Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany:    FTP i szkodliwy plugin.

Mam nadzieję, że miło spędzacie ten weekend. Potrzebuję ogromnie pomocy więc może znajdzie się tutaj ktoś na tyle łaskawy i uratuje mi dupkę.

Taką sytuacje mam od wczoraj, ale nie chciałam Was prosić w sobotę, bo wpadłam w panikę.

Więc chciałam przyśpieszyć wgrywanie mojego bloga. Zainstalowałam plugin W3 Total Cache(polecany). I nie wiem co się stało, ale wyskoczył błąd o treści:Fatal error: Out of memory (allocated 33292288) (tried to allocate 3437 bytes) in /homepages/14/d515372592/htdocs/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/functions/other.php on line 30

Teraz nie mogę w zupełności blogiem zarządzać. Oczywiście strona działa jeśli jesteś czytelnikiem, ale ja jako właściciel nie mogę wejść w posty/ustawienia.
Czytałam, że należy plugin usunąć wykorzystując np program FileZilla, ale w moim przypadku osoba, która ma dane do logowania poważnie się rozchorowała (jest w szpitalu). A ja nie wiem czemu ich nie mam.... :/

Czy istnieje jeszcze jakaś możliwość żeby to usunąć? Może ktoś ma jakiś pomysł?

Bardzo proszę o radę. I dziękuję za wszelkie chęci pomocy.

[ Dodano: 2014-06-29, 18:17 ]
przepraszam, że nie dodałam wątku w dziale pomocy.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-06-29, 19:12   

Popełniłaś kilka podstawowych błędów, które teraz dają się odczuć.

1. konto kupuje się na siebie lub umawia ze znajomym tak, by mieć na nim swojego użytkownika z oddzielnymi danymi dostępowymi.

2. Bez dostępu do plików się raczej nie obejdzie (skoro nie możesz się zalogować do panelu zarządzania blogiem). Masz może dostęp do panelu klienta na hostingu? Tam też zazwyczaj jest możliwość dostania się do folderów domeny poprzez przeglądarkę. Ewentualnie utworzenie nowego - bądź edycja - użytkownika FTP.

3. Możliwe, że na serwerze jest ustawiony limit pamięci, który przeszkadza w poprawnym działaniu pluginu.

Zapytaj firmę hostingową czy pomogą. Przedstaw sytuację, zapytaj o limit pamięci i czy mogą wykasować z folderu plugin.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-06-29, 19:18   

Dzięki Najlepszy, tak naprawdę na Twoją wskazówkę liczyłam, wiedziałam, że jak Ty mi powiesz, że nie ma możliwości to nie mam co szukać...
Nie wiem gdzie mam głowę. Bardzo dziękuję za pomoc.

[ Dodano: 2014-06-30, 18:51 ]
DZIĘKUJĘ CI NORMALNIE JESTEŚ NIEZASTĄPIONY!!!!!!! Mam to dzięki firmie :) ! Kocham Cie normalnie całym sercem!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz