Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany:    Nie działające pw od nieznajomych na fb

Mam pewien problem. Na początku jednak zaznaczę, że kilka dni wcześniej (bodajże przed zmianą wyglądu okna prywatnych wiadomości) wszystko działało bez zarzutu.
Otóż chodzi o to, że nie widzę treści wiadomości od nieznajomych. Specjalnie na swoim blogu podaję głównie adres facebook'owy do korespondencji, bo jest to dla mnie wygodniejsze. Od moich znajomych wszystko jest OK. Widzę treść i załączniki bez zarzutu, a w przypadku o którym piszę w poglądzie jest pierwsza linijka wiadomości, a w "czacie" już nie ma nic.
Zauważyłam też, że inne wiadomości np te, które są w spam również nie zawierają tekstu.
Mowa tutaj o prywatnym koncie, nie fanpejdżu.

Wygląda mi to na to, że mogę mieć coś bloknięte, choć nie wiem jakim cudem, nie bawię się w "kopanie" w ustawieniach na FB.
Podsumowując to nie działa odkąd zmienił się wygląd poczty facebook'owej i nawet po klikaniu w 'rozszerz' nadal nie ma nic. Sprawdzałam podstawowe ustawienia wszystko jest OK.
Czy to możliwe, by facebook sam zablokował pocztę od nieznajomych?
Co mogę zrobić?
Czy mam pisać z prywatnej poczty do każdego?
Przyznam, że to trochę głupio, bo od wielu osób dostaję propozycję współpracy (po pierwszych linijkach) i to nie wiem jakiej, a mam pisać z prośbą o ponowną odpowiedź :P ?
Bardzo proszę o pomoc.

Edit: Przed chwilą sprawdziłam ponownie pocztę i widzę, że poprzednie wiadomości, które były wyświetlane od nieznajomych również wcięło... Sprawdzałam również ustawienia prywatności i "otrzymywanie prywatnych wiadomości" mam ustawione na 'wszyscy'
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-07, 22:05   

U mnie rozmowy od obcych lądują często (albo zawsze?) w zakładce INNE, nie w skrzynce odbiorczej - i nie ma wtedy powiadomień. Nie miałem jednak ani razu problemu ze znikającymi treściami z takich wiadomości.
Facebook nie powinien blokować nić poza tam co wskażesz w ustawieniach.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2012-12-09, 08:32   

Mi też często trafiają tam wiadomości i od czasu do czasu sprawdzam (jak sobie przypomnę) 'inne' czy SPAM , ale żeby takie coś... Sprawdzałam u Męża i u Niego wszystko w porządku. Zgłosiłam problem, ale no zobaczymy czy i w ogóle coś z tego wyjdzie :]
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz