Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 9
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [wordpress] Nie widać bloga w wyszukiwarce
rooney882

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5164

PostForum: Forum WordPress   Wysłany: 2014-02-27, 19:56   Temat: [wordpress] Nie widać bloga w wyszukiwarce
Sorki, za podpięcie się do tematu :/ To był ostatni raz :]

Chciałem Wam podziękować za pomoc, gdyż już wszystko gra.

Htsz, skorzystałem z Twojego linka z google, wrzuciłem tam swój adres i wszystko działa, dzięki :-)
  Temat: [wordpress] Nie widać bloga w wyszukiwarce
rooney882

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5164

PostForum: Forum WordPress   Wysłany: 2014-02-26, 14:21   Temat: [wordpress] Nie widać bloga w wyszukiwarce
Nie widzę takiego tematu, a ten jest w miarę podobny więc zapytam tutaj.
Moje pytanie jest dla Was zapewne banalne, a mianowicie, nie widać mojego bloga w wyszukiwarce.NAwet gdy kopiuje cały adres bloga do google, nie znajduje go.

Pewni trzeba załączyć jakąs opcje PUBLICZNY lub coś w tym stylu, ale nie mogę tego znaleźć.
Dodam, że na razie działam na darmowym wordpress.com

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2019-02-01, 20:18 ]
UWAGA, sprawdź nowszy wątek na ten temat => dodawanie mapy witryny, indeksowanie bloga wordpress.com
  Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
rooney882

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 17962

PostForum: Serwisy społecznościowe   Wysłany: 2014-01-03, 11:49   Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
Tak wpisuję nazwe swojego fanpage i sie nie pojawia, a nazwa pierwszego profilu owszem.
  Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
rooney882

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 17962

PostForum: Serwisy społecznościowe   Wysłany: 2013-12-31, 19:04   Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
Tak, wiem że komentuje i dodaje jako ta strona, tylko mi chodzi o jedna rzecz, że poprostu ten fanpage jest niewidoczny.Profil owszem, ale gdy np. chce wyszukac swój fanpage w googlach to go nie ma.Tak to już jest, czy jak ?
  Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
rooney882

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 17962

PostForum: Serwisy społecznościowe   Wysłany: 2013-12-31, 18:51   Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
No był stworzony profil, a teraz takjakby została dodana nowa strona(czyli jak pisałeś jest to FanPage, tak?), bo jak widzisz moge wybierac miedzy jednym i drugim.

I chciałbym tak jakby pozbyć się tego profilu który był jako pierwszy, a zostawic ten nowy czyli fanpage czy jak sie to zwie.
  Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
rooney882

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 17962

PostForum: Serwisy społecznościowe   Wysłany: 2013-12-31, 16:22   Temat: [Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
Witam !

Nie ogarniam jeszcze tego fejsbuka, a sprawa wygląda następująco.

"Przejąłem" pewien profil, który był prowadzony przez nieodpowiednia osobę, totalny syf, pierdoły byle jakie, jakieś dziwne polubienia w ogole nie zwiazane z tematem, ogólnie strasznie zaniedbany, i postanowilismy go ogarnąc.Nie wiem jak to się stało ale powstała tak jakby druga strona na tym profilu i teraz mam takie cos ze jak wchodze do ustawien to mam opcje: Zarządzaj profilem "X" lub zarzadzaj profilem "Y".
Z profilu pousuwalismy prawie wszystkie zbędne rzeczy i powrzucaliśmy swoje, to co potrzebne, ale problem jest taki, że Naszego profilu nie mozna znaleźć w necie, dajmy na to po wpisaniu nazwy w google nie znajduje nam go,a poprzednia nazwe owszem.

Da sie zrobic jakos tak, by usunąć tą pierwsza strone\profil ktory byl a zostawic tylko ten nowy wlasciwy?

Mam nadzieje ze w miare to wyjasnilem jaki jest problem.

Wygląda to tak:


Jestem zalogowany jako "X" a mam opcje korzystaj z facebooka jako: "Y", jak widac na zdjeciu powyzej. I chodzi wlasnie o to by pozostalo tylko to wlasciwe.

Pozdrawiam.
  Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
rooney882

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 73779

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2013-09-27, 17:54   Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
Wczoraj oglądałem Obecność oraz hiszpański film Cela z Carlosem Bardem ( brat Javiera, mąż Penelope Cruz ), naprawde dobre kino.

Dzisiaj mam zamiar obejrzeć Koliber z Jasonem Stathamem i "piękną" Agatą Buzek :D

Oglądał już ktoś, warto ?
  Temat: Czego słuchacie ? Rock, metal, hip-hop, regge lub techno?
rooney882

Odpowiedzi: 287
Wyświetleń: 65596

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2013-09-27, 17:29   Temat: Czego słuchacie ? Rock, metal, hip-hop, regge lub techno?
Trance ( większość jego odmian np. Vocal, Hard ),House, Deep House, Electro House, Electro, Hardstyle, Minimal.

Strasznie nienawidze tego komercjynego...czegoś :D , szczególnie ze Stanów, te wszystkie pop-owe gwiazdeczki typu Rihanna, Miley i pseudo raperzy Pitbull, Flo-Rida, aż nóz mi się w kieszeni otwiera, a na dodatek non-stop to wszystko puszczają w radiach po 20 razy na dzień.

Dobrze, że jest internet i można posłucha to czego się chce :-)
  Temat: Jakim drużynom kibicujecie?
rooney882

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 22654

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2013-09-27, 17:20   Temat: Jakim drużynom kibicujecie?
Jestem zwolennikiem słów Support Your Local Football Team, dlatego też kibicuje drużynie GKS Szombierki Bytom !
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz