Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 21:44
Autor Wiadomość
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany:    internetowa-biblioteczka.blogspot.com - ocena ogólna

Literatura jest - zawsze była i zawsze będzie - częścią mojego życia. Jest także motywem przewodnim mojego bloga.

internetowa-biblioteczka.blogspot.com -> oto jego adres
Jego cel, misja? Przede wszystkim: dzielenie się swoimi wrażeniami po lekturze danej pozycji. Zachęcanie lub zniechęcanie do przeczytania. Chęć poznania innych miłośników książek. Poznanie gustów i opinii innych. Być może jestem głupia i/lub naiwna, ale mam też nadzieję, że ktoś, wchodząc na tego bloga i czytając moje wpisy, ktoś, kto stroni od literatury, znajdzie coś dla siebie. Znajdzie coś dla siebie i tak się zacznie jego miłość - na całe życie, mam nadzieję - do literatury.

Chciałabym, żebyście mi powiedzieli, jak strona się prezentuje. Ogólnie - chodzi mi zarówno o opinie dotyczące wyglądu, jak i treści. Czy czegoś Wam tu brakuje, czegoś jest zbyt dużo? Od razu mówię: styl pisania cały czas ćwiczę, nie osiadam na laurach.

Dziękuję z góry za wszelkie opinie, uwagi, sugestie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-07-29, 22:33   

Jak dla mnie nie jest źle, jednak jeśli myślę o blogu "książkowym" to widzę brązy, beże ewentualnie biel, taki stereotyp chyba. Dziwnie mi się na to patrzy w kolorze zielonym- ale to tylko moje subiektywne odczucia.
Jeśli chodzi o obiektywne spojrzenie to nie jest źle, jest czytelnie- a to jest najważniejsze.

Patrząc na samą treść czyta się dobrze, przeczytałam kilka notek (jak znajdę czas przeczytam kolejne) i przebrnęłam przez nie bez wysiłku, a nawet wręcz przeciwnie. Podobało mi się.
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-04, 20:07   

Czytelnie jest, ale wydaje mi się, że w przypadku takich ścian tekstu i braku rzeczy, które pozwalałyby na przerwę od lektury (trudno w twoim przypadku o umieszczanie fotografii, prawda? XD), to bym się zastanowił nad zmianą czcionki na szeryfową :)

I co do ostatniego postu: wiem, że blog to blog, i piszę się to co chce, ale odkopanie jakiś informacji w stylu "ile procent osób czyta" byłoby mile widziane. Tak samo napomknięcie o zaletach czytania, a co jak tam trafi jakiś gość, który nie ma o tym pojęcia? :)

Ja sam czytam jak głupi, ale powiem wprost: nie wiem co z tego mam ;) Ogólnie, to warto pisać nie tylko z myślą o znawcach, takie teksty sprawiają wrażenie mniej sztywnych i bardziej wartościowych :D
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-08-05, 10:40   

Dziękuję za opinię, oczywiście - wszystko przemyślę ;)
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-05, 11:22   

Jeżeli chodzi o czcionki, to serdecznie polecam przejrzeć te tutaj: http://web.mit.edu/jmorzins/www/fonts.html i wybrać jakąś szeryfową.

Te czcionki są tak skonstruowane, że czytanie tekstu linijkami jest znacznie łatwiejsze i mniej męczące dla wzroku. Są co prawda trochę... staroświeckie? Ale w przypadku bloga o książka, to odrobina retro nikogo nie zabije. :)

I bezczelna reklama: rzucisz okiem na mój temat w tym dziale? Potrzebuje opinii kogoś z głową na karku, a lektura twoich wpisów sugeruje, że do takich osób należysz (i spokojnie swoim umysłem mogłabyś się z kimś podzielić i zostałoby w nadmiarze)
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-08-05, 11:32   

Dziękuję, przeglądnę te czcionki.

Jasiek a.k.a Yeti napisał/a:

I bezczelna reklama: rzucisz okiem na mój temat w tym dziale? Potrzebuje opinii kogoś z głową na karku, a lektura twoich wpisów sugeruje, że do takich osób należysz (i spokojnie swoim umysłem mogłabyś się z kimś podzielić i zostałoby w nadmiarze)

Dziękuję za miłe słowa ;) Postaram się zaglądnąć, choć tematyka Twojego bloga nie bardzo mi leży, więc mogę być nieobiektywna, jednak mogę się postarać coś doradzić.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2014-02-04, 15:24   

Pozwolę sobie odświeżyć ten temat. Dziś mija 7 miesięcy odkąd bloguję. Potrzebuję obiektywnego podejścia osób trzecich. Myślicie, że idę w dobrym kierunku? Chodzi mi zarówno o treść jak i wygląd.
Co do treści - mam zamiar 'uambitnić' stronę poprzez wpisy o poważniejszych dziełach. Czasami będą to lektury, innym razem poważne pozycje spoza kanonu lektur obowiązkowych w szkole. Poważnie myślę też nad nową kategorią postów na blogu: kulturalne Trójmiasto, czyli moje relacje z wydarzeń kulturalnych w Trójmieście, na których mam zamiar bywać, przy czym nie zawsze będą to wydarzenia związane z głównym tematem bloga, czyli literaturą. Myślicie, że to chwyci?
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-02-04, 17:55   

Wydarzenia kulturalne Trójmiasta mogą być ciekawe :)
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-02-04, 17:56   

Wysłało mi w połowie :D Mogą być ciekawe. Odbiory literatury też często interesują się kulturą ogólnie więc myślę, że to będzie ok :)
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2014-02-04, 17:57   

Też mi się tak wydaje. Tylko muszę znaleźć dobre zródło, gdzie mogę znajdować informacje o nich.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-02-07, 19:39   

Łap linki, mogą się przydać ;)

http://www.trojmiasto.pl/kalendarz-imprez/
http://trojmiasto.miastokultury.pl/
http://rozrywka.trojmiasto.pl/imprezy/
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-08, 03:20   

Już bywałam na Twoim blogu, weszłam jeszcze raz zobaczyć czy coś się zmieniło, chociaż nie musiało według mnie. Masz takie lekkie pióro, że zamiast zastanawiać się nad wyglądem przeczytałam ostatnią recenzję. Oczywiście dosyć znanej w naszym środowisku książki.

Najbardziej chyba podoba mi się twoja wolność słowa- wszyscy znamy autora książki, ale jest naprawdę niewiele blogerów, którzy przyznają, że nie za bardzo im podchodzi. Ja osobiście go bardzo lubię, ale chyba za Twoje zdanie głównie masz mój głos. Lubię ludzi, którzy mają własne zdanie.
Co chciałam powiedzieć jest, że nie każdy musi lubić Michaela Jacksona mimo, że jest królem Popu.

fajnie, fajnie. ze mnie masz czytelnika.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz