Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:48
Autor Wiadomość
chlebow
[Usunięty]



Wysłany:    nawigator w pralce zamiast instrukcji

serfowałem ostatnio po necie w poszukiwaniu prali i natknąłem sie na [URL=]ten artykuł[/URL]. Jest dość ciekawy i szczerze mówiąc przekonuje mnie do tego Navigatora Amici. I tak muszę kupić pralkę bo stara już ledwo zipie. Używa ktoś tej pralki albo inne Amici i może powiedzieć coś na ten temat, poza tym, że łatwo sie ja obsługuje :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2009-03-08, 03:30   

e tam jakies unowocześnienia ...
Frania rządzi :D
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-03-14, 10:49   

chlebow napisał/a:

e tam jakies unowocześnienia ...
Frania rządzi :D
franie były bardzo fajne ;)

jeśli obsługa będzie jeszcze mniej skomplikowana to czemu nie, będę miał pewność, że nie uda mi się łatwo popsuć pralki :P
 
  podziel si� tym postem na:
chlebow
[Usunięty]



Wysłany: 2009-03-16, 14:02   

Krzysiek uważam tak samo jak Ty, że łatwość obsługi to wielka zaleta tych pralek ;) . Pamiętam, ze jak kupiłem pierwszego Polara i jak spojrzałem pierwszy raz na jego panel to zgłupiałem :| . Może to wstyd sie chwalić, ale nie miałem bladego pojęcia co do czego (nigdy nie robiłem sam prania i nie musiałem obsługiwać pralki) :wstyd: . Bałem się własnie tego, że mogę ją zepsuć bo nie tak będę kręcił, albo ustawie coś głupiego. No ale po kilkudziesięciu praniach załapałem ideę :rotfl: . Teraz jak sie rozglądam za pralka to patrzę, żeby jak najłatwiej można było ja ustawiać, ładować, wyjmować etc. I w sumie to ta praleczka z artykułu taka jest.
Co do Frani to nie ma wątpliwości, że jest the best ever :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-16, 17:11   

jak dla mnie osoba potrafiąca obsłużyć telewizor nie powinna mieć żadnego problemu z obsługą pralki, szczególnie jak ma się instrukcje obsługi po polsku...

temperaturę dobierasz sobie w zależności od zabrudzenia tkanin i ich jakości, poza tym na metkach jest napisane jaka temp. jest najlepsza dla danej rzeczy, zwykle jest to 40*

druga sprawa to wybranie rodzaju prania, pralki mają nawet rysuneczki, więc to nie jest problem a jak jest można posiłkować się instrukcją jednorazowo i zapamiętać.

więc where is the mystery of the washing machine ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
chlebow
[Usunięty]



Wysłany: 2009-03-18, 14:33   

~Htsz zdziwiłbyś się jeżeli chodzi o obsługę pralki. Mówisz, że jeżeli ma się instrukcje to już wszystko jest łatwe i proste. No widzisz nie koniecznie. I nie na każdej pranej rzeczy są temperatury. Poza tym jak sie dowiedziałem te temperatury z metek to max temperatury a nie optymalne. A co zrobić, jak masz kilka kolorów ubrania i na każdej metce inne temp? Widzisz, uważam, że taka maszyna jak pralka powinna mieć intuicyjną obsługę. Powinien tez być łatwy dostęp do bębna no i powinna być ekonomiczna (mało wody i mało prądu bo za wszystko sie płaci). Będąc na studiach nie dostrzegałem tego, bylo mi obojętne czy piore w takiej czy takiej temp, jasne czy ciemne. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić - to raz, a dwa cenię sobie wygodę :)
Artykuł podrzuciłem, bo jak wspomniałem jestem na etapie szukania nowej pralki (nie będę czekal aż ta stanie i nie będę miał w czym prać). Chciałem nawiązać rozmowę na temat pralki Navigator, bo jestem akurat nią zainteresowany ze względu na jej parametry. Poza tym możliwe, że ktoś kiedyś (nie koniecznie teraz) skorzysta z tego, bo będzie w podobnej sytuacji jak ja teraz lub będzie szukał sprzętu do swojego nowego mieszkania :) . Kto wie. Może to będziesz i Ty :hyhy: .
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-18, 16:25   

Raczej nie znajdziesz tu speców od rodzajów pralek bo my tu bardziej na sprawach webmasterskich się znamy niż na tym. Jak dla mnie facet, który nie umie obsługiwać pralki to leń śmierdzący (dosłownie :D bo jak nie pierze to ma śmierdzące ciuchy :P ).

Tak wiem, że to zwykle maksymalna temperatura, ale i tego się można domyślić, kwestia praktyki. Ja nie brudzę rzeczy, nie pracuje na budowach ani w innych miejscach gdzie mógłbym się mocno wybrudzić. Ręczniki piorę w 50*-60*, białe rzeczy w 40* (zazwyczaj skarpety) a różne kolory i czarne w 30*. Nie zwracanie uwagi co i jak sie pierze to ignorancja po prostu i pewnie także lenistwo ;) Ja bym się zainteresował czy moja ulubiona koszula po wyjęciu z pralki będzie czysta i pachnąca i nie zmieni przypadkiem koloru czy rozmiaru ;)

Mam pralkę niewielką bo łazienka nie jest duża i wsad jest od góry, dostęp do bębna bardzo dobry. W internecie krążą opinie, że się szybko psują, widocznie używali ich faceci :P

Klasa pralek też jest wyraźnie oznaczana na paskach informacyjnych, jej ergonomia itp. Kwestia wybrania dobrej firmy i wizualnej akceptacji, bo technicznie pralki dobrej klasy są na prawdę podobne do siebie. Producenci idą na łatwiznę klientom, wszystkie pokrętła masz pooznaczane, myślę, że małe dziecko potrafiłoby po szybkim instruktarzu robić pranie samodzielnie ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Bilbo 

Dołączył/a: 24 Lip 2008
Posty: 5

Wysłany: 2009-03-21, 17:59   

zgadzam się. Teraz pralki są całkiem dobrze opisane. Ale i nie tylko pralki tylko całe AGD. Raz czytasz i wszystko wiesz :hyhy: . A artykuł fajny. Na pewno pokażę mamie jak będzie temat zmiany pralki. Mamy płytę tej firmy to dlaczego nie kupić pralki ;) . Ale póki co Frania rulez :super:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-21, 18:29   

chlebow, widać, że jesteś singlem i kobieta Ci nie może wyprać ubrań :D . Ja pierniczę... Tak się zastanawiam skąd w ogóle to pytanie o pralkę? Z tego co mi wiadomo do pralek zawsze jest dołączona jakaś intrukcja obsługi, a jeśli ktoś nie potrafi jej przeczytać i zrozumieć to proponuję cofnąć się do szkoły podstawowej gdzie tego uczyli.

Poza tym jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat upragnionej pralki to proponuję zapytać o nią fachowców a nie webmasterów czy też bloggerów. A najlepszym rozwiązaniem będzie jednak przeczytanie instrukcji.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-21, 18:31   

Zzielona napisał/a:

Tak się zastanawiam skąd w ogóle to pytanie o pralkę?
jemu chodziło bardziej o ułatwienie obsługi pralki poprzez ten nawigator z artykułu ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-03-21, 20:28   

Zzielona, czasem w instrukcje są źle napisane ;) więc niektóre osoby mają trudności z domyśleniem się, o co tak właściwie autor miał na myśli...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-03-21, 23:53   

Krzysiek, to podobnie jak z wierszami na języku polskim :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz