Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-09-14, 19:05   

luthien2123 napisał/a:

Nie oglądam w ogóle telewizji, bo telewizja kłamie, a tylko internauci są szczerzy do bólu!

Hahaha, taa, jasne :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-09-15, 23:16   

Jafer napisał/a:

Kiedyś jeszcze był taki kanał Ale Kino, czy jakoś tak, czy jest nadal - nie wiem. Tam też chyba trzymali jakiś poziom.


Jak masz płatną telewizje to jest parę programów wartych uwagi. Min Ale Kino, Kino Polska i kiedyś zauważyłem coś takiego jak TNT - ale teraz widzę, że nie ma go w ofercie np NC+. Leciało tam sporo klasyki.
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-09-16, 07:06   

Ach! Kino Polska! No, przecież :) A TNT pamiętam z bardzo dawnych lat (jak jeszcze mieli pasmo na spółkę z Cartoon Network), potem chyba coś się zmieniało.

Kiedyś lubiłem jeszcze TV4 i TV Puls, bo prócz zwykłej sieczki czasami puszczały jakieś egzotyczne filmy, np. Godzillę, którego jestem wielkim fanem.


Gdyby więc była możliwość wykupienia jedynie pakietu tych kilku programów, wtedy zdecydowałbym się na powrót do oglądania telewizji. Ale z tego co się orientuję, mogą one być jedynie dodatkiem do szamba: TVP, TVN, Polsat. A to mi zupełnie niepotrzebne.
 
  podziel si� tym postem na:
Sknerus 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 15 Wrz 2013
Posty: 14

Wysłany: 2013-09-16, 21:04   

Ja rozstałem się z telewizją jakoś, hm, 3-4 lata temu? Proces był stopniowy i oczywiście związany z przesiadką na internet. I absolutnie nie żałuję ponieważ mam wgląd w działanie telewizji na codziennego oglądacza. Po paru godzinach otępienie, , zamroczenie takie, no aż strach patrzeć!
I nie dziwię się, telewizja jest do bólu łatwym w odbiorze medium, wystarcz usiąść, włączyć i się wyłączyć. Pół biedy jak się ogląda w tym stanie jakieś Discovery czy Animal Planet, bo to raczej nieszkodliwe a i być może coś ciekawego się dowie człowiek. Ale jak się włączy TVNy, albo TVPeny, albo Polsaty czy cokolwiek w tym guście - maskara po prostu :P Cytując klasyka polskich vlogów "Wciskają taką propagandę". Ale to tam nawet mniejszy ból, jak ktoś ma telewizje to niech sobie lansuje poglądy jakie chce, spoko. Ale poziom takiego dziennikarstwa jest żałosny. Mama madzi - propaganda - mam madzi - propaganda - "ekspert" - mama madzi itd. Mnie osobiście jak jeszcze czasami włączę z ciekawości i w oczekiwaniu na cud, to szlag mnie jasny trafia. A nie mogę skomentować! :D

W internecie, jak widzę, że o mamie madzi, to mogę po prostu nie wchodzić, a jak kanał przełączę, to cóż za niespodzianka, wszędzie ta cholerna mam madzi! mam w nosie mamę madzi!

Więc, nie, nie oglądam telewizji. :P
______________________________________________________
Hohoho!

Wolność:
http://wolnykaczor.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
rockman 
WordPress.Klub


Wiek: 40
Dołączył/a: 18 Wrz 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-09-18, 22:07   

Od 12 lat żyję bez telewizora i dobrze mi z tym. Dla osób przyzwyczajonych do wyszukiwania wszystkich informacji w internecie, telewizja to tragedia z prostego powodu - zupełnie odwrotnie niż w necie - to widz musi dostosować do repertuaru, a nie repertuar do widza.
______________________________________________________
www.rockmanattack.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Boo 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2013
Posty: 7

Wysłany: 2013-11-11, 21:37   

Telewizor widzę tylko w chwilach, gdy przelotem nocuję w domu Rodzicieli. Mieszkanie studenckie nie służy posiadaniu TV, a po czterech latach bez tego pudła nie wyobrażam sobie mieć je znowu na wyposażeniu.
 
  podziel si� tym postem na:
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-11, 21:39   

Ja w zasadzie od ok. 5 lat nie używam telewizora. Kwestia przyzwyczajenia, niemniej... Ostatnio coraz częściej kusi, żeby kupić. Chyba się starzeję ;)
 
  podziel si� tym postem na:
ambi 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 35

Wysłany: 2014-01-14, 23:48   

Jak widzę co serwuje nam tv, to nie wcale jej nie chcę. Mam telewizor, przydaje się do oglądania filmów, ale tych wybranych przez nas. Mieliśmy "n-kę", wypiździliśmy, bo nie miał kto oglądać. Została naziemna, czasaaami używana.
______________________________________________________
http://podwojne-szycie-weroniki.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Marian381 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 04 Sty 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-01-15, 09:21   

Telewizor używam wyłącznie aby obejrzeć film na blu-ray, dvd. Telewizji nie oglądam od kilku lat i dzięki Bogu.
 
  podziel si� tym postem na:
Freth 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 15 Sty 2014
Posty: 17

Wysłany: 2014-01-16, 22:14   

Mam w pokoju stary, kineskopowy, tylko aby połupać w gry na PS2. Oraz czasem włączę Comedy Central na Futurame, HIMYM lub Pingwiny. : )
 
  podziel si� tym postem na:
strghi 

Dołączył/a: 17 Sty 2014
Posty: 20

Wysłany: 2014-01-21, 11:35   

Próbowałem przez jakiś czas żyć bez telewizora. Niestety długo nie wytrzymałem. Oglądam głównie sport i publicystykę.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-01-21, 12:35   

Telewizor w pokoju stoi, tata od czasu do czasu ogląda programy popularnonaukowe, a ja co przypadkiem z tego usłysze to już moje. I mimo wszystko wolę internet jako źródło informacji :)
A jak jestem na wsi, gdzie internetu nie ma, albo jest wyjątkowo słaby, to zdarza mi się włączyć Comedy Central :)
Jakbym nie miała w ogóle dostępu do telewizji to bardzo bym nie płakała :P
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz