Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-04-05, 15:33
Autor Wiadomość
werka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 82

Wysłany: 2012-09-12, 12:52   

Skanking fachowcy, nie jest to centralna ściana więc mam nadzieję, że moje dzieci nie będą miały po rozbijanych głów. i jest to jedna z mniejszych ścian, bardziej jako ozdoba:)są wypukłe, nie są gładkie jak w łazience. oczywiście, że trzeba w łazience myć, ale kamienie w salonie ciężko, choć nie wątpliwie jest na nich na pewno jakiś tam kurz, ale jak przejadę "białą rękawiczką" :hyhy: to kurzu nie jest tak dużo, jak np.pod telewizorem, ale pewnie już zdążył wniknąć w ich wnętrze ;)

jak kto woli, ale myślę, że w małych ilościach nie stanowią zbyt dużego problemu w utrzymaniu ;) a są efektowne ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

×Grzesiu 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 13 Sie 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-09-13, 09:56   

Ciekawa dyskusja o kamieniach się zawiązała. :rotfl: Skłaniam się jednak ku fototapecie, taki element powinien fajnie ożywić pokój. Tylko jeszcze pozostaje mi zastanowić się, co ma na niej być? Jakieś pomysły? Dziewczyny, Wasze sugestie są jak najbardziej mile widziane. :]
 
  podziel si� tym postem na:
werka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 82

Wysłany: 2012-09-13, 14:04   

mi się osobiście podobają fototapety z rzutem na dane miejsce w mieście, uliczkę, taki New York city.... albo jakiś ciekawie zrobiony portret. i raczej czarno-białe. :)
 
  podziel si� tym postem na:
skanking 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 49

Wysłany: 2012-09-13, 22:01   

A może spróbowałbyś wrzucić jakies przykłady fototapet czy kamieni, które Ci się podobają? I może ten kawałek ściany, na której byś to chciał zastosować? może łatwiej by było ocenić, czy będzie pasować, jakie może mieć wady i zalety :)
Wiesz - konkrety - bo tak to sobie mozemy dywagować, a znam dom, gdzie korzystano z naklejek na ścianach i w jednym pokoju wyszły rewelacyjnie, naturalnie, a w innym już z innego źródła koszmarek - fatalna jakość i zeszpeciło ścianę...

P.S. widziam też fajne efekty lakierowanych ścian - albo tynk strukturalny, albo naklejone suszone własnoręcznie zebrane liście i zalakierowane po całości... Pomysłów ludziom nie brak, wszystko rozbija się o jakość wykonania i dopasowanie do charakteru mieszkania i właściciela :)
 
  podziel si� tym postem na:
werka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 82

Wysłany: 2012-09-14, 00:25   

skanking napisał/a:

tynk strukturalny


rzeczywiście masz rację, to też jest fajna i efektowna sprawa...:) nawet widziałam chyba w leroy&merlin ostatnio jakieś wzory, które mi się podobały .
 
  podziel si� tym postem na:
×Grzesiu 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 13 Sie 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-09-14, 12:28   

werka napisał/a:

mi się osobiście podobają fototapety z rzutem na dane miejsce w mieście, uliczkę, taki New York city.... albo jakiś ciekawie zrobiony portret. i raczej czarno-białe. :)


Widzę, że mamy podobne gusta. :D

Zdecydowałem, że wybiorę coś na [SPAM]. Mają bardzo duży wybór. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja znalazłem :hyhy: Prezentuję parę propozycji.

Mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie, więc typy mogą się jeszcze zmienić. :luka:

fototapeta (4).jpg
Plik ściągnięto 3048 raz(y) 47.33 KB

97097138_1.jpg
Plik ściągnięto 3048 raz(y) 21.99 KB

97071135_1.jpg
Plik ściągnięto 3048 raz(y) 15.18 KB

97046921_1.jpg
Plik ściągnięto 3048 raz(y) 9 KB

 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-09-14, 14:02   dekoruj opinie

Grzesiu, a dużo płacą za takie posty reklamowe i robienie z ludzi baranów? Trafiłem na dwa fora, ale sądzę, że bez problemu da się znaleźć jeszcze coś ;)




i jak tu się nie wkurzyć szukając prawdziwych opinii o jakiś firmach, skoro te wynajmują sobie ludzi do sztucznego budowania / poprawiania wizerunku?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
PolaSoleille 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 21

Wysłany: 2012-09-14, 18:02   

Odnośnie fototapet to istnieje możliwość zrobienia jej z jakiejkolwiek chcesz fotografii byleby miała odpowiednią rozdzielczość. Kiedyś w necie trafiłam na firmę która się czymś takim zajmowała. Współczesne fototapety naprawdę bardzo się różnią od tych które mieli w pokojach nasi rodzice ;)
Istnieje także możliwość ułożenia obrazu z małych płytek ( cos jak kafelki, ale są matowe) - efekt jest powalający, widziała takie cudo w jednym z popularnych marketów budowlanych. Ciekawie wygląda również jedna, najlepiej centralna ściana w pomieszczeniu wyeksponowana przez pomalowanie jej na jakiś odważny kolor, albo wzór na tapecie ( mam tak u siebie). Tapety tez dają różne ciekawe możliwości, bo wzorów, faktur i kolorów jest bez liku ;)
______________________________________________________
http://pannasoleille.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
×Grzesiu 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 13 Sie 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-09-20, 09:33   

Dzięki PolaSoleille za całkiem niezły wykład na temat upiększania ściany :]
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz