Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 4
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [Wordpress] błąd 404 po wejściu na podstronę kategorii
miter121

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5128

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2015-05-22, 13:45   Temat: [Wordpress] błąd 404 po wejściu na podstronę kategorii
Dziękuje bardzo za odpowiedź, odświeżenie zadziałało :D
  Temat: [Wordpress] błąd 404 po wejściu na podstronę kategorii
miter121

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5128

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2015-05-21, 20:47   Temat: [Wordpress] błąd 404 po wejściu na podstronę kategorii
Witam,

Mam taki problem, otóż na mojej stronie postawionej na wordpressie umieściłem 2 testowe wpisy w kategorii: Tory. Tą kategorię dodałem do menu i po kliknięciu w nią wyświetla się błąd 404.

Proszę o pomoc,
Link strony: miter121.webd.pl
  Temat: [blogger] Zniknęła zakładka Komentarze - brak ustawień
miter121

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4357

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-01-03, 22:56   Temat: [blogger] Zniknęła zakładka Komentarze - brak ustawień
Htsz,
Wiesz że napisałem to post wyżej?
  Temat: [blogger] Zniknęła zakładka Komentarze - brak ustawień
miter121

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4357

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-01-03, 12:40   Temat: [blogger] Zniknęła zakładka Komentarze - brak ustawień
Witam
Sprawdziłem u mnie jak to wygląda i jest tak:
W zakładce Google+ mam zalogowane konto i mam tam funkcję "Używaj na tym blogu komentarzy z Google+"
Tak więc według mnie musisz najpierw zalogować bloga na google+ odznaczyć tą funkcję i się wylogować.
U mnie po zalogowaniu to wygląda tak:

Więc jest funkcja komentarzy z Google+ a jak ją włącze to mi znika zakładka komentarzy.
Mam nadzieję że pomogłem
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz