Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 17
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nie działa żadna opcja w ustawieniach bloga
luthien2123

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2284

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-12-10, 09:10   Temat: Nie działa żadna opcja w ustawieniach bloga
Szablon standardowy, w ostatnim czasie nic na nim nie zmieniałam a ustawienia dla komórek mam włączone. Udało mi się przywrócić pasek nawigacyjny :) ale zauważyłam że nie mogę dodawać komentarzy na innych blogach, po prostu przy tej czynności "wywala mnie" z bloga i okna komentarzy. A tła i ustawień nadal nie mogę zmieniać, nie wiem jak się za to zabrać :/
  Temat: Nie działa żadna opcja w ustawieniach bloga
luthien2123

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2284

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-12-08, 21:27   Temat: Nie działa żadna opcja w ustawieniach bloga
Witam :) na moim blogu nie wyświetla się w ogóle u góry pasek do logowania i ustawień. Jakby tego było mało, kiedy ze strony blogger.com wchodzę w ustawienia okazuje się że nie da się żadnych ustawień zmienić. Na przykład tło bloga: klikam na jakieś tło, ale ono wcale nie wskakuje mimo że pojawia się komunikat, że zmiany zostały zaakceptowane.

Tak jest ze wszystkimi ustawieniami, nie mogę zmienić nawet czcionki ani zalogować się ze strony głównej. Czy może Wam też w taki sposób "popsuł się" blog? I jak to naprawić?

Dzięki z góry.
  Temat: Nowy post niewidoczny na pasku innych bloggerów
luthien2123

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3277

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-09-11, 00:11   Temat: Nowy post niewidoczny na pasku innych bloggerów
Witam, dzisiaj dodałam nowy post, ale zauważyłam że na innych blogach nie pojawił się on w zakładce "obserwowane blogi", chociaż mój blog znajduje się tam ze starszym postem. Wygląda na to, że na innych blogach mój nowy post w ogóle nie wyświetla się jako nowy, dlatego powiązani ze mną bloggerzy nie wiedzą w ogóle że napisałam coś nowego. Jak naprawić ten problem? Oznacza to spadek wejść na mojego bloga i pogorszenie statystyk. Proszę o pomoc.
  Temat: [hobby] czyli co robicie w wolnym czasie? Jakie macie pasje?
luthien2123

Odpowiedzi: 161
Wyświetleń: 50461

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2013-09-11, 00:08   Temat: [hobby] czyli co robicie w wolnym czasie? Jakie macie pasje?
Chodzę bardzo dużo po górach i uprawiam wspinaczkę górską, poza tym moim hobby są koty.
  Temat: Damski wąsik?
luthien2123

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 30355

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2013-09-11, 00:07   Temat: Damski wąsik?
Polecam kremy do rozpuszczania włosków dla osób ze skórą nie skłonną do podrażnień, a dla delikatnych aplikator do natychmiastowego rozjaśniania, ale to już koszt kilkudziesięciu złotych.
  Temat: Dlaczego kobieta jak maluje rzęsy to otwiera usta?
luthien2123

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 21415

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2013-09-11, 00:05   Temat: Dlaczego kobieta jak maluje rzęsy to otwiera usta?
Zawsze otwieram usta podczas malowania rzęs, może wtedy lepiej się maluje :)
  Temat: Olejek rycynowy
luthien2123

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 21436

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2013-09-11, 00:03   Temat: Olejek rycynowy
Po 2 tygodniach stosowania olejku rycynowego na włosy zauważyłam że były o wiele bardziej miękkie i łatwe do rozczesania, efekt natychmiast !!
  Temat: Facet idealny.
luthien2123

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 33760

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2013-09-11, 00:02   Temat: Facet idealny.
Idealny dla jednej jest idiotą dla innej.
  Temat: [historie miłosne] jak poznałem/łam swoją drugą połówkę?
luthien2123

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 31237

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2013-09-11, 00:00   Temat: [historie miłosne] jak poznałem/łam swoją drugą połówkę?
Mojego narzeczonego poznałam w pierwszym dniu nauki w technikum, bowiem usiadł ze mną w ławce :)
  Temat: Co jest lepsze od seksu?
luthien2123

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 28789

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2013-09-10, 23:57   Temat: Co jest lepsze od seksu?
Zgadzam się z Krystianem, oprócz seksu ważne są inne sprawy, na przykład posiadanie wspólnego kota (polecam).
  Temat: Czy jest możliwa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?
luthien2123

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 57823

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2013-09-10, 23:55   Temat: Czy jest możliwa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?
To nie jest możliwe, przyjaźń to tylko w tej samej płci.
  Temat: Która część ciała jest najsexowniejsza?
luthien2123

Odpowiedzi: 183
Wyświetleń: 43420

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2013-09-10, 23:54   Temat: Która część ciała jest najsexowniejsza?
Dłonie i paznokcie.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz