Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-06-03, 23:41
Autor Wiadomość
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany:    [porada] pedagogpomaga.pl -Czy dodać jeszcze jakiś cykl post

:help:

Obecnie na swoim blogu w poniedziałki wrzucam recenzję książek, w środy jakieś linki, w weekendy ewentualnie trochę lifestylu czyli o wszystkim i niczym.
Pozostałe dni są raczej pedagogiczne. Zastanawiam się nad dorzuceniem jeszcze jakiegoś tematu i wydzieleniem mu osobnego dnia.

Ale czy więcej niż 3 tematy, a raczej jeden główny i dwa poboczne to już nie za dużo? Dodam, że posty dodaję raczej codziennie.

Powiedzcie proszę co myślicie, bo już nie wiem czy skupić się na tym jak jest, bo jest ok, czy skupić się na poszerzeniu tematyki, żeby było lepiej :wstyd:
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-24, 22:17   

Ja bym się skupiła na głównym temacie bloga. Może jakieś historie, opowieści "z życia wzięte"?

Muszę koniecznie pokazać Twój blog mojej mamie. Jest nauczycielką, pewnie będzie zachwycona : D
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2014-01-25, 02:30   

A ja powiem tak - sprawdź w statystykach, co najbardziej "żre" z Twoich postów i idź w tę stronę. Jako czytelnik bloga nie będę miał nic przeciwko większej ilości tekstów. Ale z drugiej strony, jako ten sam czytelnik, być może miałbym problem z czytaniem wszystkich na bieżąco, więc tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy będziesz w stanie "karmić" mnie większą ilością treści niż poprzednio i sprawisz, bym wrócił po więcej. Nie wiem jak, to już zadanie dla Ciebie. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-02-01, 09:54   

Dzięki :) Zastosuje się do Waszych rad :)
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-01, 15:32   

ja lubię bardzo Twojego bloga, szczególnie post Pana od seksu :) :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-02-01, 16:18   

Przymierzam się powoli do Pani od seksu, więc bądź na bieżąco ;)

A na poważnie, to bardzo mnie cieszą takie wypowiedzi, że komuś się podoba - mocno motywują :)
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-01, 17:04   

nie poddawaj się absolutnie, tylko musisz się właśnie zastanowić w którym kierunku iść i jak ludzi zainteresować z pozoru ciężką tematyką. Jeśli znajdziesz coś takiego, jesteś jedynym blogiem o tej tematyce jakiego znam, możesz osiągnąć naprawdę wiele.
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-02-01, 17:37   

A co powiecie o mojej anonimowości? Niby się mówi, że blogi "z twarzą" mają większą szansę na bycie zapamiętanym, ale jednocześnie wiem, że bycie anonimowym daje mi możliwość swobodnej wypowiedzi i chyba nie chciałabym się upubliczniać...
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-01, 18:51   

a to ja nie mogę doradzić
Spotkałam się z sytuacją kilka razy, że w agencji reklamowej zanim zatrudniliśmy nowego grafika musiałam z nakazu poszukać go w internecie, zobaczyć jego profil na FB itp.

A przy twojej tematyce to chyba lepiej być anonimowym.. Psychika to dosyć osobiste, gdybym miała problemy i musiała skorzystać z pomocy... łatwiej niektóre rzeczy powiedzieć obcej osobie niż znajomemu.


A dodatkowo zawsze jest czas na ujawnienie się, jeśli nie masz teraz takiej potrzeby to tego nie rób, to daje ci swobodę.
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-02-03, 18:33   

Puszysława dobrze radzi. Jakieś anegdoty z życia nadawałyby się na jakiś fajny cykl na bloga, z tego, co widzę jesteś nauczycielką, wychowawczynią, pracujesz z dziećmi, więc na pewno przydarzają się jakieś ciekawe, zabawne historie ;) . Było kiedyś coś takiego jak rodzynki studenckie na joemonster z zabawnymi cytatami wykładowców. Fajnie byłoby przeczytać coś takiego z perspektywy nauczyciela ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz