypasuje to trudno. Wy kobiety jesteście tak piękne w ogarnięciu, a jednocześnie dziwne... :P chciałbym dac co mam najlepszego w sobie, ale wiem jak to się skończy. Tymczasem od samej kobiety słyszę, by się umówić i zamiast samemu się starać to po prostu gadać co ma się na myśli... że też wczesniej na to nie wpadłem :P

Chciałbym maksymalnie zająć się kapelą, koncertami. Ale nie chcę się obudzić z ręką w majtkach w wieku 30 lat, że nie wiem jak randkować z dziewczynami i jak to jest być kochanym :)
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-12-06, 08:47   

Nic tak bardzo nie odpycha jak ktoś rozpaczliwie i desperacko poszukujący związku i miłości
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-12-06, 10:11   

kirabax napisał/a:

Chciałbym maksymalnie zająć się kapelą, koncertami. Ale nie chcę się obudzić z ręką w majtkach w wieku 30 lat, że nie wiem jak randkować z dziewczynami i jak to jest być kochanym

Spokojnie! W związkach już byłeś, z kobietami jenak się umawiałeś... więc nigdy nie będziesz aż tak nieporadny jak 30letni prawiczek. Masz tylko 19lat! Spokojnie 2-3lata możesz wrzucić na luz. Ogarniesz, wyrobisz się jeszcze i ochajtasz do 25 ;) Uwierz mi ;) Odpuść bo teraz Ci nie wyjdzie, nie ma szans bo ogarnięty jesteś demonami inych dziewczyn, złych doświadczeń.

Cytat

Nic tak bardzo nie odpycha jak ktoś rozpaczliwie i desperacko poszukujący związku i miłości

100% prawdy
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-12-06, 10:28   

W moim podpisie masz adres mojego bloga. Powoli i na raty kroję ten temat. Póki co o ile wiem ukazał się manual odnośnie tego 'jak zrobić 1-szą randkę', na dniach będzie 'jak doprowadzić do 1-szej randki', ale chyba i zahaczę docelowo o coś na kształt "Jak się zmusić do 1-szej randki"
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
kirabax 

Wiek: 30
Dołączył/a: 05 Gru 2013
Posty: 6

Wysłany: 2013-12-06, 12:33   

@Alabastrova - może i masz rację... ale z drugiej strony nie chcę być sam :) dobrze mi było żyć sobie swoim życiem, nie być zależnym od nikogo, ale człowiekowi trudno dogodzić i co chwile potrzebuje czegoś innego i nowego.
Mam nadzieję że masz rację i przyjdzie to samo, z czasem. Ale wiem, że muszę pracować nad przełamywaniem się. Wiem czego chcę, jestem zdecydowany, obieram cele i dąże do nich. Czasem jestem po prostu zbyt leniwy ;)
@Kuc - okej, w takim razie bloga na pewno przejrzę i czekam na kolejne notki.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz