Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 02:00
Autor Wiadomość
prazjii 

Dołączył/a: 23 Cze 2008
Posty: 5

  Wysłany:    Poznałem fajną dziewczynę...

Witam,

mam problem. Otóż Rok temu zacząłem się uczyć w 1 gimnazjum. Tam na pierwszych lekcjach zobaczyłem dziewczynę. Bardzo ona mi się podoba. Chciałbym ją że tak to nazwę, "zdobyć". Przez caluśki rok ona nadal mi się podoba, tylko że nic nie robiłem by ona ze mną chodziła. Czasami się na nią patrzę na lekcjach, np: że odwracam głowę i zerknę na nią, i ona wydaje mi się że robi to samo. Czytałem gdzieś że jak one (dziewczyny) tak robią to coś "iskrzy". Sęk w tym że jestem nieśmiały i robię się czerwony (czyli po prosu się zawstydzam) jak gadam z jakąś dziewczyną (rówieśniczką). :zawstydzony: Boję się trochę ładnych dziewczyn.

Teraz po zakończeniu wakacji zacząłem bardziej o tym myśleć. Poczytałem trochę w internecie o tym. Zagadałem do niej na GG i na tym stanęło. Nie wiem co dalej robić, myślałem żeby zdobyć od kolegi jej adres i wysłać jej taki liścik miłosny (anonimowy of course), żeby wiedziała że ma miłosnego adoratora.

Prosiłbym was o jakieś rady, co robić, jakieś triki i czy dobry jest ten pomysł z liścikiem. Dodam że chodzimy o tej samej klasy, idziemy teraz do drugiej klasy gimnazjum. Ja i ona mamy po 14 lat.

Z góry dziękuję za szybką oraz sprawna pomoc,

pozdrawiam,
prazjii :help:

Ps. jak bym napisał w złym dziale albo bym złamał regulamin to nie kasujcie mi tego posta, ponieważ trochę się napisałem na nim.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-23, 17:09   

płeć przeciwna potrafi onieśmielać, szczególnie jak nam się podoba ;) - to nic złego ani dziwnego.

W liściki miłosne to się dawno nie bawiłem :D więc nie wiem jak to teraz z tym jest :P

ja proponuję się przemóc wewnętrznie i zaprosić ją gdzieś ;) też kiedyś byłem bardzo nieśmiały. Jakoś to będzie, w pewnym stopniu zobaczysz tez czy jest zainteresowana ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
prazjii 

Dołączył/a: 23 Cze 2008
Posty: 5

Wysłany: 2008-06-23, 17:17   

W tym wieku - zapraszać gdzieś?

Jakiś przykład, np. do kina? EDIT: Aha, i jeszcze coś, i jak miałbym z nią pojechać do tego kina? Autobusem, taxi? Mam trochę do niego. :d

I jak ją zaprosić? Koma, gg?


Po twoim poście jakoś luźniej mi się zrobiło. Może jakieś rady jeszcze?


Oki poczekam aż użytkownicy przeczytają ten temat.


Dziękuję bardzo, Htsz :D
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-23, 17:22   

Dorwij ją w ciemnej uliczce i powiedz: Ściągaj majtki! Będziesz ruchana! I albo ucieknie, albo jej się to spodoba (może lubi perwersyjne akcje?) :D .

Hahaha! Żartuję! Ja sądzę, że możesz się z nią gdzieś umówić. Możesz zacząć od tego, że pójdziesz z kolegami i napiszesz do niej na GG, żeby poszła z Wami i wzięła swoje koleżanki. Wtedy podziałaj. Chyba, że jesteś na tyle odważny, żeby zaprosić ją sam na sam.

prazjii napisał/a:

W tym wieku - zapraszać gdzieś?

A czy to jest jakiś konkretny wiek, od którego można zapraszać gdzieś osobę płci przeciwnej? Uważam, że pójście na spacer nie zawsze musi się kończyć seksem (jak to niektórzy myślą :P ).
 
  podziel si� tym postem na:
prazjii 

Dołączył/a: 23 Cze 2008
Posty: 5

Wysłany: 2008-06-23, 17:26   

A co myślicie o tym liściku.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-23, 17:28   

Cytat

A co myślicie o tym liściku.

Ale co Ci to ta, że wyślesz jej anonimowy liścik skoro ona i tak nie będzie wiedzieć, że to Ty? Zastanów się... To trochę bez sensu. Tym bardziej, że w tym wieku dziewczęta myślą, że ktoś sobie z nich robi jaja. Ja na przykład nie traktowałabym zbyt poważnie takiego listu miłosnego. Tym bardziej anonimowego!
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-23, 17:38   

Zzielona napisał/a:

Uważam, że pójście na spacer nie zawsze musi się kończyć seksem (jak to niektórzy myślą :P ).
jak dla mnie to tylko zdesperowani sypiają ze sobą na pierwszych randkach :P

co do umawiania się..

Dojazd autobusem to nic złego, a umówić się możecie też pod kinem. Tego typu spotkanie, jeżeli będzie jedynie "do kina" ma ten minus, że będzie mniej czasu - a raczej prawie w ogóle - na rozmowę, bo przecież nie porozmawiasz z nią w czasie filmu ;)

moim zdaniem równie dobrym pomysłem jest spacer plus ewentualne lody w lodziarni ;P ciepło jest więc jak w sam raz.

Dla mnie trochę zabawne umawiać się poprzez smsy, ale może to być i sposób na ominiecie tremy ;) hmm.... można by zagaić jakoś rozmowę w tym temacie smsami a szczegóły omówić już rozmawiając telefonicznie
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-23, 17:39   

Htsz napisał/a:

lody w lodziarni ;P

A znasz jakieś inne? ]:->
 
  podziel si� tym postem na:
prazjii 

Dołączył/a: 23 Cze 2008
Posty: 5

Wysłany: 2008-06-23, 17:44   

Htsz napisał/a:

moim zdaniem równie dobrym pomysłem jest spacer plus ewentualne lody w lodziarni ;P ciepło jest więc jak w sam raz.

Dobry pomysł.


Cytat

Dla mnie trochę zabawne umawiać się poprzez smsy, ale może to być i sposób na ominiecie tremy ;) hmm.... można by zagaić jakoś rozmowę w tym temacie smsami a szczegóły omówić już rozmawiając telefonicznie

Napisałem koma i miałem na myśli to (telefonicznie) i to (sms)



To teraz może jakieś rady. Żeby się nie obraziła. Bo jak np. wyślę jej sms, i napisze "Cześć pójdziemy na lody" (tekst przykładowy), to ona pomyśli co ja głupi jestem, żeby na lody.


Macie może jakieś sposoby aby na luzie gadać z dziewczyną, bo jak gadam z jakaś to mi się ciepło robi i się czerwienie. :-( W ogóle boję sie, że zrobię podzczas rozmowy jakaś gafę i będzie wstyd na całego.


Zzielona napisał/a:

Cytat

A co myślicie o tym liściku.

Ale co Ci to ta, że wyślesz jej anonimowy liścik skoro ona i tak nie będzie wiedzieć, że to Ty? Zastanów się... To trochę bez sensu. Tym bardziej, że w tym wieku dziewczęta myślą, że ktoś sobie z nich robi jaja. Ja na przykład nie traktowałabym zbyt poważnie takiego listu miłosnego. Tym bardziej anonimowego!


A jak bym ten liścik wykreował w programie graficznym i wysłał? Priorytet, polecony? Normalnym to w życiu bym nie wysyłał, a jak ktoś komuś wysyła list priorytetem, to chyba musi być zawarte w nim coś ważnego.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-23, 18:19   

prazjii napisał/a:

a jak ktoś komuś wysyła list priorytetem, to chyba musi być zawarte w nim coś ważnego.

Wtedy ten ktoś chce, żeby ten list dotarł szybciej. Ale co Ci to da, że ona dostanie ten liścik? Chyba, że się podpiszesz :D .
 
  podziel si� tym postem na:
prazjii 

Dołączył/a: 23 Cze 2008
Posty: 5

Wysłany: 2008-06-23, 18:31   

Zzielona napisał/a:

Chyba, że się podpiszesz :D .



Great idea. Tylko co dalej? Pomożecie mi?


To co by jej tam napisać?

[ Dodano: 23-06-2008, 18:33 ]
I co by miał robićjak by powiedziała "tak"?
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-06-23, 22:12   

Zzielona napisał/a:

Dorwij ją w ciemnej uliczce i powiedz: Ściągaj majtki! Będziesz ruchana! I albo ucieknie, albo jej się to spodoba (może lubi perwersyjne akcje?) :D .

Agata! O Matko Kochana! Dziewczyno, z Tobą już jest naprawdę niedobrze. Ja chyba muszę odbyć rozmowę z Michałem, bo coś kiepsko się Tobą zajmuję najwidoczniej :D

prazjii, nieśmiałość u faceta jest słodka. nie będę czytać tych głupot poprzedników, haha ;) ale powiem Ci, że nie ma tak naprawdę możliwości na to, aby sprawdzić, czy się dziewczynie podobasz. każda inaczej to okazuje i przeżywa, więc może być ciężko. gdybym była na Twoim miejscu i rzeczywiście bałabym się okazać jakieś cieplejsze uczucia dziewczynie, to zapewne postawiłabym na przełamanie się. liścik? w XXI wieku, dla czternastoletniej dziewczyny, może się to okazać żartem/głupotą/czymś tam innym. Generalnie polecam rozmowę przez telefon. Mamy początek wakacji, więc jeśli teraz zadzwonisz i niechcący się zbłaźnisz, to do września zostanie Ci to zapomniane. Ale bądźmy dobrej myśli.
Pamiętaj, że rozmowa przez telefon nikomu nie zaszkodzi. Nie musisz jej patrzeć w oczy, nie musisz okazywać zdenerwowania. Napisz sobie na kartce tekst najlepiej i go przeczytaj do słuchawki.
Pytanie, co powiedzieć i jak zacząć. Myślę, że wyjście latem na spacer może być sympatyczne. Może dziewczyna lubi robić zdjęcia? Urządźcie sobie wspólną sesję. A może zwykłe lody i sympatyczna rozmowa? Zaprowadź ją do jakiegoś przyjemnego miejsca.
Nie wiem, nie znam jej i ciężko mi powiedzieć, gdzie ją powinieneś zaprosić. sam wiesz czy się interesuje. A jak nie wiesz, to poproś ją o wybranie miejsca. Możesz nawet lekko zażartować, że masz nadzieję, że ona jest bardziej pomysłowa od Ciebie, albo coś w tym rodzaju.

Generalnie żadne rozmowy na gg i przez sms. Ona to może potraktować zbyt lekko, a widzę, że Tobie chyba bardzo zależy. Ja po roku już bym sobie odpuściła zapewne ;)



Ot, ciotka Asia Dobra Rada przemówiła. ja chyba założę swój kącik z poradami :super:
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz