Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-10-15, 19:19
Autor Wiadomość
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-07-25, 11:15   

Rower raz, dwa razy w tygodniu, ale za to na dystans min. 30 km.
Wieczorne bieganie po lesie i innych zadupiach. Odkąd chodzę do LO i prowadzę bloga, mój dzień opiera się na szkole, nauce i kompie - dlatego, gdybym nie zaczął regularnie biegać i jeździć na rowerze, pewnie dostałbym załamania nerwowego...
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Jego Piorko 

Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 72

Wysłany: 2011-07-25, 16:53   

:] opowiem o moich osiagnięciach sportowych :)
mnie trochę ostatnio kondycja wysiadła..nie mogłam nawet mineralnej podnieść..ale już mi może wróci..zerwałam się nawet kiedyś na siłownie ale taką mi wyćwikę dali, że już nie poszłam więcej..teraz powinnam raczej wypoczywać..wystarczy
że pobiegam po schodach, po mieście..może od przyszłego roku..
natomiast zawsze lubiałam sport i chciałam wszystkiego spróbować po troszku i nawet tak amatorsko to mi dobrze szło..
w podstawówce to jakaś koszykówka na sks, narty tata mnie uczył od najmłodszych lat, dużo jeździłam miałam kilka medali ze slalomów,
judo lubiłam (żółty kreska) chociaż proponowali mi karate..tylko karacista był szalony,
zdałam też manewrówkę na patent..tylko manewrówkę no i węzły..pogoda była to tą teorię tak średnio w wakacje chciało się uczyć,
w tenisa to o ścianę najczęściej, stołowy też, na wakacjach, łyżwy piruety, rolki miałam jakieś rekreacyjne ale też fajne 'tak żebym się nie pozabijała' ktoś miał problemy z równowagą, pływanie to żabką ale nawet dobrze..
przepłynę jeziorko w Bieszczadach na drugą stronę..chyba tyle..jeszcze lubiałam badbingtona..
a i jeszcze winsurfing mnie kolega pouczył i nawet umiałam zakręcać..jak powiało to było fajnie, na rowerze to nad morzem wzdłuż wybrzeża..nigdy nie jeździłam na skuterze wodnym ani desce snowbordowej,
a najbardziej extremalny sport jaki przeżyłam to spływ Dunajcem na materacu z tatą i psem Miśkiem po powodzi..
krowa płynęła utopiona i była zamulona woda 'ale prąd był fajny' pies trochę nie wytrzymywał i przez niego moglismy się potopić i jeszcze mama krzyczała..i w tatrach bym spadła bo poszliśmy w trampkach na orlą perć a kamień był wyślizgany,
ale tata mnie złapał za łokieć..zauważyłam zależność, że niektórzy ludzie mają taką intuicję i refleks, że w największym zagrożeniu mają odpowiednie reakcje..tak jak Bogusław Linda mówił,że dopiero na morzu jak się topisz to można zobaczyć kto ci rękę poda..pewnie coś jak na titanicu..a kosmonautą też nie zostanę bo mam chorobę lokomocyjną :D
 
  podziel si� tym postem na:
mascarpone 

Imię: Karina
Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2011
Posty: 10
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2011-11-30, 15:16   

Slackline uprawiam amatorsko, na razie się uczę, choć już tak często nie spadam, i nic sobie jeszcze nie złamałam :) Marzy mi się kiedyś zrobić to na jakieś przerażającej wysokości, kilka tysiecy metrów albo coś, ale to jeszcze lata swietlne w przyszłość.
 
  podziel si� tym postem na:
Perspektyma 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Lut 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-07-13, 22:29   

Trenuję Curling. Mogę się pochwalić tytułem Mistrza Polski Juniorów Młodszych, a w tym roku zakwalifikowaniem się do serii finałowej Mistrzostw Polski Juniorów.
______________________________________________________
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier.

https://www.facebook.com/Perspektyma - więcej słów - bieżące informacje ze świata sztuki, dizajnu, architektury i co nieco o nowych technologiach.
 
  podziel si� tym postem na:
7lukasz7 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-07-17, 01:08   

Od 8 lat piłkę nożną. Nie wiem, może to będzie sposób na życie? A tak poza tym to uwielbiam wszystkie sporty ekstremalne: wspinaczkę, snowboard, nurkowanie, dlatego chciałbym kiedyś skoczyć na spadochronie. PS ostatnio przebiegłem sobie półmaraton, czas chyba przyzwoity - 1.35

[ Dodano: 17-07-2012, 01:10 ]
Perspektyma, Gdzie w Polsce są kluby curlingu? Oglądałem parę razy na Eurosporcie - całkiem fajny sport.
 
  podziel si� tym postem na:
FootballandBetting 
Blogger.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 17 Sie 2012
Posty: 37

Wysłany: 2012-08-18, 19:41   

Od najmłodszych lat gram w piłkę choć co raz mniej. Teraz tak raz w tygodniu. Staram się wrócić do formy i kondycji z przed kilku lat bo wyjazdy z Polski i operacja kolana sprawiła że miałem dłuuuugą przerwę. Teraz mam z kim i nawet w zeszłym sezonie graliśmy w lidze zakładowej w której zdobyliśmy 2 miejsce :P
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2012-11-10, 13:05   

Głównie jeżdżę rowerem, czasem wracam do gry w piłkę. Chciałabym zapisać się na pływalnię :)
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2012-11-10, 13:58   

Muay Thai :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-11-11, 19:43   

Trenowałam bardziej zawodowo siatkówkę, teraz gram amatorsko głównie w sezonie letnim :)
 
  podziel si� tym postem na:
NastoBlogger 
Blogger.Klub


Imię: Oskar
Wiek: 28
Dołączył/a: 21 Sty 2013
Posty: 26
Miasto: Ełk

Wysłany: 2013-01-22, 19:27   

W ciągu roku szkolnego siłownia + bieganie(min. 3x w tygodniu). A w wakacje preferuję górskie wycieczki :)
______________________________________________________
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się
_____________________________________________
A może by tak nastolatku postawić na samorozwój? Serdecznie zapraszam na mojego bloga o tej tematyce.
http://nastorozwoj.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Nathalie 
Blogger.Klub

Dołączyła: 25 Lut 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-02-26, 13:05   

Tenis ziemny, kiedy tylko mogę oraz taniec, którego w ciągu roku mam chyba najwięcej. Uwielbiam też długie spacery - tak po kilkanaście kilometrów :)
 
  podziel si� tym postem na:
AntoniDobromysł 


Imię: Mariusz
Wiek: 43
Dołączył/a: 11 Mar 2013
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-03-14, 13:12   

Koszykówka na wózkach (bo jeżdżę na wózku). Rewelacyjna sprawa :) Trochę nawet udało mi się przyłożyć do Mistrzostwa Polski które w grudniu zdobyliśmy z warszawskim klubem :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz