Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 22:46
Autor Wiadomość
Patricius 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Łódź

Wysłany:    [opinia] blog osobisty

Cześć wszystkim!

Chciałbym Was prosić o ocenę mojego bloga. Obecnie jest to miejsce o szerokiej tematyce, aczkolwiek powoli zaczynam wprowadzać to, co będzie w przyszłości motywem przewodnim: rozwój, kultura, społeczeństwo i odnajdywanie sensu życia. Obecnie głównie zależy mi na opinii o wyglądzie i rozplanowaniu przestrzeni oraz o ewentualnych odpychających czynnikach w moim stylu pisania.

Obecnie jest to blog na platformie onetu, bo łatwiej jest dotrzeć do ludzi z serwisu o dobrym seo. Jeśli uda mi się zbudować społeczność, wtedy zainwestuje we własny serwer. Miałem już własną stronę o tej samej nazwie, ale popełniłem kilka błędów i niestety strona umarła.

Zależy mi na szczerych opiniach :)

http://www.patricius.blog.pl
______________________________________________________
http://www.patricius.blog.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

annia_o 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Cze 2015
Posty: 26
Miasto: Łódź

Wysłany: 2015-07-10, 21:06   

Minął miesiąc, a tu cisza. Więc pozwolę sobie być pierwsza.
Przede wszystkim bardzo fajny szablon. Ja lubię kafelki, bo są bardziej nowoczesne.
Przeszkadza mi to "Witaj drogi czytelniku" - jest za duże, pojawia się w połowie i rozbija kompozycję. Postarałabym się znaleźć dla tego lepsze miejsce, gdzieś z boku.
Nie widzę potrzeby powtarzania wpisów na górze i potem pod spodem. Blog i tak jest długi, a to dublowanie tylko przeszkadza. Ludzie nie przewijają zbyt wielu ekranów, więc tracisz w ten sposób cenne miejsce.
To tyle. Ogólnie szablon fajny bardzo i dopracowany.
______________________________________________________
www.pudelka-zapalek.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-07-23, 11:58   

Pierwsze co mnie uderzyło to reklamy. Jako, że mam alergię na wyskakujące z boku okienka to na wstępie poczułam się poirytowana.

Podobnie jak mojej poprzedniczce, podobają mi się kafelki, ale "Witaj drogi czytelniku" już niekoniecznie. Zwłaszcza, że obok bardzo uprzejmej formy masz zaraz "zanim rzygniesz...", co jak dla mnie się kłóci. Również wstawiłabym te wpis gdzieś z boku. W ogóle to menu boczne pojawiające się w połowie strony burzy kompozycję.
 
  podziel si� tym postem na:
fojcikdaniel 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Sie 2015
Posty: 36
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2015-08-21, 23:41   

Troszkę powtórzę. Reklamy - choroba! Nie wiem nawet jak wyłączyć to coś z prawej strony. Kafelki są ładne, a powitanie - za duże i "jestem autorem bloga" wydaje mi się troszeczkę zbędne :P . Lepszym rozwiązaniem wg mnie byłoby ewentualne zastąpienie prawej (brzegowej) kolumny dwóch kafelek na to właśnie powitanie :) Nie wiem czemu, ale troszkę gubię się w tym, że najpierw są kafelki, a później kolumna z postami - takie wewnętrzne odczucie.

Co do czytania, to jakieś małe podsumowanko całego postu dla mnie jest miłym zwieńczeniem, a przeglądając kilka postów mam wrażenie, że "zaczynasz od końca", ale przy kacu mi się podobało :P
Nie daje mi spokoju wyświetlający się "Brak powiązanych wpisów". Jeżeli nie masz nic powiązanego, lepiej wyrzuć ten tekst - bo wygląda jak "to też kawałek mojego postu, przeczytaj, rozczaruj się i wyjdź, bo nie mam dla Ciebie nic więcej"

:)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz