Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Vashta_Nerada 
WordPress.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 84

Wysłany:    Problem z dodaniem przycisku "lubię to".

Nie wiem czy to nie spamowanie, bo znalazłam kilka tematów dotyczących samego przycisku, ale nie do końca dotyczyły mojego problemu.

Blog na bloggerze - kiedyś, dość dawno wstawiłam na chwilę przycisk "lubię to", potem się rozmyśliłam i usunęłam go z bocznej szpalty. Stronę zdążyły polubić dwie osoby, które mimo mojej zerowej aktywności nadal obserwowały.
Teraz postanowiłam wstawić przycisk od nowa, wypróbowałam chyba już wszystkie kody i za każdym razem było to samo.
Na blogu licznik zatrzymał się na pięciu lajkach, na facebooku niezmiennie dwa. Sama polubiłam swoją stronę, na blogu liczba przeskoczyła na sześć, na facebooku na trzy. Dwie inne osoby (wiem na pewno że) próbowały polubić bloga na blogu- zdaniem facebooka taka strona nie istnieje. Próbowałam różnych kodów - żadnych zmian.
Usunęłam stronę z facebooka i założyłam nową. Pojawiły się lajki, ucieszyłam się, że wszystko działa, chwilę później okazało się, że to mi ludzie przez facebook polubili, z bloga nadal się nie da.

Czy z tego opisu da się wywnioskować co robię źle? To może być wina trochę (bardzo) pokręconego kodu który sama pisałam, czy może jest jakieś opóźnienie pomiędzy momentem kliknięcia w "lubię to" a reakcją facebooka i nie zaczęło działać bo ciągle coś zmieniałam?
Albo może przez te zmiany ostatnie w bloggerze? To wszystko się działo już po nich...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2013-04-23, 15:39   

Jeżeli chodzi o dodatki na bloga to ja korzystałem z pomocy
Wiadomość (widoczna dla zarejestrowanych)
.

Może też CI się w ten sposób uda rozwiązać swój problem?
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-04-23, 18:06   

RayGarraty napisał/a:

Jeżeli chodzi o dodatki na bloga to ja korzystałem z pomocy TUTAJ.
to po co ja się tu ścieram ^.^?

Vashta_Nerada, skąd pobierałaś kod? i najważniejsze jaki adres strony miał być lubiany? podawałaś adres facebooka (fanpejdża) czy adres bloga?

najlepiej wygenerować sobie box lub przycisk tu: http://developers.faceboo...ugins/like-box/ a potem wstawić to w gadżet. Jeżeli blog ma swój fanpage na FB to podajesz adres tej strony, jeżeli nie ma to podajesz adres strony głównej bloga (wtedy będzie liczba polubień adresu bloga).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz