Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 7 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany:    Problem z listą linków i blogów przy dużej ilości pozycji

Problem dotyczy bloga http://blogioodchudzaniu.blogspot.co.uk/ który od ponad roku działa sobie jako agregator blogów.
Mam wrażenie że z biegiem czasu wszystko powoli przestaje dobrze działać. Przy około 300 pozycjach miałam problem zarówno z listą linków jak i listą postów.

Z listy linków musiałam zrezygnować. Gdy dobijałam już do 250 przestawał działać przycisk "zapisz" i nie było możliwe dokonanie żadnych zmian. Usunęłam całość i spróbowałam dodać te blogi jeszcze raz. Zapisywałam zmiany mniej więcej co 50 pozycji. po 200 ostatnie 50 linków mi się zdublowało zrobiło się 300 i już nie miałam możliwości zmiany (nie działał przycisk "zapisz") Dzisiaj znów usunęłam to co było do tej pory i próbowałam na nowo zrobić tą listę. Chciałam podzielić ją na dwie aby nie było już problemu z zapisywaniem ale już po około 15 nie mogłam dodać kolejnuch (ten sam problem nie działało zapisz) Teraz wszystkie linki po prawej stronie dodałam w gadżecie HTML

Lista aktualizacji czyli gadżet lista blogów jest mniej kłopotliwy. Jednak prawie zawsze zdarza się że po dodaniu kolejnych blogów jakiś odsetek tych które już są ląduje na dół listy i nie aktualizuje się, nie widac też najnowszego postu. Po kliknięciu na adres zamiast na stronę główną przenosi nas na niedziałającą stronę np: http://dietetykdietuje.bl...s/posts/default

Takie utrudnienia pojawiły się koło stycznia-lutego tego roku. Wcześniej wszystko działało dobrze.

Dzisiaj cały dzień przy tym siedziałam :/ jeśli ktoś zastanawia się nad założeniem czegoś podobnego - odradzam
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-27, 01:45   

Na liście czytelniczej też jest chyba limit 300 blogów i potem trzeba kasować stare.

Na żadnym 'normalnym' blogu nie zobaczysz raczej tylu pozycji w tym gadżecie. Może jest limit a może niedopatrzenie / błąd. Blogger ma kilka takich, sam znalazłem dwa: związany ze stronicowaniem i brakiem komentarzy g+ na podstronach.
Druga sprawa jest taka, że z typowego bloga próbujesz zrobić katalog, jak widzisz średnio się do tego nadaje.

Link, który podałaś do kanału bloga dietetykdietuje działa. Jak przestaje działać taki link to znaczy, że ktoś miesza w ustawienia -> inne -> kanał witryny.

Lista tworzona jest na podstawie kanałów RSS i sortowana według najnowszych wpisów. Można zlecić komuś napisanie takiego skryptu, tylko trzeba go potem wrzucić na jakiś serwer.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz