Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-10, 01:52
Autor Wiadomość
Hytyszowa
[Usunięty]



Wysłany:    Deathproof Quentina Tarantino grindhouse vol.1

No wiec jako milosniczka wyzej wymienionego rezysera , POLECAM w 100% powyzszy film. Jak to juz przystalo na Tarantina, zaskakuje dialogami , wyszukana , dawno zapomniana muzka a przede wszystkim zakonczeniem :) z niecierpliwoscia oczekuje drugiej czesci. Moze ktos widzial i wrazenia ma odmienne?:)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-19, 10:14   

byliśmy na tym filmie razem. Ja również polecam. To specyficzny rodzaj kina, ale myślę, że jeżeli ktoś oglądał kiedykolwiek jakiś film Tarantino i mu się podobał to ten też mu się spodoba ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-01-03, 19:30   

Tego filmu co Wy akurat nie oglądałem. Miałem założyć osobny temat dla tego postu, ale chyba nie ma co rozdrabniać.

Dawno dawno temu zabrałem się za "Kill Billa vol. 1". Zapewne ten film znacie, ale przy pierwszym kontakcie uznałem go za poroniony, ociekający krwią i nie miałem pojęcia, co ludzie w nim widzą - wyłączyłem go po ok. 0,5h.

Po upływie dłuższego czasu obejrzałem "Pulp Fiction". Ten z kolei mnie pozytywnie zaskoczył. Kilka osobnych historii, które nie wiadomo kiedy splatają się w jednolitą całość, a wszystko okraszone specyficznym humorem - te dwie rzeczy sprawiły, że przełamałem swoje uprzedzenie do filmów Tarantino.

Całkiem niedawno obejrzałem Sin City (Miasto Grzechu). Film równie (a może nawet bardziej) krwawy jak Kill Bill i bardzo mroczny, ale inteligentnie złożony i nie taki bezsensowny, jak mogłoby wynikać z opisów z tyłu okładki. Po nim dopiero stwierdziłem, że lubię Quentina i następne jego filmy będę oglądał w ciemno. :)

I obie części Kill Billa pewnie też w końcu obejrzę, jak znajdę czas na dłuższe seanse przy DVD. Świąt mi było za mało. :)
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-01-06, 16:24   

Witam. Ja pierwsze filmy Tarantino zobaczylem jakies 6 lat temu.Byl to film Pulp Fiction.Następnie obejrzałem Kill Billa dwie części itd.
Moje ulubione filmy to "Wściekłe psy","miasto grzechu","Pulp Fiction","od zmierzchu do świtu"

Podoba mi się w nim że sam wystepuje w niektórych swoich produkcjach ;-)

Spoko facet... :)
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz