Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
rudajulka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 1

  Wysłany:    [blogspot] brak miniaturek na liście blogów

ratunku jestem totalnym laikiem w sprawach komputerowych, prowadzę bloga, ale nie potrafię ustawić miniaturek do ulubionych (inspirujących,najczęściej odwiedzanych, itd. itp.) blogów na głównej stronie bloggera. Przejrzałam już chyba cały internet, ale nadal nie wiem, albo nie rozumiem jak ja mam te zdjęcia tam wsadzić. Ratunku proszę pomóżcie mi :(

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-08-22, 05:31 ]
zobacz również => Jak ustawić pokazywanie zdjęć z postów na listach czytelniczych bloggera?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-05-13, 21:41   lista z blogami, które obserwuję i mnie inspirują

Następnym razem podawaj adres bloga i/lub szablon, którego używasz. To znacznie przyspieszy rozwiązywanie problemu.

Na Twoim blogu rudajulka81 widzę gadżet lista linków (LinkList). Zamiast tego skorzystaj z gadżetu lista blogów (BlogList), który pozwala na wybranie blogów z listy obserwowanych, dopisanie własnych pozycji, sortowanie według dat publikacji lub nazwy a także pokazanie:
-Ikony
-Tytułu najnowszej pozycji
-Fragmentu najnowszej pozycji
-Miniatury najnowszej pozycji
-Daty ostatniej aktualizacji

Przechodzisz do Układ -> dodaj gadżet. Wybierasz z dostępnych: "lista blogów". Uzupełniasz, zapisujesz. Następnie kasujesz z układu "listę linków'. Zapisujesz rozmieszczenie i gotowe.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
kolorblond 
Blogger.Klub


Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 26

Wysłany: 2014-10-06, 15:12   

Mi czasami te miniaturki na liście blogów od tak znikają. Problem się pojawia co jakiś czas i muszę dodawać tą listę blogów ponownie. Ktoś ma pomysł, dlaczego tak się dzieje?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-10-07, 05:38   

Znikają wszystkie czy pojedyncze? Dlaczego nie napisałaś wtedy, kiedy zniknęły? Teraz można sobie gdybać ;-) Przyczyn może być wiele, czasem nawet zmiana adresu obserwowanego bloga. Do tego trzeba uważać, bo czasem blogi z listy lądują wśród niebezpiecznych stron i chrome zacznie wyświetlać na naszej stronie komunikat o złośliwym oprogramowaniu.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
kolorblond 
Blogger.Klub


Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 26

Wysłany: 2014-10-09, 13:19   

Htsz napisał/a:

Znikają wszystkie czy pojedyncze? Dlaczego nie napisałaś wtedy, kiedy zniknęły? Teraz można sobie gdybać ;-).


Zniknęły kilka razy wszystkie. A nie napisałam, bo prowadząc firmę i mając rodzinę nie zawsze jest czas na takie rzeczy, Ty na pewno wiesz co znaczy "brak czasu". ;) Raz zniknęły mi wszystkie blogi z tego paska, a że dodaję tam niekoniecznie obserwowane, trzeba było stworzyć listę od nowa.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz