Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:31
Autor Wiadomość
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany:    Hardcore punk

Czy ktoś lubi hardcore punka? Ja kocham. Później rozwinę temat.

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-24, 20:48   

Moze byc, ale szczerze mowiac wole pierwszy nurt punk rocka, czyli ten prawdziwy punk rock, metal w wykonaniu punk, raczej nie podoba mi sie.
Mam inna, troche lepsza alternatywe dla tego, metalcore \m/

Ale sa gusta i gusciki, i jak wiadomo, o tym sie nie dyskutuje.
Moglbym sie szerzej wypowiedziec, ale nie wiem czy warto robi off i od razu wyglaszac swoje ulubione nurty muzyczne.

P.S moze sa chetni do podjecia dyskusji w ogolnym temacie o rock 'n' roll? moglbym wziasc sie za budowe takiego konkretnego topicu.

[ Dodano: 24-10-2008, 20:54 ]
Btw. i mala nagana ode mnie, zaprzestan wkurzania ludzi, zalozyles temat o nazwie HC, napisales ze lubisz hc, ze pozniej sie wypowiesz i dales kawalek Cancer Bats.
Precyzuj czasem bardziej temat i to o czym ma byc dyskusj i najlepiej nazywaj/podpisuj jeszszce te linki/kawalki ktore zamieszczasz, bo niektorzy mogliby pomyslec ze chcesz dyskutowac o zepole pod nazwal ''HC''. ...po zobaczeniu nieznanego(czyt. niepodpisanego/nazwanego i sprecyzowanego) kawalka sam pomyslalem ze istnieje jakis zespol pod taka nazwa.

[ Dodano: 24-10-2008, 20:56 ]
A Cancer Bats jest swiezym zespolem i jak dla mnie slabym.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-10-24, 22:00   

nie to nie dla mnie.... dostałbym fioła od ciagłego słuchania tego darcia :zdziwko: .
Wokal odpada, muzycznie by było...
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-24, 22:08   

Dla mnie instrumentalnie i wokal do niczego, ja tez to nazywam profesjonalnie... darcie mordy :P zbyt wiele, zniose takie cos, jak np. w Childre Of Bodom, w sumie tam chyba tylko to pasuje, takie klimaty, ale na okraglo, nudne robi sie to w koncu.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
juan 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 05 Lis 2007
Posty: 48

Wysłany: 2008-10-26, 00:14   

Moja muzyczna nastoletnia młodość to punk, a z racji zaprzyjaźnienia sceny punk i hc (symbolem było, gdy największy punkowy zin na okładce zmienił podtytuł z "punk" na "hc/punk") również trochę kaset zespołów hardcorowych miałem w swojej kolekcji.
Dziś specyficzność wokalu hc odstrasza mnie. Raz na rok, na półtora łapie mnie sentyment i sobie starych piosenek posłuchuję :)
Jeśli ktoś chciałby się bliżej zapoznawać z hc/punkiem to polecić mogę stronę http://www.shingrecords.com/ - kiedyś jednego z pierwszych wydawców i dystrybutorów nastawionych mocno na polskich i nie polskich hardcorowców. U mnie nie były to tak odległe czasy, ale komputery i internet wydawały się abstrakcją z tv, a katalogi wydawnictw kopiowaliśmy sobie na ksero i pożyczaliśmy od kolegów :) Czar wspomnień :)

http://www.wrzuta.pl/audi...ow_-_02_-_s.o.s
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-26, 00:25   

juan napisał/a:

Dziś specyficzność wokalu hc odstrasza mnie.

Na tym chyba glownie polega hc punk, dlatego nie za bardzo odpowiada mi ten nurt muzyczny.
Piosenka dla mnie jest niczym zycie, gdziebym nie byl i co bym nie robi, zawsze towarzyszy mi przy tym muzyka, ale takie cos trudno nazwac mi muzyka, podobnie mam z wiekszoscia przedstawicieli hh.
Ale sa gusta i guscicki. ...no i oczywiscie nastawienie do swiata, z czasem moze ono uledz - diametralnie - zmienie i takie piosenki wydaja sie bardzi odpowiednie/wskazane, ale to raczej typowe rozterki nastolatkow i zazwyczaj wyrasta sie z tego :P
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz