Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-09-24, 23:15
Autor Wiadomość
Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany:    [ocena] Riboq.in.Side

W ramach skonfrontowania opinii na temat mojego bloga, wrzucam tutaj pod Waszą surową ocenę moje nieuczeski.
Mówcie wszystko: co Wam pasuje, co nie pasuje, co powinnam zmienić, co dodać. Jak waszym zdaniem powinnam rozbudować interakcję i tak dalej... i tak dalej...

Riboq.in.Side

Siedzę sobie w jakimś moim błogostanie, który nic nie zmienia, więc może mną potrząśniecie? :)

Z góry dzięki.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m_okry 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył/a: 18 Lis 2013
Posty: 137
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2014-02-16, 02:00   

Szablon technicznie w porządku, choć wydaje mi się nieco chaotyczny (kompletnie nie posiadam wyczucia estetycznego więc ta opinia nie musi być obiektywna ;)

W kwestiach edytorskich sugeruję justowanie tekstu, uważam że dużo lepiej się wówczas czyta choć wiem że opinie na ten temat są różne.

Przeczytałem parę postów i nie do końca wiem o czym jest to blog, domyślam się że wpisuje się w klimat szeroko pojętego blogowania lajfstajlowego, a tutaj konkurencja jest silna i żeby coś drgnęło potrzebne jest parcie na szkło ;)

Pozdrawiam :)
______________________________________________________
wiekdwudziesty.pl

naswiezympowietrzu.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2014-02-16, 07:48   

Dzięki za poświęcony czas.
Chaotyczny. Nie wiadomo o czym.
Trafiłeś w sedno jak myślę.
Za to się głównie zabrać muszę.
Obecny kształt jest chyba wynikiem zachłyśnięcia się odkryciem blogosfery jako szerszego zjawiska. Odeszłam od siebie w kierunku, który nie jest dla mnie i otwieram oczy zdumiona :) .

Chętnie posłucham porad, które sprawią, że posprzątam (przynajmniej na początek technicznie) to "szaleństwo".
 
  podziel si� tym postem na:
m_okry 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył/a: 18 Lis 2013
Posty: 137
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2014-02-16, 18:02   

Może mniej "kwadracików" z postami na głównej? Myślę że na początek zwiększyłoby to czytelność bloga :)
______________________________________________________
wiekdwudziesty.pl

naswiezympowietrzu.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Ggusienka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-02-17, 12:51   

Jak dla mnie Twój blog jest świetny. Mówię szczególnie o tekstach, na pewno będę zaglądać. Wygląd też mi odpowiada, przejrzyście, odpowiednia kolorystyka i nagłówek. Na pewno będę zaglądać:)
______________________________________________________
http://pozytywnespojrzenie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-17, 17:48   

jeden z niewielu blogów, które czytam (fakt, że nie na bieżąco, ale ostatnimi czasy przy komputerze jestem doskokiem na 10-15 minut) :D tylko właśnie miałam problemy z odnalezieniem się w chaosie na stronie głównej. Teraz widzę, że przejrzyściej jest
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2014-02-18, 08:15   

Zmieniłam szablon (znów), i cały czas będę go dopracowywała, bo parę rzeczy nie działa tam tak jak chcę. Zmieniła się też organizacja, nadałam mu oś, wokół której budowana będzie zawartość. Oś ta od dawien dawna jest moją pasją, a doszłam do wniosku, że w niczym mnie nie ogranicza.
Jestem osobą, która tak czy siak prędzej czy później zacznie produkować się na tematy zaczepiające mnie w życiu, ale potrzebuję przystani, by to wszystko miało jakiś czytelny układ. :)
Pisanie na zasadzie czystego lajfstajlu mi nie wyszło (tak uważam), ale jest na tyle "wesołe", że zapewne będzie się pojawiać :D .
 
  podziel si� tym postem na:
Recuvan 
Blogger.Klub


Imię: Kacper
Wiek: 24
Dołączył/a: 18 Lut 2014
Posty: 49
Miasto: Grays, United Kingdom

Wysłany: 2014-02-19, 23:42   

Wszysto wygląda profesjonalnie lecz uwaźam że tytuł bloga jest za ostry - chodzi o czcionke ; ). Oraz w jaki sposób mogę obserwować Twoje posty? Brakuje mi obserwatorów, moźliwości obserwacji przez email lub FP. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2014-02-20, 01:09   

Nad temi 'obserwacjami" chyba faktycznie muszę się bardziej pochylić :) .
Dzięki.
Logo - czcionkę uważasz, że trzeba zmienić? Czy tylko złagodzić obrys? Bo obrys chyba faktycznie nieco krzaczy.
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-02-23, 13:11   

Wygląd bloga nie razi, jest przejrzysty, łatwo można się w nim zorientować i trzeba by było szukać szczegółów, do których można się doczepić. Nie wiem tylko po co ten biały obrazek w powitaniu, który psuje estetykę bloga.
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz