Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 22:45
Autor Wiadomość
UD 
Blogger.Klub


Wiek: 47
Dołączył/a: 16 Kwi 2014
Posty: 19

Wysłany: 2014-07-17, 18:45   

Cześć, graficznie jest spoko, ale z treścią już nieco... inaczej. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że zbyt dużo przygód Cię spotyka, co rodzi pytanie "Czy facet zmyśla, czy naprawdę ma takie szczęście do dziwnych sytuacji?"

Coś jak moja znajoma, która na FB co chwilę pisze o napotkanym ekshibicjoniście, ukradzionym rowerze, pijanym policjancie, odzyskanym rowerze, dziwnym telefonie od zakochanego przedstawiciela linii telefonicznej...

Tyle w temacie tematów. Co zaś się tyczy strony językowej to nie jest źle, czyta się szybko, choć zbyt często wysilasz się aby być przezajebiście zabawnym :) Nie musisz, dobra historia - nawet ta nieprawdopodobna, jak z podejrzanym kolesiem trzymającym w piwnicy ludzką czaszkę - obroni sie sama

Pozdro
______________________________________________________
www.UltraDystans.pl - Wciąż muszę sobie powtarzać, że nie ma różnicy pomiędzy biegiem ultra, a dniem z życia. Każdy trzeba zacząć według planu i kończyć z przekonaniem, że nic więcej i lepiej zrobić się już nie mogło...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-07-17, 23:18   

tak czytałam co tu koledzy mają do powiedzenia pod względem graficznym. Bardzo mi się podoba Twój blog, bo jest inny. Przynajmniej szablonowo. Dwa razy na trzy zlecenia dostałam ofertę: proszę zrób mi projekt jak Kominek ma.

więc powiem Ci, że wszystko co inne jest the best :super: A i miniaturka też zabawna, widzę, że i na facebookowym profilu wykorzystałeś. Przyznam, że nie czytałam treści bloga, bo już dziś jestem ogromnie zmęczona... przepraszam.

jednak no wyglądowo jest yummi :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2014-07-17, 23:38   

Padło dużo pozytywnych słów na temat wyglądu i ze wszystkim się zgadzam, ale jedna rzecz mnie uwiera. OK, niech będzie, że tytuły wpisów po prawej, ale czemu one są takie małe np. w porównaniu z rzędem ikon po lewej stronie? Niespecjalnie interesuje mnie, kiedy dany tekst został napisany, ani w jakich kategoriach, za to przy pierwszym kontakcie potrzebuję kilku sekund, żeby zorientować się, o czym w ogóle on jest, bo tytuł jest w miejscu, gdzie się tego nie spodziewam. Nie każ mi myśleć! ;)

Treściowo zapowiada się mocno. Przeczytałem pół "Mikołaja na telefon" i prawie poplułem ekran piwem.

Oraz: ładnie grasz obrazkami w treści, ale na buk miły, czemu one takie małe? ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Uszataklata 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 08 Lip 2014
Posty: 35

Wysłany: 2014-07-18, 12:56   

Dzięki za zainteresowanie. No to lecimy od początku:

UD napisał/a:

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że zbyt dużo przygód Cię spotyka, co rodzi pytanie Czy facet zmyśla, czy naprawdę ma takie szczęście do dziwnych sytuacji?


Polecam stronę "O mnie". Wszystkie historie, które piszę (w charakterze uczestnika w pierwszej osobie) są w 90% prawdziwe, reszta to zabarwienie dla lepszego odczucia :) .

A nawet

UD napisał/a:

ta nieprawdopodobna, jak z podejrzanym kolesiem trzymającym w piwnicy ludzką czaszkę

Była ona jedną z przyczyn założenie bloga i chęci podzielenie się z innymi.

Oczywiście są również posty (jak chociażby http://www.uszataklata.pl/zycie-jest-piekne/), które są luźnym zlepkiem różnych historii, które mają na celu czyste rozbawienie czytelnika ze względu na to, że każdy z nas znalazł się w mniejszym lub większym stopniu w takiej sytuacji ;) )

UD napisał/a:

nie jest źle, czyta się szybko, choć zbyt często wysilasz się aby być przezajebiście zabawnym

Być może jest to wina tego, że staram się zbyt dosłownie odzwierciedlić sytuację i moje odczucia :zdegustowany:
postaram się zwrócić na to uwagę. Dzięki :ok:



Teraz kolej na:

GoodByAccident napisał/a:

Bardzo mi się podoba Twój blog, wszystko co inne jest the best , A i miniaturka też zabawna, no wyglądowo jest yummi


Leżę i rozpływam się w lukrze.
.
.
.

GoodByAccident napisał/a:

Przyznam, że nie czytałam treści bloga


Do czytania! Ale już!

;)

Lukem napisał/a:

ale czemu one są takie małe np. w porównaniu z rzędem ikon po lewej stronie


Szczerze? Nie wiem :P . Moje ostatnie grzebanie w funkcjach skończyło się przywracaniem bazy danych przez administrację hostingu tak więc nie chcę tego się tykać. Chyba, że ma ktoś pomysł jak to zmienić? Jeśli tak to będę wdzięczny za pomoc. :D

Lukem napisał/a:

ale na buk miły, czemu one takie małe?


Bo focusem jest tekst i jego odbiór! Ale w następnym wpisie poeksperymentuję z wielkością jpegów.

Lukem napisał/a:

Nie każ mi myśleć! ;)

:padam: Uśmiałem się przy tym

Wracając do tematu wpisów to od pewnego czasu dodaje go również w opisie by rzucał się w oczy. Jeśli znajdę sposób na zmianę ustawień nagłówka wtedy wszystko poprzestawiam.


Czekam na wasze komentarze ;)
______________________________________________________
Gdy Twoje trzecie oko ma zeza
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz