Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-03-17, 15:16
Autor Wiadomość
chomik21m 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Pomógł: 9 razy
Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Kwi 2012
Posty: 193

Wysłany:    [Opinia] mateuszchomicki.pl - co myślisz, jak oceniasz treść

Cześć,

Tak, jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć, jak oceniacie mojego bloga - co Wam się podoba, a co nie.
Bardziej chodzi mi o ocenę treści, a nie wyglądu, choć w jego przypadku opinie też są dla mnie ważne; sporo czasu poświeciłem na znalezienie szablonu, który jest elegancki, prosty, ale nie banalny. Według mnie znalazłem to, co chciałem ;)

Co według Was powinienem zmienić w wyglądzie bloga czy też na co powinienem zwrócić uwagę, pisząc artykuły - jakieś drażniące błędy są widoczne?
______________________________________________________
Felietony, w szczególności motoryzacyjne, pisane w niebanalny sposób:
http://mateuszchomicki.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-07-25, 18:13   

Jestem (byłem) fanem polskiej motoryzacji, więc zainteresował mnie twój wpis o muzeum w Otrębusach. Piszesz bardzo zgrabnie i ciekawie, do treści nie można się przyczepić :)

Talent do pisania masz, więc gratuluję. A co do wyglądu: osobiście nie lubię takiego białego tła, bo męczy mój wzrok. Przyznaję jednak, że jest schludnie i niebanalnie :)


Na marginesie. Nie dziwię się twoim odczuciom co do tego miejsca, to faktycznie obraz nędzy i rozpaczy, ale jako że jestem pracownikiem podobnej instytucji, to mogę Ci powiedzieć: wcale nie jest tak źle jakby być mogło. Podejrzewam że to muzeum istnieje jedynie dzięki wielkim wysiłkom jego włodarzy (stąd też pomysł wypożyczania aut), bo nasz szacowny rząd tnie wydatki na kulturę jak leci i preferuje raczej zamykanie tego typu instytucji lub ograniczania ich działalności.
 
  podziel si� tym postem na:
Dorka 
Blogger.Klub


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2013
Posty: 27
Miasto: lublin

Wysłany: 2013-07-26, 18:58   Witaj ,

Weszłam na twojego bloga, i nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o treść (stylistykę konkretnie bo nie jestem znawcą tematu), ale faktycznie szata graficzna trochę za jasna. Może spróbuj dodać jeszcze jeden kolor :)

pozdrawiam
______________________________________________________
http://doriariver.blogspot.com/ - kobiecy blogg
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-07-26, 19:34   

Treściowo: na przekór Twojej notce mam ochotę przejechać się do Otrębusów i zobaczyć, czy faktycznie to tak wygląda jak napisałeś. ;)

Tu mi się zdjęcie podoba :D

Pomimo że motoryzacja ogólnie średnio na jeża mnie jara, to jednak czyta się lekko i przyjemnie.

Graficznie: jest czytelnie, choć rzuca mi się w oczy bałagan w obu paskach bocznych (trochę mnie rozpraszają te wklejki po bokach, zwłaszcza że funkcjonalnie duplikują się nawzajem - np. przycisk Facebooka pojawia się aż 3 razy w różnych miejscach przy pojedynczym wpisie). I nie wierzę, że z własnej woli zdecydowałeś się na nagłówek Comic Sansem. ;)

Tło jak dla mnie jest OK, kontrasty też w porządku.

Formularz kontaktowy wywaliłbym z paska bocznego i przeniósł do strony Kontakt, o ile Blogger na to pozwala.

Ogólnie nie jest źle.
 
  podziel si� tym postem na:
pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-27, 16:35   

Jak dla mnie blog świetny.
Powodzenia w dalszym prowadzeniu go.
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz