Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-09-24, 22:15
Autor Wiadomość
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-02-04, 16:12   

Basia napisał/a:

Bardzo ładny blog :) W sumie to nie bardzo wiem co mogłoby być lepsze.. ale postaram się coś wyszukać ;)
- wyróżnienie czytaj dalej na stronie głównej - dla mnie zbyt zlewa się z resztą
- fajne są te linie z listkami w artykułach, ale jak ich jest kilka pod rząd to są wg mnie za ciężkie w porównaniu do całej reszty.. zrobiłabym ich 2 wersje - normal i light, normal używała tylko raz a jak jest potrzeba więcej to light (patrzę tu http://puszyslawa.blogspo...etykow-kas.html )- trochę przerażający jest ten disclaimer dot. komentowania :D ja bym się bała ;) przeniosłabym go gdzieś gdzie będzie mniej widoczny
- niespodzianką jest to że po kliknięciu na Twoje zdjęcie przenoszę się na 2giego bloga, raczej spodziewalabym sie Twojego google+ (np z atrybutem rel=author) albo strony 'o mnie'

No to się poczepiałam ;) Teraz nie przyjdziesz się przywitać na bloSilesii ;P


Bo to jest tak, że mój blog na moim komputerze wygląda inaczej, niż na normalnym i tym sposobem jakoś przeoczyłam zlewanie się "czytaj dalej", jakoś to naprawię. Z tym, co usunęłam raczej sobie nie poradzę, obecny szablon to szczyt mych możliwości, a menu to najprostszy kod javascript, jaki udało mi się znaleźć i chyba nie da się tam ustawić innego otwierania linków.
To jest wersja light... Ale niech będzie, że jeszcze ją odchudzę : D
Wywaliłam disclaimer. Byłam bardzo zdenerwowana, gdy go pisałam, pewnie dlatego tak straszył.
No, miała być taka niespodzianka. "O mnie" dodałam pod spodem. Jeszcze większa niespodzianka miała być po przeniesieniu z drugiego bloga na ten, ale tam na wszelki wypadek nie ujawniam swojego wizerunku.

Dzięki za wszystkie rady oraz chęci i czas, jaki musiałaś na to poświęcić!

Że niby się wystraszę? Chyba nie można wystraszyć się osoby posiadającej tak pozytywny avatar!
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-02-04, 22:00   

Puszysława napisał/a:


Dzięki za wszystkie rady oraz chęci i czas, jaki musiałaś na to poświęcić!

Że niby się wystraszę? Chyba nie można wystraszyć się osoby posiadającej tak pozytywny avatar!


Nie ma za co :) Cieszę się, że mogłam pomóc.

I dzięki za komplement :) Zdjęcie robiła bardzo pozytywna osoba więc nie mogło wyjść inaczej ;)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Igaigaiga 
Blogger.Klub

Dołączyła: 12 Paź 2013
Posty: 23

Wysłany: 2014-03-03, 19:55   

Przecudowne zdjęcia! Szablon bardzo schludny! Jednym zdaniem super blog! Nie zmieniaj nic! :super: :super:
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-03-04, 21:53   

do usunięcia, mój błąd :)
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz