Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:11
Autor Wiadomość
krzysiekg65 
Blogger.Klub


Imię: KrzysieK
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył/a: 18 Paź 2011
Posty: 76

Wysłany: 2012-09-05, 21:48   

Dobra, obserwowałem temat to czas się co nieco wypowiedzieć, no to lecimy ;)

Klas napisał/a:

Jaki samochód odpowiedni dla mojej kobiety. :D Mały gabarytowo to niebezpieczny w stłuczce, duży ciężko się manewruje, jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Tu nasze zdanie nie ma zbyt znaczenia, tutaj sami musicie podjąć decyzję czego potrzebujecie. Czy ma to być mały/duży samochód, ile mniej więcej rocznie kilometrów będzie przebywał, czy będą to krótkie odcinki, w mieście czy poza... i tak dalej... no i najważniejsze kwota maksymalna jaką chcecie przeznaczyć (oczywiście nie wydajemy wszystkiego na samochód bo w prawie każdym po zakupie poza sprawami papierkowymi są do zrobienia jakieś drobiazgi lub nieco poważniejsze rzeczy które wychodzą jakiś czas po zakupie)

Klas napisał/a:

no i mercedes, chociaż podobno to kupa plastiku?

Moim skromnym zdaniem wszystkie popularne samochody wyprodukowane po drugiej połowie lat -90 to kupa plastiku. Niektóre są na prawdę świetnymi kupami plastiku ale nadal...

Htsz napisał/a:

Moja mama jak zdała prawo jazdy to sprawiła sobie Golfa2, sprowadzonego z Niemiec. Stand bardzo dobry, ludzie myśleli, że licznik kręcony, bo miał nieduży przebieg (jak na swój rocznik) i był świetnie utrzymany. Ma go już 4 lata, jest tani w utrzymaniu, rzadko się psuje.

Musieliście mieć duże szczęście. Szczerze mówiąc Golfa II jako pierwszego auta dziś bym nie polecał, baaardzo ciężko jest znaleźć jakiś przyzwoity egzemplarz, zresztą z tego co pamiętam nawet ostatnie wyprodukowane II dziś mają już ponad 20 lat więc zostawmy je pasjonatom i szukającym bazy do jakiegoś projektu.

Htsz napisał/a:

Cytat

ps. baaaardzo lubie Golfa III i na początek byłby idealny ;) cena to pewnie maks 10tys.
z tego co mi wiadomo to trójki często się psują.

To samo co z Golfem II, ciężko znaleźć nie zajechany i nie składany z przystanku egzemplarz.
A co do psucia to konkrety poproszę bo psuje się każdy samochód każdej marki.


Więc podsumowując niech autor sprecyzuje czego dokładnie potrzebuje.
______________________________________________________
AudiBlogPL - www.AudiBlogPL.com
Like it! - www.Facebook.com/AudiBlogPL
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-09-05, 22:29   

Cytat

Musieliście mieć duże szczęście. Szczerze mówiąc Golfa II jako pierwszego auta dziś bym nie polecał, baaardzo ciężko jest znaleźć jakiś przyzwoity egzemplarz, zresztą z tego co pamiętam nawet ostatnie wyprodukowane II dziś mają już ponad 20 lat więc zostawmy je pasjonatom i szukającym bazy do jakiegoś projektu.
nie wiem czy szczęście, nie ja decydowałem, nie ja prowadzę. Wybierał ktoś kto się zna, chyba głównie z uwagi na dostępność części i kwotę jaką kosztował. Mamie nie sprawia problemu, jest to jej pierwszy samochód a prawo jazdy robiła dopiero kilka lat temu.
Inna kobieta z rodziny pocina fiatem seicento ;D

Masz rację to kwestia przeznaczenia samochodu i kasy jaką chce się wydać.

Cytat

A co do psucia to konkrety poproszę bo psuje się każdy samochód każdej marki.
Mam w rodzinie mechanika, długo posiadał golfa2, jak i różne inne samochody. Trójkę omijał z daleka, potem zakupił 4. Kuzynka miała III i ciągle były z czymś problemy, wiadomo, że to pewnie od sztuki zależy, tutaj najbardziej problematyczny był silnik. Jeżeli silnik nawala, w samochodzie dla kobiety to raczej spory problem ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Klas 

Dołączył/a: 02 Mar 2012
Posty: 68

Wysłany: 2012-09-06, 15:48   

Htsz napisał/a:

Cytat

ps. baaaardzo lubie Golfa III i na początek byłby idealny ;) cena to pewnie maks 10tys.
z tego co mi wiadomo to trójki często się psują.


golfem 3 to jeżdżą tacy goście :]



http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
  podziel si� tym postem na:
skanking 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 49

Wysłany: 2012-09-07, 20:15   

Przeszedłwszy przez opla kadeta (skarbonka - psuło się wszystko po kolei - ale to z kolei pomogło opanować reakcje na najważniejsze awarie i nabrać pewności na ulicy - w sensie: zmierz się z własnym strachem :D ), teraz jeżdżę mitsubishi carismą 1,6 - ma kilkanaście lat, jest dosyć głosna przy dużych prędkościach (wady uszczelek powodują mocno słyszalny szum powietrza i klekocze półeczka bagażnika - z przodu nie odczuwalne, ale jechać z tyłu to okropność ;)
Jednak pomijając hałas - nie psuje się niemal wcale - co kilka lat tylko wymieniamy/poprawiamy sprzęgło, klocki i podobne duperele, ale nie boję się, że gdzieś się rozkraczy na drodze :)
Prowadzi się lekko, przełazi i wertepy i rzeki :D
Jedna wada - jest tak ciężka, że jako kobieta za diabła nie przepchnę jej na bok, jeśli np. wyładuje mi się akumulator. Zostawiam na środku i wracam po męża :D
 
  podziel si� tym postem na:
Klas 

Dołączył/a: 02 Mar 2012
Posty: 68

Wysłany: 2012-09-10, 10:53   

No i bardzo dobrze postępujesz. Mitsu to dobra marka, naprawy eksploatacyjne to normalna rzecz, klocki, tłumik itp od czasu do czasu trzema wymieniać.
 
  podziel si� tym postem na:
×Grzesiu 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 13 Sie 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-09-10, 14:21   

Zawsze byłem za oplami, jakoś mi marka przypadła go gustu. Mam vectrę B w świetnym stanie. Oczywiście podobają mi się także inne samochody, ale ople są spoko w eksploatacji, naprawy też nie są kosztowne. Teraz za rozrząd z robocizną zapłaciłem 340 zł. Z kolei mój kumpel za taką samą rzecz w passacie zapłacił 700zł. Różnica jest. :D
 
  podziel si� tym postem na:
Klas 

Dołączył/a: 02 Mar 2012
Posty: 68

Wysłany: 2012-09-10, 16:11   

Wszystkie marki mają swoje dochodowe strony jak nie rozrząd, to turbina, wtryski, filtr cząstek stałych, zawsze coś jest do naprawy.
 
  podziel si� tym postem na:
aniusiablondyna 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 26
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-03, 14:13   

ja polecam hiunday atos jest mały zwinny , tani i mało pali :)
 
  podziel si� tym postem na:
polka 


Dołączyła: 01 Sie 2013
Posty: 22

Wysłany: 2013-08-02, 11:56   

Aktualnie mam Nissana Micrę. Fajne małe autko, stworzone chyba dla kobiet, bo nawet lusterko ma po stronie kierowcy, a nie pasażera :D
Ostatnio zmieniony przez polka 2013-08-05, 08:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
inatena 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 61
Miasto: Chełm

Wysłany: 2013-08-02, 19:31   

Ja jak już zrobię prawko będę jeździć toyotą yaris mojego ojczulka, ale nie wiem jak to będzie, bo nie ma w niej wspomagania kierownicy i coś mi się wydaje, że będę się strasznie męczyć.
 
  podziel si� tym postem na:
Zaczytana 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 38
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-10-30, 21:21   

A da się kupić coś sensownego do 10 tys?
Szukam i szukam i oducze się jeździć:/
A może ktoś na terenie Wrocławia sprzedaje? Musi mieć wspomagania, bo inaczej nie dam rady zaparkować:P
 
  podziel si� tym postem na:
modjus 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-11-01, 12:29   

Zaczytana napisał/a:

A da się kupić coś sensownego do 10 tys?
Szukam i szukam i oducze się jeździć:/

Do 10 tys można kupić. Ja mam Peugeota 206 za mniej niż 10tys. i jestem zadowolona. Jeżdżę ponad 2 lata, rocznie robię 15-20 tys. km i do tej pory nie było żadnej awarii, jedynie wymiana tego co trzeba typu olej,filtry no i przegląd. Auto tanie w utrzymaniu, małe, zwinne dla kobiety idealne. Mamy drugie auto większe i jak dla mnie 206 jest wygodniejsza.
W okolicy bardzo dużo kobiet jeździ tym autem. U nas jest tak popularny jak kiedyś przysłowiowy "maluch".
______________________________________________________
Zapraszam Was do mojego świata: www.modjus.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz