Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 5
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pracować, aby realizować swoje pasje, czy pracować z pasją?
Savannah1442

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8722

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2016-09-23, 18:18   Temat: Pracować, aby realizować swoje pasje, czy pracować z pasją?
Kiedyś myślałam, że praca to musi być pasja, no bo.. jak inaczej? Teraz raczej jestem za tym, żeby praca była opłacalna i dawała środki do realizacji swoich pasji. Oczywiście, nie można mieć wstrętu do pracy, ale wystarczy przeciętnie ją lubić.
  Temat: [hobby] czyli co robicie w wolnym czasie? Jakie macie pasje?
Savannah1442

Odpowiedzi: 161
Wyświetleń: 50668

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2016-09-23, 18:16   Temat: [hobby] czyli co robicie w wolnym czasie? Jakie macie pasje?
Ostatnio w sumie odkrywam coraz więcej rzeczy, które lubię robić w wolnym czasie (a rejestruję coraz mniej wolnego czasu xd), ale chyba bezkonkurencyjny jest taniec! : DD Zumba!
  Temat: Co studiujecie?
Savannah1442

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 50746

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2016-09-23, 18:15   Temat: Co studiujecie?
Automatyka i robotyka :)
  Temat: Kosmetyczka.
Savannah1442

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 14728

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2016-09-23, 11:46   Temat: Kosmetyczka.
Chodzę co trzy tygodnie na paznokcie żelowe i depilację woskiem. Uważam, że to świetna relaksująca sprawa. Najbardziej się cieszę, jak za chwilę będę miała nowy wzorek na paznokciach :D Pewnie chodziłabym jeszcze na jakiś zabieg, gdyby mnie było stać :)
  Temat: Pierwsza randka - czego oczekujecie?
Savannah1442

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 21022

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2016-09-21, 12:52   Temat: Pierwsza randka - czego oczekujecie?
Może to zabrzmi trochę sprzecznie, ale lubię i oczekuję kilku rzeczy od takiej "idealnej randki."

Lubię, kiedy mężczyzna wychodzi z inicjatywą i widze, że kontroluje sytuację, ale też subtelnie daje mi znać, że liczy się z moim zdaniem. To znaczy, sam coś proponuje i wymyśla i ma wlasne zdanie, ale np. pyta mnie o wybór między opcją 1 a 2.

Chyba nic oryginalnego, ale bardzo ważna jest atmosfera. Pozytywna ponad wszystko. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał być dla mnie niemiły, oschły, robił mi łaskę, że się ze mną spotyka itp. Nawet jeśli zrobiłam czy powiedziałam coś głupiego! Na pierwszej randce obie strony chcą się jak najlepiej poznać i jest to w ich wspólnym interesie, nie mamy względem siebie żadnych negatywnych emocji, więc nie ma tu miejsca na wymądrzanie się i jakieś nieuprzejme uwagi. Innymi słowy, szacunek.


Miłym gestem jest, kiedy mężczyzna chce za mnie zapłacić, aczkolwiek tylko na pierwszej randce, jako... gest na początek? :P Głupio bym się czuła, gdyby na następnych na siłę nadal chciał to robić.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz