Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-05, 19:59
Autor Wiadomość
loler
[Usunięty]



Wysłany: 2008-02-25, 21:27   

nie działa ; /mniejsza z tym, dam sobie z tym spokój jednak.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

yawa
[Usunięty]



Wysłany: 2008-05-24, 15:49   

Witam,

i odnawiam pytanie odnosnie jak wstawic na bloggera staystyki. Zalozylam konto na Google Analytics, i wszytsko ladmnie mi zlicza, ale chcialabym moc zobaczyc cyferki na swoim blogu.

Na blogu wybralam element strony HTML/java Script i tam wkleilam kod ze strony Analytics. Nic mi sie jednak nie wyswietla, zadne logo, zadne cyferki. A chcialabym widziec na blogu informacje o ilosci gosci w ogolei np. ilosc gosci dzisiaj.

Pomozecie?
Pozdrawiam,
Aneta
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-05-24, 16:17   

yawa napisał/a:

Nic mi sie jednak nie wyswietla, zadne logo
i to jest największy plus ;) jeżeli chodzi o wizualną część kodu.

yawa napisał/a:

zadne cyferki. A chcialabym widziec na blogu informacje o ilosci gosci w ogolei np. ilosc gosci dzisiaj.
google nie oferuje bajeranckich liczników na blogi, to dobre raczej dla małoletnich :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
yawa
[Usunięty]



Wysłany: 2008-05-25, 07:26   

HTSZ - Dziekuje za odpowiedz, ale chcialabym dodac, ze uwagi typu: to raczej dla maloletnich sa troche nie na miejscu, mysle, ze to kwestia gustu, kto i jak postrzega wyglad bloga. Myslalam zawsze, ze forum jest po to, aby pomagac i ze generalnie nie ma glupich pytan. Mimo to dziekuje, wiadomosc, ze Google nie oferuje licznikow jest wystarczajaca.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy moge w bloggerze poszerzyc kolumne, w ktorej publikowane sa posty a zmniejszyc ta, w ktorej pojawiaja sie dodatkowe elementy bloga, takie jak linki czy archiwum??

Z gory dziekuje za odpowiedz i zycze milej niedzieli.
Aneta
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-05-25, 18:38   

yawa napisał/a:

Dziekuje za odpowiedz, ale chcialabym dodac, ze uwagi typu: to raczej dla maloletnich sa troche nie na miejscu, myślę, ze to kwestia gustu, kto i jak postrzega wyglad bloga. Myslalam zawsze, ze forum jest po to, aby pomagać i ze generalnie nie ma glupich pytan.
na podstawie obserwacji napisałem, że to dobre raczej dla małoletnich, nie uznaję uwag nie na miejscu - uważam, ze takich nie ma :P , pytanie głupie nie było a gust - owszem, każdy ma swój, tylko statystyki googlowskie to raczej nie taki target w takim razie ;) ja np. wole bajery w statystykach niż jakieś wizualne liczniki na stronę, które spowalniają ładowanie i zaśmiecają bloga ;)

co do drugiego pytania osobiście nie wiem, może znajdzie się user bloggerowy, który na to odpowie, na przyszłość proponuję zakładać oddzielny temat, tak aby osobne wątki były w osobnych tematach ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz