Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-28, 08:42   

m@tarci napisał/a:

Da sie zrobic w takim czyms cenzure?

Dokładnie, chyba musieliby nakręcić nową kreskówkę, albo wyciąc jakieś 90%!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-07-28, 09:56   

Wcześniej przez chwilę był temat o Włatcach i ja o nich mówiłem a nie o HTF
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8949
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-28, 12:09   

m@tarci napisał/a:

To pierwsze sie tyczy raczej dobranocki i chodzenia o 20:00 spac, nie wiem jak masz teraz, ponoc bez matki, ale chyba jeszcze niedawno temu, musiales dosc wczesno chodzic spac, jezeli uwazasz, ze reszta tez tak musi miec.

m@tarci napisał/a:

Ale jak juz wspomnialem nie wszyscy maja tak jak ty, coz moze ty w moim wieku, po takiej bajce mialbys wizyty u psychologa, ale powiewa mi to kolo masztu to co ty uwazasz, bo nie wszyscy sa toba, zdaja sobie tez z tego sprawe.

m@tarci napisał/a:

Jakbym chcial zobyczyc cos tylko po to by podniecic sie widokiem krwi lub zrzygac sie patrzac na psychiczne sceny morderstw etc., to objerzalbym sobie pile cala trylogie, wiec nie placz, nie bede skrzywiony po takiej bajce.


tak pierwsze, bo ja ciągle o DZIECIACH pisze a ty widzisz tylko koniec swojego nosa irytując tym nie tylko mnie i nie przedstawiasz żadnych argumentów. Swoimi postami pokazujesz, ze jesteś niedojrzały.
Piszesz tylko o tym jak to jest u ciebie, a ty jesteś zaledwie jednym z setek milionów i to, że na ciebie nie ma wpływu taka bajka (w co wątpię) to nie znaczy, że na innych też. Nawet w tv było o tym jak dziecko zafascynowane HP chciało polecieć z balkonu. Jeżeli 3. w nocy to dla ciebie wcześnie, to owszem chodziłem wcześnie spać ;) a jak byłem dzieckiem to kładłem się zazwyczaj koło 20-21 i nie oglądałem takich durnych programów, przynajmniej mi nie wypaczyły światopoglądu jak to robią teraz kreskówki na CN - dzieci strasznie się emocjonują oglądając je, widziałem na wielu przypadkach, przezywają to razem z bohaterami a bajki te nie mają praktycznie żadnego przesłania.
Wspomniałem wyżej o Telebubbies - tutaj nawet naukowo dowiedziono, ze dzieci powyżej piątego roku życia nie powinny już tego oglądać, bo bajka nie jest już dla nich rozwijająca i zaczyna mieć skutki przeciwne.
To samo uważam jest z HTF. Starszy odbiera tą kreskówkę całkiem inaczej niż dziecko, czy młodzież. Podobnie jest z filmami. Dość często oglądając jakiś film po latach łapię inaczej jego sens i ewentualne przesłanie.

p.s. grabisz sobie wulgarnością w stosunku do innych, opanuj się bo się pożegnamy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-07-28, 12:40   

Mowilem tu o swoim przykladzie i o ''dzieciach'', raczej troche starszych, a nie o niemowlakach i piecio letnich dzieciakach.
Zdecyduj sie, najpierw piszesz za to nie dla dzieci i kierujesz to do mnie, a teraz piszesz o piecio letnich dzieciach, nigdzie nie napisalem ze ogladanie tego przez dzieci w ok. 5 roku zycia jest wskazane.

Mowisz ze ty piszesz o dzieciach, a ja pisze o mlodziezy, ktora tez nazwalas dzieciakami, wiec tu wychodzi twoja nieumiejetnosc rozumu, przeczytaj jeszcze raz moje i swoje posty, bo sie lekko pogubiles.

Htsz napisał/a:

a ty widzisz tylko koniec swojego nosa

A ty piecio letnie dzieci, wychodzi na jedno i to samo.

Htsz napisał/a:

To samo uważam jest z HTF. Starszy odbiera tą kreskówkę całkiem inaczej niż dziecko, czy młodzież

Gratulacje pojales nasza dyskujse w 50%, druga polowa to jest to, ze ja pisze akurat o tzw. mlodziezy, bo ty skierowales swoj txt w moja strone i wygladalo to tak, jakbys traktowal wlasnie mnie jak piecio latka, wiec ci odpisalem.

P.S jezeli dalej uwazasz ze pisze o niemowlakach i ze mlodziez w moim wieku powinna po dobranocce chodzi spac, to nie widze sensu dalszej argumentacji.

Zeby nie bylo problemow i zeby ci sie nie wydawalo ze ty masz racje:

Cytat

a to, że ty m@tarci się nie stosujesz do oznaczeń to właśnie jeden z przykładów, że rodzice nie zawsze sprawdzają co robią ich dzieci no ale to nie mój problem tylko twoja sprawa i twoich rodziców.

I na ten txt, ci wlasnie odpisalem, czyli albo mam piec lat albo to nie ze mna przeprowadzasz dyskusje. ...tyle ze z kim?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8949
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-28, 13:00   

coś ty się tak pięciolatków uczepił? wspomniałem o pięciolatkach tylko raz pisząc o Teletubisiach. To ty nie czytasz co się do ciebie pisze i wyłapujesz tylko pojedyncze fragmenty.

0-10 lat to dziecko. 10-13 też - tyle, że te już raczej dobranocek nie oglądają ;) Poza tym wiek też nie do końca odzwierciedla prawdę, bo niektórzy są starsi a zachowują się jak dzieci, nie będę pokazywał palcem kto.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-07-28, 13:12   

Palcem sie nie pokazuje, a dobranocke czasem i moje starsze siostry ogladaja, wiec to jednak slaby argument, imo uwazam ze moze to ogladac mlodziez w wieku ok. 13 lat, tyle ze trzeba miec mocne nerwy, bo mam podobnie jak Zzielona:

Zzielona napisał/a:

Gdybym tak dzień w dzień to oglądała to bałabym się cokolwiek zrobić bo miałabym wizje, że zaraz wyleci mi oko, o które poślizgnie się moja mama, która niechcący odkręci gaz, a mój tato zapalając papierosa podpali cały dom, itd, itd..
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-07-29, 21:48   

Może tą dyskucję kończcie na PW. Ja uważam, że ta bajka jest dla młodzieży od 13 lat...
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-08-26, 23:04   

miglu149 napisał/a:

Wcześniej przez chwilę był temat o Włatcach i ja o nich mówiłem a nie o HTF
Ale tu jest temat o HTF, a nie o Włatcach.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-08-27, 01:07   

kiedyś kiedyś to ta kreskówka mna wczasneła (gdy królik czy tam wiewiórka wspinała się po swoim nerwie oka) :yay:

kreskówka dobra na złe dni, ale fakt, faktem, że dzieci nie powinny tego ogladać (zreszta jest nawet napisane, że to bardzo brutalna bajka i jest przeznaczona dla widzów od 18 lat -> wikipedia :) )
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-09-25, 20:04   

Ale nam się tu cłopcy pokłócili. Htsz, przesadzasz. Jedynie najmłodsi tak przeżywają bajki, jak opisujesz. W dodatku sugerujesz, że wszyscy w wieku do osiemnastu lat nie powinni tego oglądać. To, że jakiś dzieciak, który czytał Harrego Potterna, chciał/wyleciał przez okno to nie to, że rodzice nie patrzą co robi itp (chodź w jakieś części prawda, bo chciał/wyleciał). Rodzice, po prostu nie nauczyli go odróżniać fałszu od realnego świata. Od czwartego roku życia oglądałam wszelkiego rodzaju bajki, a w wolnych chwilach oglądam cartoon network. Nie żyję i nie będę żyć bajkami, bo mam swoje własne życie. Oglądając Wyspę Totalnej Porażki powinnam skoczyć z 20 metrów do wody?

A HTF każdemu szybko się znudzi.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-09-25, 20:37   

Cashee napisał/a:

To, że jakiś dzieciak, który czytał Harrego Potterna, chciał/wyleciał przez okno

rotfl, wlasnie pilem wode i zaplulem caly monitor, o kur. wyleciec przez okno :yay:

Cytat

A HTF każdemu szybko się znudzi.

Mi wlasnie znudzilo sie, a najbardziej to obrzydzilo mnie, coz, jestem dosyc wrazliwy na tego typu rzeczy i moja wyobraznia skazona mangami i anime, zaczyna szybko dzialac po obejrzeniu tekigo czegos i zazwyczaj przez chwile po obejrzeniu tego nie ruszam sie z miejsca, bo jeszcze zabilbym sie, a przynajmniej tak mi sie zdaje, ze zrobilbym to, ale to juz wina mojej naprawde wielkiej wyobrazni.

Cashee, Krzysiek, prosze nie zaczynajcie, ledwo z Chytyszem dogadalismy sie(w koncu sie udalo) a wy tu o tej klotni zaczynacie :p
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-09-25, 20:39   

m@tarci, twoja wyobraźnia nie jest skażona. Jeżeli jeszcze masz zaje***ty charakter to ja się mogę z tobą dogadać! Oczywiście, nic nie sugeruję...

Ja nie zaczynam kłótni tylko śmiało stwierdzam fakty.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz