Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-02-04, 23:37
Autor Wiadomość
niechluj 

Dołączył/a: 18 Lis 2011
Posty: 3

Wysłany:    Najdziwniejsze tematycznie blogi?

Jakie są najbardziej nietypowe\najdziwniejsze\najbardziej oryginalne tematycznie blogi jakie znacie?
Na czym polega ich nadzwyczajność?
Czy taki blogi skazane są na dryfowanie w cyberprzestrzeni, czy może jednak mają szansę osiąść przy stałej publiczności?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2011-12-06, 15:17   

mój kumpel prowadzi blog o origami modułowym - wygląda pięknie to co stworzył, ma 50000 UU w miesiącu, ale szczerze nie wiem skąd aż tak wielki sukces :D
wstrzelił się w niszę i chyba to jest właśnie to.

mają szansę osiąść - dzięki publiczności mają szanse nawet powstać jak feniks, bo w sytuacji gdy właściciel nie chce takiego bloga prowadzić to jednak te odwiedziny i tyle ludzi zakochanych w pracach są wystarczającą motywacją, by odrzucić ten pomysł na parę kolejnych miesięcy :D
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
dlugopis
[Usunięty]



Wysłany: 2011-12-08, 12:46   

a ja widzialam kiedys bloga - muzeum dobranocek:) moze nie jakies szokujace, ale ciekawostka!
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-12-08, 13:02   

Cytat

a ja widzialam kiedys bloga - muzeum dobranocek:)
Muzeum dobranocek w Rzeszowie ma stronę, ale nie można jej nazwać blogiem ;) chyba, że o coś innego chodzi, ale Google się tym nie chwali.

Nie wiem czy o tego typu blogi także chodzi w tym temacie, ale kiedyś była Emo-Martynka. Pamiętnik prowadzony na Onecie, w stylu "Poke", pod wpisami zbierał często ponad tysiąc komentarzy. Na koniec zabawy dziewczyny postanowiły wyjaśnić, że to tylko zabawa i jak bardzo ludzie dali się nabrać na ich prowokację ;) Blog miał prawie 7mln odwiedzin przez ten czas.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2011-12-08, 14:47   

Htsz napisał/a:

Emo-Martynka

nie wiem czy to jest blog oryginalny tematycznie :>
pełno takich w sieci tak naprawdę - nie aż tak wypromowanych i przejaskrawionych, ale jednak.

znalazłam bloga o leczeniu bydła...
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-12-08, 15:20   

Yzoja napisał/a:

nie wiem czy to jest blog oryginalny tematycznie :>
pełno takich w sieci tak naprawdę - nie aż tak wypromowanych i przejaskrawionych, ale jednak.
nie napisałem, że jest oryginalny tematycznie, kryteria w pierwszym poście są różne. Napisałem, że to ciekawie zrobiona prowokacja, blogów wyglądających podobnie nie brakuje, owszem, ale chyba żaden z nich (a tamte zwykle są prowadzone na serio) nie osiągnął takiej popularności. Zatem coś w nim musiało być oryginalnego ;)

niechluj napisał/a:

Czy taki blogi skazane są na dryfowanie w cyberprzestrzeni, czy może jednak mają szansę osiąść przy stałej publiczności?
Jeżeli ktoś podzieli się adresem swojego bloga z innymi a treści na nim będą ciekawe to znajdzie stałych czytelników, szczególnie jeżeli wstrzeli się w niszę - no, ale o takich, niszowych blogach tu ma się kręcić wątek. Wszystko zależy od grupy docelowej. np.

Yzoja napisał/a:

znalazłam bloga o leczeniu bydła...
ten blog będzie miał odbiorców raczej tylko w grupie właścicieli bydła, wątpię żeby kogoś, kto bydła nie hoduje subskrybował stronę (nie chodzi mi o pojedyncze przypadki o a dużą liczbę osób nie siedzących w temacie) ;)

Przeglądam właśnie blogi dodane do adtaily i trafiłem na blog firmy zajmującej się naprawą wózków widłowych - wpisy dotyczą konkretnych usterek i sposobu ich naprawy.

Cytat

Na czym polega ich nadzwyczajność?
na to pytanie chyba najtrudniej odpowiedzieć.. myślę, że sposób w jaki autor komunikuje się z czytelnikami ma tutaj duże znaczenie. Jeżeli znajdziesz sobie odbiorców myślących podobnie jak ty to możesz zyskać ich wierność na długo.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
niechluj 

Dołączył/a: 18 Lis 2011
Posty: 3

Wysłany: 2011-12-11, 02:05   

A kto nie zna Emo-Martynki? :D
A co do waszych propozycji, to zazwyczaj tylko niszowe blogi tematyczne... no cóż spodziewałem się czegoś bardziej "dziwnego" : P
A swoją drogą: najdziwniejsze blogi pod względem formy?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz