Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Karola_Gl
[Usunięty]



Wysłany: 2012-08-03, 12:39   

Takie którego kocham, i który kocha mnie nad życie.... bez względu na wygląd czy charakter.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

mllekatherine 
Blogger.Klub


Imię: Katherine
Wiek: 30
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 19
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-08-11, 13:42   

mój nieidealny chłopiec ewoluował w idealnego mężczyznę, więc przynajmniej dla mnie takowy istnieje :) z całym arsenałem wad jest dla mnie bardziej idealny, niż ktokolwiek inny :D
 
  podziel si� tym postem na:
puma 
Blogger.Klub


Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 43

Wysłany: 2012-08-12, 17:15   

Idealny facet.. nie ma kogoś takiego, tak samo jak idealnej kobiety, każde jest istotą odrębną, posiada swoje emocje, które drugiej osobie nie do końca mogą się podobać...
Jednak z całą pewnością mogę powiedzieć, że istnieje przyzwoity facet, który obdarza kobietę tym co najlepsze, i choć zdarzają się burze w związku, to jednak taki facet jest na wagę złota :)
 
  podziel si� tym postem na:
MJay1333 

Dołączyła: 24 Sie 2012
Posty: 2

Wysłany: 2012-08-24, 20:36   

Mój ideał nie musi być perfekcyjny, wręcz przeciwnie - musi mieć jakieś wady, bo inaczej byłoby nudno.
Jeśli chodzi o wygląd, to najlepiej blondyn. Bardzo lubię długowłosych.
Jeśli chodzi o osobowość, musi być nieprzeciętny. Musi mieć coś, czemu będzie się poświęcał, jakąś pasję. Nie chcę faceta, któremu zależy tylko na świętym spokoju, piwku w ręce i codziennym seksie. Fajnie by było, gdyby był spontaniczny, z fantazją, wrażliwy, czuły, wyrozumiały i szarmancki. Trochę wymagań mam, ale nie są one niemożliwe do spełnienia, zwłaszcza, że znam taki ideał osobiście :)
 
  podziel si� tym postem na:
SailorPanda 

Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 1

Wysłany: 2012-08-31, 14:19   

Kiedyś oglądałam się tylko za przystojniakami, ale potem spotkałam faceta, który swoją "czułością" podbił moje serce.
 
  podziel si� tym postem na:
Progres 


Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 12

Wysłany: 2012-10-08, 11:24   

nie ma takiego. może być jedynie trochę zbliżony do ideału... na pewno wysoki brunet i musi mieć poczucie humoru. mój taki jest, ale nie powiem, że to ideał..
 
  podziel si� tym postem na:
zuziamarzec123
[Usunięty]



Wysłany: 2013-01-21, 21:55   

Na pewno najważniejsze jest to, zeby fajnie się dopasować bo dla jednej "zwykły" chłopak dla innej właśnie może być tym ideałem. Nie warto szukać w nieskończoność tego ideału ale też nie warto tkwić w nieszczęśliwym związku z kimś kto nam nie odpowiada.
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 19:49   

Ideał to ten, którego wybiorę. A wybiorę tego, którego wady i zalety mi odpowiadają - a nie takiego którego będę chciała zmienić. ;)

Moim zdaniem jedną z najważniejszych rzeczy jest decyzja - jak już zdecyduję, że chce z nim być to nie wracam do etapu poszukiwań. Tylko w ten sposób można uczciwie pracować nad związkiem...
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Juliab3 
Blogger.Klub


Imię: Julia
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-01-24, 13:23   

Idealny... Hmm...
Z wyglądu?
Wysoki (wyższy ode mnie), ciemne włosy. Taki, który wygląda na grzecznego intelektualistę.
Wgl. skryte marzenie, to Brytyjczyk albo Japończyk, Koreańczyk... :oczami:
Charakter:
Zabawny, inteligentny, dający poczucie bezpieczeństwa, godny zaufania, rozsądny i odpowiedzialny. Niepalący, nie przesadzający z piciem %. Narkomanom i innym cudakom mówię: NIE. :D
______________________________________________________
http://pokoj-ksiazek.blogspot.com/ - Recenzje przeczytanych przeze mnie książek.
 
  podziel si� tym postem na:
cyro-graf 
Blogger.Klub

Dołączyła: 21 Gru 2011
Posty: 26
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-01-31, 22:59   

Widzę, że większość forumowiczek ma albo niewielkie wymagania, albo nie chce się do nich przyznać. Ja pójdę na całość. A więc:
- powinien mnie słuchać i wykonywać moje polecenia
- powinien być pełnym abstynentem
- powinien być inteligentny i mieć fajne poczucie humoru (byle niezbyt prymitywne, bo z takim to wstyd się gdziekolwiek pokazać, bo zawsze coś palnie);
- powinien mieć jakieś zdrowe hobby (rzecz jasna nie mam na myśli hobby w postaci siedzenia przed telewizorem z piwem w jednej ręce, a pilotem w drugiej) - facet bez pasji zawsze jest beznadziejny
- powinien być człowiekiem odpowiedzialnym
- powinien być bardzo przystojny (mieć przynajmniej 180 wzrostu, nie być rudy lub łysy, nie mieć wystających zębów lub końskiej szczęki)
- powinien potrafić się porządnie ubrać ( w sensie nie jakieś wytarte dresy)
- fajnie jakby był bogaty lub przynajmniej przedsiębiorczy (to nie jest wymóg konieczny, ale jakby był spełniony byłoby miło)


Jednak obiektywnie rzecz ujmując jakby facet spełnił chociaż 50% byłoby już dobrze.Dwa pierwsze warunki są jednak najważniejsze.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-02-02, 15:48   

Progres napisał/a:

nie ma takiego. może być jedynie trochę zbliżony do ideału...

Nie ma czegoś takiego jak "nie ma ideału". Słowo ideał to pojęcie względne, każdy ma swój typ, swoje preferencje.
Dla Ciebie idealny mężczyzna jest brunetem, a dla mnie idealny mężczyzna ma blond włosy.
Więc jeśli już to "nie ma takiego, który spełniałby wymagania STEREOTYPOWEGO IDEALNEGO FACETA" ;)

cyro-graf napisał/a:

Widzę, że większość forumowiczek ma albo niewielkie wymagania, albo nie chce się do nich przyznać. Ja pójdę na całość. A więc:
- powinien mnie słuchać i wykonywać moje polecenia
- powinien być pełnym abstynentem
- powinien być inteligentny i mieć fajne poczucie humoru (byle niezbyt prymitywne, bo z takim to wstyd się gdziekolwiek pokazać, bo zawsze coś palnie);
- powinien mieć jakieś zdrowe hobby (rzecz jasna nie mam na myśli hobby w postaci siedzenia przed telewizorem z piwem w jednej ręce, a pilotem w drugiej) - facet bez pasji zawsze jest beznadziejny
- powinien być człowiekiem odpowiedzialnym
- powinien być bardzo przystojny (mieć przynajmniej 180 wzrostu, nie być rudy lub łysy, nie mieć wystających zębów lub końskiej szczęki)
- powinien potrafić się porządnie ubrać ( w sensie nie jakieś wytarte dresy)
- fajnie jakby był bogaty lub przynajmniej przedsiębiorczy (to nie jest wymóg konieczny, ale jakby był spełniony byłoby miło)

Jednak obiektywnie rzecz ujmując jakby facet spełnił chociaż 50% byłoby już dobrze.Dwa pierwsze warunki są jednak najważniejsze.

Gdy kobieta stawia mężczyźnie TAKIE wymagania, to zakładam, że ona również jest cudownie idealna, jej figura to jędrne 90x60x90cm, ma piękne, zgrabne i długie nogi, nieskazitelnie czystą i uwolnioną od niedoskonałości skórę, jest na tyle inteligentna by wysłać (i napisać!) smsa, ale na tyle głupia by nie zostać z nią na dłużej niż jedną noc...

Choć przyznam, że zgadzam się z połową pierwszego punktu, ale ja myślę o słuchaniu tego co mówię, a nie o słuchaniu się mnie. Facet bez własnego zdania to cipka, nie facet.

cyro-graf napisał/a:

Powinien być bardzo przystojny (mieć przynajmniej 180 wzrostu, nie być rudy lub łysy, nie mieć wystających zębów lub końskiej szczęki)
o losie...

cyro-graf napisał/a:

fajnie jakby był bogaty lub przynajmniej przedsiębiorczy (to nie jest wymóg konieczny, ale jakby był spełniony byłoby miło)
no tak, bo kto kupi nowe porsche jak nie ukochany mężczyzna? ;)

Ja się trzymam z dala od ideałów, od tych stereotypowych i od tych "moich". Już nie raz miałam okazję się przekonać na własnej skórze, że nie ma co wybrzydzać jeśli mężczyzna jest na prawdę cudowny i jeśli się czuje, że coś może być na rzeczy, ale jedyną przeszkodą na szczęściu dwójki ludzi jest to, że ma "niewyjściowa twarz"
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2013-02-02, 16:51   

cyro-graf "miszcz"!!

Powodzenia w poszukiwaniach! ;) No to mi poprawiłaś humor. Uff, dobrze, że spełniam wszystkie wymagania! :D

Suvennes ładnie Cię podsumowała.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz