Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 21:45
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-04-04, 18:31   

Puszysława napisał/a:

Ogólnie bez spiny
Nikt się nie spina. Wiadomo, że nie uszczęśliwimy wszystkich, ale może ktoś zauważy coś, co warto poprawić.

Np. to jest bardzo istotna uwaga:

Puszysława napisał/a:

Ale to zlewanie się, głównie tu (załącznik).
Nie udało mi się tego zasymulować, ale poprawiłem pewien element, który mógłby powodować takie wyświetlanie treści. Wciśnij ctrl+f5 na blogu i daj znać czy się naprawiło. Jak nie, to napisz jakiej przeglądarki używasz (rodzaj i wersja).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-04-04, 18:40   

Htsz napisał/a:

Wciśnij ctrl+f5 na blogu i daj znać czy się naprawiło. Jak nie, to napisz jakiej przeglądarki używasz (rodzaj i wersja).


Klawiatura mi zgasła, ale nic się nie naprawiło. Explorera preinstalowanego na Windows 8.0 (i wszystko jasne).
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-04-04, 19:36   

Puszysława napisał/a:

Klawiatura mi zgasła, ale nic się nie naprawiło.
nie wiem o co chodzi. Kombinacja klawiszy Ctrl+f5 powoduje ponowne wczytanie strony (czyszcząc pamięć podręczną, bo niektóre elementy są ładowane w przeglądarce do pamięci by wczytywać stronę szybciej).

Puszysława napisał/a:

Explorera preinstalowanego na Windows 8.0 (i wszystko jasne).
Masz tam 10 czy zaktualizowane do 11? Mam IE11 na swoim Win7 i nie widzę by treść wyświetlała się tak, jak u Ciebie :(
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-04-04, 20:12   

To trzeba było pisać "odśwież" wprost. U mnie F5 gasi i zapala klawiaturę, jak się okazało - kombinacja CTRL+F5 również, komputer z CTRL niczego sobie nie robi.

10. Otworzyłam nie na pełnym ekranie tylko normalnie, w normalnym oknie i wygląda to tak jak na screenie.

Ale o to zlewanie się chodziło mi sensie wizualnym, w oknie wygląda to lepiej. U mnie nawet blog Zombie Samurai wygląda źle, tylko Kominki dobrze się prezentują (jakim cudem!?).
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-04-04, 20:41   

Nie lepiej skorzystać z przeglądarek, które działają lepiej :D ? Firefox/Chrome :P
Poza tym ten zrzut ekranu pokazuje, że z Twoim komputerem jest coś nie tak - konkretnie chodzi o "ads not by this site" - zainstalował Ci się jakiś syf na kompie ;-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-04-04, 20:50   

Htsz napisał/a:

Nie lepiej skorzystać z przeglądarek, które działają lepiej :D ? Firefox/Chrome :P
Poza tym ten zrzut ekranu pokazuje, że z Twoim komputerem jest coś nie tak - konkretnie chodzi o ads not by this site - zainstalował Ci się jakiś syf na kompie ;-)


Używam Explorera, bo Firefox nie działa w tym trybie pełnego ekranu i nie da się w niego wejść z tego "intuicyjnego" pulpitu na 8.
A z komputerem... Jego głównym problemem jest lekkie wygięcie i tak kiepskiej matrycy dotykowej, odstawanie górnej części obudowy i brak fragmentu dolnej. No i to że nic nie działa. Ale zaszaleję i przeskanuję Avastem (czy może zainstalować Malwarebytes?) Dzięki za informację.

Brakuje mi odcieni szarości przy wyborze koloru tekstu na forum, wtedy można by było trochę schować offtop.

Jutro jeszcze zobaczę, jak blog wygląda na normalnym (też niedziałającym, jakby się tak zastanowić głębiej) komputerze w Firefoxie i dam znać. Może na większym ekranie o normalnej rozdzielczości będzie wyglądał jeszcze lepiej niż tylko w Firefoxie tutaj. Bo w okienku, jak już mówiłam, mniej się zlewa wizualnie.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2014-04-06, 19:35   

Puszysława napisał/a:

Używam Explorera, bo Firefox nie działa w tym trybie pełnego ekranu i nie da się w niego wejść z tego intuicyjnego pulpitu na 8.


I raczej nie będzie się dało.

Co do szablonu to napiszę tylko tyle - zupełnie nie wygląda jak blog na Bloggerze. I to jest naprawdę duży komplement.

Tradycyjnie mógłbym przyczepić się typograficznych drobiazgów - dość szeroka szpalta i mała interlinia w treści pojedynczego wpisu. I nie bałbym się oddzielania akapitów pustymi liniami, to naprawdę różnicę w czytelności. Tutaj jest fajnie, gdy podpunkty są przedzielone zdjęciem, ale trochę słabo, gdy tego zdjęcia nie ma. :niepewny:

Kolor menu na samej górze oraz stopki wydaje mi się nieco wyrwany z kontekstu. Patrzę na logo i spodziewam się oscylowania wokół odcieni czerni i czerwieni, a tu nagle buch! Do tego ten kolor przypomina mi nieco ostrzeżenia w Internet Explorerze. ;)

Archiwum - masz dużo miejsca w stopce, więc czemu menu rozwijane? Wylistuj wszystkie miesiące archiwum (albo przynajmniej ostatni rok) w dwóch kolumnach.

Tym niemniej - chylę czoła, to najładnieszy jak dotąd blog na Bloggerze, jaki widziałem. Jestem bardzo na tak. :ok:
 
  podziel si� tym postem na:
kolorblond 
Blogger.Klub


Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 26

Wysłany: 2014-05-15, 08:35   

Blog całościowo bardzo fajny, przemyślany, wygląda profesjonalnie. Ja bym zmieniła jedynie logo "być idealną", jeśli masz ochotę służę darmową pomocą.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz