Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-09-24, 22:18
Autor Wiadomość
Ejkarola 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Maj 2014
Posty: 28

  Wysłany:    [Opinia] ejkarola blog lifestylowy

Witam!
Kilka dni temu założyłam bloga i żeby nie potknąć się już na starcie chciałam prosić Was o pomoc.
Oto adres: ejkarola.blogspot.com
Zastanawiam się czy szablon jest odpowiedni, czy jednak go zmienić (jeśli sądzicie, że lepiej go wywalić to proszę o sugestie jaki byłby lepszy).
No i najważniejsze: treść. Skrobnijcie słówko o tym jak Wam się czyta te moje wypociny :)
______________________________________________________
ejkarola.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

dzafoto 
Blogger.Klub


Imię: Bartek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 02 Kwi 2014
Posty: 31
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-05-08, 13:12   

pierwsze co mi się rzuca w oczy to niepotrzebna stopka, skoro już masz popularne posty po prawej stronie to po co jeszcze na dole? wywaliłbym to, zaśmieca i nieestetycznie to wygląda :P
 
  podziel si� tym postem na:
Ejkarola 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Maj 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-05-08, 13:38   

Racja, nie wiem jak mogłam wcześniej to przeoczyć. Dzięki za zwrócenie uwagi :)
______________________________________________________
ejkarola.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-05-08, 15:57   

O, jeden z moich ulubionych szablonów :)

Jeśli czepiamy się już tej stopki to usunęłabym też "pasek nawigacyjny", bo akurat tam jest zupełnie niepotrzebny.

A co do Twoich "wypocin" - podobają mi się :) przyjemnie się czyta, masz fajny styl, nie zauważyłam większych błędów

Będę obserwować :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-05-08, 19:00   

Czyta się dobrze. Niestety, to nie wystarczy, żeby zdobyć czytelników. Styl nie jest na tyle wybitny ani charakterystczny żeby przyciągać samym sobą, podobnie tematyka.

Dobrze, ale nudno. Znajdź coś, co mogłoby przypadkowego czytelnika przy Twoim blogu zatrzymać na dłużej. Bo tak każdy, kto wejdzie stwierdzi ze jest ladnie, estetycznie, przeczyta tytuly na stronie glownej... i wylaczy strone zeby zajac sie czym innym.
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-05-08, 23:20   

Miło się Ciebie czyta, szablon przejrzysty. Co mnie denerwuje ( czego chyba tylko ja nie lubię ) jest Disqus. Sama kiedyś miałam go na swoim blogu i no nie wiem, wydaje mi się kłopotliwy bardzo .

Żeby np skomentować post jako gość trzeba się trochę naklikać a czasem nawet nie ma takiej opcji. Przez co czytelnicy nie komentują.
 
  podziel si� tym postem na:
UD 
Blogger.Klub


Wiek: 47
Dołączył/a: 16 Kwi 2014
Posty: 19

Wysłany: 2014-05-09, 09:59   

Cytat

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie dotyczące sensu egzystencji, hodowli alpak, albo haftu krzyżykowego, to pisz na ejkarolablog@gmail.com. Na żadnej z tych rzeczy się nie znam, ale zawsze coś odpiszę.


Pozwoliłem sobie to zamieścić jako cytat (w końcu jest to cytat z Twojego bloga, ze strony o Tobie), aby dać przykład kiepskiego według mnie pomysłu na tego bloga.

Już samo przyznanie się do tego, że się o niczym nie ma pojęcia to strzał w stopę. Moje założenie o tym, że na niczym się nie znasz, oparłem na tym, że o niczym, na czym choć trochę się znasz, nie napisałaś...

Merytorycznie posty słabiutkie. Takie tam popisanie paru zdań o tym i o tamtym. Stylowo również nie powala. Musi być więcej Ciebie chociaż, jeśli już temat jest oklepany i mało oryginalny.

Wygląd. O co chodzi z tymi zdjęciami? To nie jest blog o fotografii, prawda?:) Czy one chociaż są Twoje, te zdjęcia? Czy ściągnięte gdzieś z netu (zakładam oczywiście, że używasz ich legalnie, choć samo to oznacza, że gdzieś w sieci jest ich pełno na podobnych blogach). Jak już musisz bombardować mnie taką wielką fotą, to wysil się i zrób ją sama. Piszesz o ślubie Tuskówny i o tym, że pełno tego w mediach. Spoko, ale weź kup ze dwie gazety kolorowe, połóż obok monitora z wyświetlonym artykułem z pudelka o Tuskównie i zrób fotę. Przynajmniej będzie w tym czuć coś Twojego.

A tak, to tylko jeden kolejny blog kolejnej dziewczyny, która myśli, że w ten sposób coś zdziała...
______________________________________________________
www.UltraDystans.pl - Wciąż muszę sobie powtarzać, że nie ma różnicy pomiędzy biegiem ultra, a dniem z życia. Każdy trzeba zacząć według planu i kończyć z przekonaniem, że nic więcej i lepiej zrobić się już nie mogło...
 
  podziel si� tym postem na:
Ejkarola 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Maj 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-05-09, 10:35   

Dzięki za wszystkie opinie :) Co do zdjęć, to oczywiście wykorzystane legalnie (licencja CCO), co do stylu to wierzę, że z czasem się wyrobi i jednak ktoś będzie chciał to czytać.



Zmieniłam szablon. Mam nadzieję, że jest lepszy i nie razi tak bardzo zdjęciami :) Zgodnie ze wskazówkami zakładka "o mnie" też poszła do poprawy.
Wszystkie sugestie mile widziane, bo nie ukrywam, że jestem dopiero na początku i jeszcze dokładnie nie wiem co robię źle ;)
______________________________________________________
ejkarola.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz