Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 14
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Od jak dawna blogujesz?
kamillo270

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 52801

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2015-05-08, 12:50   Temat: Od jak dawna blogujesz?
To ja jestem zupełnie na początku drogi.
Jednak czym więcej pisze, tym więcej mam do powiedzenia i zauważam że tematyka jest wprost niewyczerpana.
  Temat: Dlaczego zaczęliście prowadzić bloga?
kamillo270

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 47719

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2015-05-08, 12:47   Temat: Dlaczego zaczęliście prowadzić bloga?
Powodów było pewnie kilka. Zasadniczo uwielbiam pisać. Cenię sobie przelewanie myśli na kartkę papieru, czy to jego elektroniczny odpowiednik. Mam też zamiłowanie do pomagania innym, a w mojej branży mało jest blogów, które podejmują tematykę.
  Temat: Na ile postów macie przygotowany materiał?
kamillo270

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 41800

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2015-05-08, 12:44   Temat: Na ile postów macie przygotowany materiał?
Ja właśnie obawiam się takiej sytuacji, gdzie będę kasował swoją pracę, bo po jakimś czasie może mi się nie podobać dawny artykuł. Właśnie dlatego tworzę tylko 1 post do przodu. Jednak i to ma swoje minusy, bo mając więcej materiału, można robić sobie przerwy od pisania.
  Temat: Muzyka filmowa
kamillo270

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 12145

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2015-05-08, 12:39   Temat: Muzyka filmowa
Ja uwielbiam muzykę budującą wzniosłą atmosferę, mają na myśli ścieżki dzwiękowe przykładowo z Interstellar czy Władcy Pierścieni.
  Temat: bez telewizora
kamillo270

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 16663

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2015-05-08, 12:37   Temat: bez telewizora
Dokładnie się zgadzam. Rezygnacja z TV daje nam wiele czasu na cenniejsze zajęcia. Choć muszę przyznać, że jest kilka kanałów popularno-naukowych, które wnoszą coś do życia.
  Temat: Jakich programów używacie do tworzenia grafiki?
kamillo270

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 41911

PostForum: Grafika - dyskusje, tutoriale, pomocna dłoń   Wysłany: 2015-05-06, 11:57   Temat: Jakich programów używacie do tworzenia grafiki?
Photoshopek służy mi praktycznie do wszystkiego. Natomiast samo pieszczenie zdjęć wykonuje w Lightroomie.
  Temat: Alternatywny sposób wyostrzenia fotografii.
kamillo270

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9736

PostForum: Grafika - dyskusje, tutoriale, pomocna dłoń   Wysłany: 2015-05-06, 11:55   Temat: Alternatywny sposób wyostrzenia fotografii.
Mogę dorzucić jeszcze jeden sposób, który przyda się w czasie pracy w programie Lightroom.
Wyostrzanie można poprawić oczywiście przy pomocy sekcji odpowiedzialnej za wyostrzanie.
Jednak duza część fotografów korzysta z suwaka o nazwie CLARITY. Wyostrza głównie krawędzie, a o to nam chodzi. Daje mega rezultaty. Byle nie przesadzać!
  Temat: który Anty Wirus najlepszy ?
kamillo270

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 34285

PostForum: IT - Komputery i Oprogramowanie   Wysłany: 2015-05-06, 10:47   Temat: który Anty Wirus najlepszy ?
Avast bardzo dobrze się sprawdza.
  Temat: [komputer] twoja maszyna ?
kamillo270

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 38635

PostForum: IT - Komputery i Oprogramowanie   Wysłany: 2015-05-06, 10:45   Temat: [komputer] twoja maszyna ?
Ja do obróbki fotografii mam dość mocny sprzęt.

AMD FX 8 rdzeni po 3,5MHz
10GB RAMU
2TB Miejsca na dyskach twardych
Karta graficzna wystarczająca do obsługi 3 monitorów.
  Temat: Jaki masz telefon? Jakie miałeś/aś wcześniej?
kamillo270

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 65077

PostForum: Telefonia   Wysłany: 2015-05-06, 10:39   Temat: Jaki masz telefon? Jakie miałeś/aś wcześniej?
Ja od zawsze wybierałem telefony Nokii. Ostatnio przed kolejnym zakupem, miałem jednak wątpliwości. Nokie mają teraz systemy Windows i obawiałem się problemów. Jednak mam teraz Lumię 820 i powiem szczerze, że dalej będę korzystał z dobrodziejstw Nokii.
  Temat: [podróże] Gdzie byłeś, gdzie chciałbyś pojechać?
kamillo270

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 59272

PostForum: HydePark   Wysłany: 2015-05-06, 10:23   Temat: [podróże] Gdzie byłeś, gdzie chciałbyś pojechać?
Ja co roku z dziewczyną staramy się pochodzić po naszych polskich Tatrach.
  Temat: moje ulubione piwo to...
kamillo270

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 31099

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2015-05-06, 10:20   Temat: moje ulubione piwo to...
Ja kiedyś lubiłem nasze popularne marki, jednak coś złego się z nimi dzieje. Być może producenci idą na łatwiznę i teraz rozsmakowałem się w pilsner urquell.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz