Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-05, 20:00
Autor Wiadomość
ola
[Usunięty]



  Wysłany:    [blogger] podpis, układ zdjęć, komentarze.

Witam, mam kilka dość głupich problemów.
Na mojego bloga wrzucam głównie zdjęcia. Niestety, nie jestem w stanie zapanować nawet nad ich układem. W zależności od komputera, czasem zdjęcia wyświetlają się obok siebie, czasem pod sobą. nie wiem też, jak mogę dodać opis pod nimi, a nie obok nich, nie używając tych idiotycznych "<br>", bo nawet, jeśli na moim komputerze podpis w końcu wyląduje pod zdjęciem, to na innym już średnio. więc jak mam to zrobić?
drugie pytanie jest dość podobne- chodzi mi o podpisy (typu 'posted by: ola') pod postami. muszę za każdym razem robić dokładnie to samo- pisać milion razy "<br>" i zgadywać w którym miejscu wypadnie podpis u innych. dodatkową komplikacją jest fakt, że bloga prowadzą dwie osoby- da się dodawać normalny podpis pod postem razem z możliwością zmieniania go przy każdej dodawanej notce?
i trzecia sprawa- komentarze. kompletnie nie potrafię zrobić tak, żeby w ogóle wyświetlał się jakikolwiek link pod postem. próbowałam korzystac z bloggerowej pomocty, ale wtedy linki do komentarzy pojawiały mi się w bardzo dziwnych miejscach.
adres bloga: bedzietego.blogspot.com
mam podać cały kod szablonu?

edit: problem rozwiązany, dzięki bardzo, można skasować temat.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-05-04, 03:32 ]
Jeżeli masz podobny problem i nie możesz go rozwiązać, to zadaj pytanie w dziale: zapytaj (wystarczy się zalogować).
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz