Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:01
Autor Wiadomość
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-04-17, 14:00   

Zzielona napisał/a:

minetka


A co to jest? Bo na google wyskakują mi same zbereźne rzeczy ;D heh...

Może opiszesz mi to w podpunktach albo dasz mi definicje tego słowa :hyhy:
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-04-17, 15:20   

pudi91 napisał/a:

Zzielona napisał/a:

minetka


A co to jest? Bo na google wyskakują mi same zbereźne rzeczy ;D heh...

Może opiszesz mi to w podpunktach albo dasz mi definicje tego słowa :hyhy:

Cytat

Cunnilingus - minetka

Cunnilingus (inaczej zwana minetką), jest to metoda seksu oralnego polegająca na pieszczeniu narządów płciowych partnerki, a zwłaszcza jej łechtaczki, za pomocą ust, a przede wszystkim za pomocą języka. Metoda ta jest znana od wieków, lecz nie w każdym zakątku świata cieszy się ona pozytywnymi opiniami. Przykładowo w dawnej Grecji, zdominowanej przez mężczyzn, pieszczenie w ten sposób kobiety było uważane za pogardliwe i niemęskie.
Jak skrupulatnie podaje Leksykon erotyki autorstwa Lykke Aresin i Kurta Starke (wydawnictwo Książnica 1998), w trakcie pobudzania oralnego narządów płciowych Większość kobiet odczuwa rozkosz, która udziela się również partnerowi, gdyż przenosi on na nią swoje pożądanie.

Wiemy już, że kobiety pod wpływem takich pieszczot rozpływają się z rozkoszy... Niestety mało jest mężczyzn, którzy opanowali cunnilingus do perfekcji. Wielu jest też takich, którzy nadal uważają, że to dla nich niegodne, by pieścić partnerkę językiem i nawet jakby ich ciągnąć wołami, to nigdy nie skusiliby się, by chociaż spróbować (tutaj współczuję kobietom, mających tak upartych partnerów). W seksie nie robi się nic na siłę. Z seksu oboje partnerzy mają czerpać przyjemność.

Ważnym elementem każdej gry miłosnej jest zgodność ciał i upodobań. Pieszczoty oralne nie mogą nas nudzić. Umiejętności seksualne partnera mają sprawić, że będziesz myślała jedynie o przyjemnościach, o jego namiętnych pocałunkach, o jego gorącym oddechu... a nie o tym, gdzie powiesić nowy obrazek na ścianę, co jutro ugotować na obiad, skąd się wzięła ta plama na suficie?... Gdybyś jednak podczas pieszczot oralnych myślała właśnie o tym, to znak, że koniecznie musicie popracować z partnerem nad jakością waszych zabaw.


Teraz pudi91 siadaj i ucz sie :rotfl:


Co do tego wszystkiego , to jakis czas temu tez nie zbyt za wiele widzialem i zdaje mi sie ze nadal jednak jest duzo rzeczy o ktorych sie kiedys dowiem i w koncu bede wszystko wiedzacy :yay:
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-04-17, 17:19   

m@tarci napisał/a:

Ważnym elementem każdej gry miłosnej jest zgodność ciał i upodobań. Pieszczoty oralne nie mogą nas nudzić. Umiejętności seksualne partnera mają sprawić, że będziesz myślała jedynie o przyjemnościach, o jego namiętnych pocałunkach, o jego gorącym oddechu... a nie o tym, gdzie powiesić nowy obrazek na ścianę, co jutro ugotować na obiad, skąd się wzięła ta plama na suficie?... Gdybyś jednak podczas pieszczot oralnych myślała właśnie o tym, to znak, że koniecznie musicie popracować z partnerem nad jakością waszych zabaw.

Ja z tego nie mogłam! :D hahaha! Skąd się wzięła ta plama na suficie? :P W każdym razie wracając do filmiku... kopytkos, co Cię zainspirowało do stworzenia go? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-04-17, 23:26   

od zioła do seksu :lol:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz