Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-19, 05:10
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    najpopularniejsze ocenialnie blogów

które strony z ocenami według was są popularne i jednocześnie zasługują / nie zasługują na miano dobrych ?

czy popularność wynika z ilość zgłoszeń, sposobu oceniania, czy może medialności kogoś z ekipy ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-06-06, 21:09   

Wszystkie są do dupy, a ich staff składa się w większosci z bandy napuszonych dzieciaków, a większość to domorośli grafomani, ktorzy sądzą, że mają jakieś podstawy oceniania czyjegoś sposobu pisania. To po krótce. Na pewno znajdują się tam ludzie normalni, lecz zauwazylam, ze takie ocenianie sprawia, ze wiekszosc z nich czuje się lepsza niż inni. Nie mam na temat oceniających dobrego zdania, ponieważ większość na nie po prostu nie zasługuje.

Najgorsze są te gdzie większość wypowiedzi obraca się wokół obory, a sposób pisania opiera się na wrednym sarkazmie mającym za zadanie poniżyć.

Z dobrych? Mogłabym jedną wymienić, naprawde rzetelną i godną poszanowania, a to dlatego, że mieli szacunek dla tych, ktorych oceniali i nie traktowali ich jak bydło i ludzi gorszej klasy. Teraz juz nie działają.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-06, 23:44   

Można nieskromnie? To dobrze: http://azweb.pl/blog-miesiaca ;)
 
  podziel si� tym postem na:
QQ 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2007
Posty: 41

Wysłany: 2007-09-15, 21:31   

Zgodzę się z Frozen Lust, brakuje w sieci dobrych stron oceniających blogi. Poleciłbym www.subiektywne-oceny.blog.pl jak dla mnie zasługują na miano dobrych blogów, które zajmują się ocenianiem. Inne pozostałości to: wywyższanie się i pokazywanie co to nie ja wśród oceniających, chcą udowodnić jacy są najlepsi. Jest to strasznie żałosne i takie dziecinne.
Ostatnio zmieniony przez QQ 2007-09-15, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-15, 21:34   

Jak można oceniać blogi? :D Chcecie porównywać blog o kotach do blogów ludzi IT ?
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-15, 23:25   

Ktoś o tym w ogóle wspomniał? Nie przypominam sobie. O ile mi wiadomo mówimy o ocenialniach blogów popularnych wśród szerszego grona społeczeńśtwa, a nie tylko specjalistów.

Fanatyk napisał/a:

Chcecie porównywać blog o kotach do blogów ludzi IT ?

Szczerze mówiąc bardziej bym wolala czytac bloga o kotach niz blogi ludzi od IT. Wszystko zalezy od preferencji i zainteresowan. Mam wrazenie, ze twoj post w domysle zaklada wyzszosc blogow o tematyce komputerowej.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-16, 11:26   

Nie zakłada żadnej wyższość - de gustibus... - zakładam nieporównywalność. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-16, 16:50   

ja uważam, że da sie porównać nawet takie dwa blogi. Można przecież ocenić profesjonalizm podejścia do tematów, sposób prezentacji swojej wiedzy i zainteresowań, umiejętności graficzne i koderskie :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-17, 00:13   

Czy umiejętności "graficzno-koderskie" są wyznacznikiem dobrego bloga?
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-09-17, 16:59   

muszę powiedzieć, że czasem mam wrażenie, że ludzie zgłaszają się w serwisach oceniających jako ci, co oceniają jedynie po to, żeby móc kogoś zjechać i się wyładować na maluczkich.
jest założenie w regulaminach blogowych ocenialni czasem nawet takie: "oceniam według własnego humoru i gustu" czyli jeśli ktoś lubi kolor czerwony, to da plusa dużego tylko dlatego, że mu się ten kolor podoba? Chłopak z dziewczyną zerwał więc ma prawo zdołować kilka osób pisząc im: "na takie barachło to szkoda miejsca w necie, idź dziecko się utop ale wcześniej skasuj myloga" . doświadczenie tylko z mylog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-21, 23:21   

mały offtop się zrobił.
ja poleciłabym http://www.rygorystyczne-oceny.blog.pl. solidnie, od dawna i bez zbędnych obelg.

poza tym, odpowiadając na głosy, muszę stanąć w obronie oceniających, oczywiście, nie twierdzę, że nie brakuje w sieci takich, którzy próbują pokazać kim to oni nie są. też miałam spotkania pierwszego stopnia z takimi gagatkami. ale są też osoby, które to naprawdę lubią. w kulturalny sposób można komuś pokazać, jak zrobić swój internetowy świat lepszym. osoby, które zgłaszają się do ocen zazwyczaj pragną popularności. blog nieciekawy i pozbawiony sensu nie będzie lubiany ani odwiedzany. niektóre ocenialnie mogą wskazać drogę. mówię tu oczywiście o konstruktywnej opinii a nie o wrzucaniu komuś. dobry oceniający pamięta o kulturze osobistej, bo jakby nie było osoba, która tą ocenę później czyta, analizuje pracę oceniającego. ja osobiście nie chciałabym, aby ktoś mi zarzucił niesprawiedliwość i brak oddania sprawie, dlatego kiedy oceniam, staram się to robić z sensem. wkładam w to dużo wysiłku i z radością zauważam, że wiele osób na tych moich wypocinach się skupia, a później dzięki nim zyskuje.

muszę też zauważyć, że jeśli ktoś poważnie traktuje ocenianie blogów, to wie, że po drugiej strony siedzi zwykły człowiek. niestety, jedni prowokują a inni naprawdę szukają pomocy. ponieważ obecnie więcej jest tych pierwszych, to coraz ciężej oddzielić od siebie prawdziwych blogowiczów od tych pseudo-internautów.
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-12-10, 12:22   

http://no-censoir.mylog.pl zobaczcie co się stało: no-censoir zostało porwane, na krytycznych oczach Alf pisał o tym, że dwa lata ich pracy poszło się kopać, porywacz skasował całe archiwum. Zastanawia mnie tylko hasło - Aneczka.

Kim jest Aneczka? o kimś o tym nicku źle się wypowiadali w mylog pocałuj mnie w dupę.

wiecie coś o tym?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz