Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Noa 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Lut 2015
Posty: 2

Wysłany:    [blogger] Jak ominąć 90 dni oczekiwania na zwolnienie adresu

Usunęłam bloga (blogspot), bo chciałam go ponownie założyć na innym, częściej używanym e-mailu. Zapomniałam oczywiście o 90-dniowym oczekiwaniu i nie mogę założyć strony ponownie, bo gdy wpisuję adres w UTWÓRZ NOWEGO BLOGA, wyskakuje mi komunikat ,,Niestety, ten adres bloga nie jest dostępny". A wchodząc na niego: ,,Niestety, blog pod adresem xyz został usunięty. Ten adres jest niedostępny dla nowych blogów".

Próbowałam to jakoś obejść. Usuwałam adres bloga w narzędziach dla webmasterów (gdzieś doczytałam, że tak powinnam zrobić), czyściłam dane przeglądarki (ciasteczka i takie tam). Nawet usunęłam starą pocztę, na której był blog, bo pomyślałam, że to przyspieszy usunięcie. Na próżno, bo adres wciąż był niedostępny. Odzyskałam starą pocztę na wszelki wypadek.

Teraz niby mogę anulować usunięcie bloga, ale sęk w tym, że nie chcę mieć strony na tym e-mailu. Gdy dodaję siebie (drugi e-mail) jako drugiego administratora, to i tak nie mam dostępu do wszystkich funkcji, więc mi to absolutnie nie odpowiada.

Jest jakaś możliwość na szybsze usunięcie strony? Te 90 dni czekania to jakiś żart. Mam chociaż nadzieję, że po 3 miesiącach rzeczywiście adres będzie dostępny...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-03-30, 00:44   zmiana maila lub administratora blogspota

Noa napisał/a:

Jest jakaś możliwość na szybsze usunięcie strony? Te 90 dni czekania to jakiś żart.
Nie ma innego sposobu i nie jest to żart. Chroni to starego autora przed szybkim przejęciem adresu np. przez spamerów, którzy mogliby wysyłać niechciane wiadomości do subskrybentów bloga.

Noa napisał/a:

Gdy dodaję siebie (drugi e-mail) jako drugiego administratora, to i tak nie mam dostępu do wszystkich funkcji, więc mi to absolutnie nie odpowiada.
widocznie dodałaś siebie jako autora. Po zaakceptowaniu zaproszenia musisz z pierwszego konta zmienić drugiemu uprawnienia na admin. To najlepsza metoda na zmianę właściciela bloga.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Noa 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Lut 2015
Posty: 2

Wysłany: 2015-03-30, 22:47   

Wydaje mi się, że tak zrobiłam, ale... sprawdzę jeszcze raz. ;) Dziękuję za odpowiedź! :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-06-23, 01:07   

Ten wątek wymaga małej aktualizacji.

Od jakiegoś czasu zasada "90 dni" nie obowiązuje już w takiej formie jak opisana wyżej. Obecnie tylko administrator, który skasował bloga, może przywrócić go przez krótki czas - będzie widział odpowiednia sekcję usuniętych w kokpicie bloggera. Po trwałym usunięciu adres przepada. Nie zostanie zwolniony do ponownej rejestracji.

Cytat

Niestety, blog pod adresem blogger.blogspot.com został usunięty. Ten adres jest niedostępny dla nowych blogów.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz