Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2014-02-15, 20:18
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    filmy i seriale o zjawiskach paranormalnych

Wprawdzie to temat nadający się też do działu o telewizji ale umieszczam go tutaj.

jakie znacie seriale o niewyjasnionych zjawiskach, na ile was zaciekawiły swoją fabułą i jak myślicie ile w tym było prawdy ?


bo ponoć w każdej opowieści SF jest 50 % prawdy ;)

ja bardzo lubiłem oglądać "Z Archiwum X" wciągał mnie ten film i często miał ciekawe odcinki.

drugim był "Czynnik PSI" tego oglądałem rzadziej z uwagi na to, że nie miałem programu, na którym go emitowali w domu. Sporo odcinków było o wiele ciekawszych od Archiwum X ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Bronka
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-14, 08:03   

Np. Niedowiary na TVN ok 23 w niedziele . Choć nie zawsze mówią o parapsychologii to można dużo na jej temat się dowiedzieć . TYdzień temu np. było coś o eksperymentach ( w zwierzęceym ciele chodują ludzkie komórki , z których powstają ludzkie narządy gotowe do przeszczepu ) ... :) Polecem to bo naprawde spoko program xD
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-12-14, 11:36   

Ghost Hunters na Discovery Channel, na przyklad. Swoja droga, tam jest duzo takich roznych programow, a na swojej stronie tez cos pisza http://www.discoverychann...ogy/index.shtml

Na TVN we wtorki leci Nie z tego świata (Supernatural), też dość fajny serial, można się rozerwać. Poza tym chyba każdy pamięta Buffy, albo Charmed, tez fajne, chociaz troche za duzo popkultury w tym. Na TVN w poniedzialki leci Tajemniczy Element (The Mysterious Ways), serial OK. Innym dość znanym serialem czy miniserialem jest Królestwo (to o szpitalu, ja osobiscie wole wersje Amerykanska :P )
Był też taki serial o ludziach, którzy mieli kontakty z duchami, bardzo fajny ale chyba tylko jeden sezon leciał :/ niestety nie pamietam tytułu.

Był też o domu nawiedzanym przez duchy - Rose Red http://www.imdb.com/title/tt0259153/
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
Ostatnio zmieniony przez Frozen Lust 2006-12-14, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
moron 
Administrator
Forum God


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-12-14, 11:38   

Frozen Lust napisał/a:

Innym dość znanym serialem czy miniserialem jest Królestwo (to o szpitalu, ja osobiscie wole wersje Amerykanska )
leci w nocy na AXN - fajne logo ma ten szpial xD
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Bronka
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-16, 23:38   

A na polsacie też nie dawno leciał taki .. chmm .. jakis koles z 3-4 osobami mial strone internetową o parapsychologii i nagrywal filmy z roznych miejsc zdiecia robil i rozwiazywal tajemnice ... najlepsze bylo z modliszką xD xD Wyglądało jak prawdziwe wraz z tą przerwą żeby dzieciom nie pokazywać ... xD (kto oglądał wie oco mi chodzi xD ) W pierwszej chwili myślałam że ten odcinek to RL świat.. xD :niepewny:
 
  podziel si� tym postem na:
Monica Reyes
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-01, 04:41   

Uwielbiam Z archiwum X! To mój ukochany serial, dosłownie. Wiem, wykazuję się teraz trochę fanatyzmem, ale tak już X-file mają. :D Jakby co, to X-sieć jeszcze się trzyma, są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy nadal "wzdychają" do Muldera i Scully. ;)
Co do innych seriali związanych ze zjawiskami paranormalnymi to owszem Buffy, postrach wampirów znam, Czynnik PSI widziałam może ze dwa odcinki, Nie do wiaryrównież oglądałam każdy odcinek, ale to nie był serial, tylko, jak to nazywali, "program popularnonaukowy", Nie z tego świata też suuuper :] , to, o czym mówi (pisze) Bronka też pamiętam, cool produkcja. Zwąło się jakoś Łowcy koszmaru czy coś koło tego. Z takich starszych seriali znam Roswell, później były też Tajemnice Smallville, Wybrańcy Obcych (niestety też chyba tylko jedna seria) i ostatnio 4400, ale tego już w ogóle nie oglądałam. Te Lost też coś miały w sobie dziwnego, ale nie znosiłam tej produkcji.
Pozdrawiam!!!
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-02, 12:44   

ja oglądam głównie filmy dokumentalne o takich zjawiskach
 
  podziel si� tym postem na:
Monica Reyes
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-02, 22:50   

Ja czasami też ogladam takie dokumenty. Ostatnio widziałam o prawdziwych zombie. Próbowali udowodnić, ze takowe istnieją. Jednak ja mało w żywe trupy wierzę, a im nie udało się żadnego sfilmować. Najbardziej preferuję o kręgach w zbożu i towarzyszącym temu światłom na niebie oraz o duchach. Są najbardziej prawdopodobne. :D
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-02, 23:31   

Cashee napisał/a:

ja oglądam głównie filmy dokumentalne o takich zjawiskach


Ja nigdy tego nie oglądam bo się boję. Do tej pory chodzą mi po głowie sitokumby :P

Ogólnie filmów o zjawiskach paranormalnych też nie oglądam bo... się boję. Co innego horror (na "Pile" zasnęłam, przy boku mojego chłopaka :P )... Pamiętam jak kiedyś obejrzałam "Znaki" to potem przez miesiac bałam się ufoludków. Ja jestem cholerna bojdupa, dlatego wolę nie podjudzać swojej psychiki :P
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-03, 15:50   

filmów dokumentalnych to nie, ale Piłe to tak.

AHA XD
 
  podziel si� tym postem na:
janex
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-03, 16:31   

Ja jakiś czas temu obejrzałem pewien japoński horror :] i od tego czasu boje się łazić sam po mieszkaniu, gdy jest ciemno :P
Ale za to lubię różne filmy dokumentalne na takie tematy.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-03, 16:35   

japoński? jak się nazywał?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz