Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Seluna 
Blogger.Klub

Imię: Maja Główczewska
Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 29

  Wysłany:    [ocena] Book Wszechmogący - ogólnie

Cześć.

Od pewnego czasu prowadzę razem ze znajomymi bloga. Jest to blog o książkach, skierowany raczej... do wszystkich :D . Chcielibyśmy poznać waszą opinię na temat szablonu i treści. Oprócz mnie na blogu piszą jeszcze dwie osoby. Jeśli chcielibyście zwrócić na coś uwagę konkretnie jednej, napiszcie której.

http://book-wszechmogacy.blogspot.com/

______________________________________________________
http://book-wszechmogacy.blogspot.com <- nie tylko recenzje. Prowadzą cherubini w składzie: Maja, Mati i Twyla.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2016-01-30, 14:33   

Całkiem przyjemny blog, choć ekspert ze mnie żaden, skoro ze swoimi problemami lecę do was :P

Jak dla mnie istotna jest różnorodność i wnikliwość tekstów, własne jakieś przemyślenia.

Szata w moim odczuciu jest prosta ale trochę nazbyt. Może więcej kolorów (2-3 przewodnie)? Może nieco poszerzona szpalta z tekstem (w sensie zamiast dwóch pobocznych szpalt zrobić jedną)? Sam tytuł bloga nośny i pomysłowy ale średnio jak dla mnie wygląda na tym białym tle.
 
  podziel si� tym postem na:
Seluna 
Blogger.Klub

Imię: Maja Główczewska
Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 29

Wysłany: 2016-01-30, 15:59   

Dejw93 napisał/a:

Całkiem przyjemny blog, choć ekspert ze mnie żaden, skoro ze swoimi problemami lecę do was :P

Jak dla mnie istotna jest różnorodność i wnikliwość tekstów, własne jakieś przemyślenia.

Szata w moim odczuciu jest prosta ale trochę nazbyt. Może więcej kolorów (2-3 przewodnie)? Może nieco poszerzona szpalta z tekstem (w sensie zamiast dwóch pobocznych szpalt zrobić jedną)? Sam tytuł bloga nośny i pomysłowy ale średnio jak dla mnie wygląda na tym białym tle.


Bardzo dziękujemy za opinię, na pewno się nam przyda :padam: .

Z tymi szpaltami to od początku był problem. Gdy mieliśmy tylko jedną, to tekst wydawał się strasznie rozjechany, gdy mamy dwie, jest za wąski. Popracuję trochę nad tym i zobaczę, co da się zrobić (zawsze pozostają iluzje optyczne :D ).

Skoro nie wygląda dobrze na białym tle, to na jakim by mogło być? Mówiąc szczerze, nie mam za bardzo pomysłu.
______________________________________________________
http://book-wszechmogacy.blogspot.com <- nie tylko recenzje. Prowadzą cherubini w składzie: Maja, Mati i Twyla.
 
  podziel si� tym postem na:
Witek 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 15 Lis 2015
Posty: 44
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2016-01-30, 19:45   

Blog może być ciekawy i już sam w sobie jest ciekawy. Świetny opis jego twórców daje jakoby początek ciekawej opowieści, przybliżając nam jej bohaterów.
Szpalerami bym się specjalnie nie przejmował. Rzeczywiście, gdy wszedłem na bloga, początkowo miałem wrażenie, że środkowy szpaler jest za wąski, ale to było wrażenie chwilowe i może tylko wywołane przeczytaną opinią wyżej. Przeglądając witrynę, można się do takiego układu przyzwyczaić. Motyw przyjemny, spokojny, dający skupić się na treści. Tytuł rewelacyjnie chwytliwy.
Ja bym nic nie zmieniał, a jeśli większość recenzentów chciałaby szerszy środek, wówczas proponowałbym usunąć jeden boczny szpaler, a w środkowym obrazki wyróżniające post proponowałbym umieszczać z boku postu, w ten sposób tekst nadal nie stał by się rozjechany.
Gratuluję pomysłu - temat bardzo na czasie!
______________________________________________________
I aby żyć siebie samego trzeba dać... (St. Soyka - Tolerancja)
http://byistniec.pl
 
  podziel si� tym postem na:
TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2016-01-31, 11:15   

Powiem szczerze że oglądałem ostatnimi czasy trochę blogów własnie pod kontem wyglądu i na szczęście u Ciebie ten wygląd jest taki jak mi się podoba czyli w miarę prosty a nie jak u wielu "naciapane" jedno na drugie że trzeba się mocno wpatrzeć. Więc wygląd dla mnie nawet lepiej niż ok ;) ale jeśli chodzi o treść to jedna rzecz przykuła moją uwagę i powiem szczerze że po takiej wtopie przestałbym czytać takiego bloga a mianowicie wrzucasz w styczniu 2016 post o książce Drużyna - Wyrzutki. Dla mnie jako fana serii Drużyna jest to rażące że opisujesz tylko pierwszą część nie wspominając o czterech pozostałych (nowszych) przez co wygląda jakby blog "nie był na czasie" i opisywał coś co ma ponad 4 lata jako nowe.
______________________________________________________
http://tourandclimb.pl/ - Wspinanie i Zwiedzanie w Europie i na świecie
https://www.facebook.com/tourandclimb
 
  podziel si� tym postem na:
Seluna 
Blogger.Klub

Imię: Maja Główczewska
Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 29

Wysłany: 2016-01-31, 13:44   

TourAndClimb napisał/a:

Powiem szczerze że oglądałem ostatnimi czasy trochę blogów własnie pod kontem wyglądu i na szczęście u Ciebie ten wygląd jest taki jak mi się podoba czyli w miarę prosty a nie jak u wielu naciapane jedno na drugie że trzeba się mocno wpatrzeć. Więc wygląd dla mnie nawet lepiej niż ok ;) ale jeśli chodzi o treść to jedna rzecz przykuła moją uwagę i powiem szczerze że po takiej wtopie przestałbym czytać takiego bloga a mianowicie wrzucasz w styczniu 2016 post o książce Drużyna - Wyrzutki. Dla mnie jako fana serii Drużyna jest to rażące że opisujesz tylko pierwszą część nie wspominając o czterech pozostałych (nowszych) przez co wygląda jakby blog nie był na czasie i opisywał coś co ma ponad 4 lata jako nowe.


Dziękuje za opinię :) . Co do recenzji Drużyny - masz zdecydowaną rację, poprawię to.
______________________________________________________
http://book-wszechmogacy.blogspot.com <- nie tylko recenzje. Prowadzą cherubini w składzie: Maja, Mati i Twyla.
 
  podziel si� tym postem na:
Pearl 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Lut 2015
Posty: 19

Wysłany: 2016-02-02, 18:00   

Bardzo ładny blog, lubię takie nieprzekombinowane. Co do kolorów, to moim zdaniem trzy jak najbardziej wystarczą.
Mam tylko taką małą uwagę w tytule posta i nazwach gadżetów chyba (nie wiem czy to czasem nie wina tego, że nie mam jakiejś wtyczki czy coś) macie krój pisma, który nie ma polskich znaków, dlatego te polskie ś, ć, ń są wyświetlane w innym kroju.

Chodzi mi o to:
 
  podziel si� tym postem na:
Seluna 
Blogger.Klub

Imię: Maja Główczewska
Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 29

Wysłany: 2016-02-02, 22:38   

Cytat

Mam tylko taką małą uwagę w tytule posta i nazwach gadżetów chyba (nie wiem czy to czasem nie wina tego, że nie mam jakiejś wtyczki czy coś) macie krój pisma, który nie ma polskich znaków, dlatego te polskie ś, ć, ń są wyświetlane w innym kroju.


To dziwne :/ . U mnie tego nie ma. Zobaczę, czy nie da się tego jakoś naprawić.
______________________________________________________
http://book-wszechmogacy.blogspot.com <- nie tylko recenzje. Prowadzą cherubini w składzie: Maja, Mati i Twyla.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz