Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Crossover 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 30
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany:    [serial] Arrow



Arrow - amerykański serial telewizyjny bazujący na serii komiksów Green Arrow wydawnictwa DC Comics. W Polsce serial emitowany jest od 15 października 2013 na antenie Universal Channel oraz od 25 lutego 2014 roku na TV Puls.

Cytat

Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen (Stephen Amell), jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. Oliver próbuje pojednać się z najbliższymi i swoją byłą dziewczyną Laurel Lance (Katie Cassidy), jednocześnie kreując swoją sekretną tożsamość. Odtąd za dnia Oliver jest bogatym, beztroskim i nieostrożnym kobieciarzem, jakim zwykł być, natomiast pod osłoną nocy jako Zielona Strzała walczy ze złem.


Ogląda z Was ktoś ten serial? Bo szczerze przyznam jestem jego wielką fanką i w sumie obejrzałam wszystkie serie (jak dotychczas 2) nawet po kilka razy. Mam swoich ulubionych bohaterów i ulubione pary, a jak to jest z Wami? :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Uszataklata 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 08 Lip 2014
Posty: 35

Wysłany: 2014-07-08, 19:02   

Poprzestałem na 7 odcinku. Jak dla mnie zbyt bajkowo-cukierkowy. Trochę zabawna fabuła, Robin Hood 21 wieku? :)
______________________________________________________
Gdy Twoje trzecie oko ma zeza
 
  podziel si� tym postem na:
Crossover 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 30
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2014-08-29, 21:41   

Raczej serial zmierzający do komiksowej wersji Olivera Queena aka Green Arrow. No ale to raczej dla tych co lubują się w komiksach DC Comics.
______________________________________________________

Zapraszam Cię serdecznie do:
Opowiadania o Arrow
 
  podziel si� tym postem na:
Motyw kobiety 
WordPress.Klub


Dołączyła: 09 Wrz 2014
Posty: 38
Miasto: Cz-Dz

Wysłany: 2014-09-09, 12:20   

Uszataklata napisał/a:

Poprzestałem na 7 odcinku. Jak dla mnie zbyt bajkowo-cukierkowy. Trochę zabawna fabuła, Robin Hood 21 wieku? :)


Bo to jest komiks :) Też mi się taki wydawał, dopóki się o tym nie dowiedziałam. A teraz: lubię. I to bardzo :)
 
  podziel si� tym postem na:
ielgrey 
WordPress.Klub


Imię: Aneta
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 49
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-10-13, 18:40   

Lubię, oglądam od początku. Chociaż pierwszy odcinek trzeciego sezonu bardzo słaby...za to wprowadzony sąsiadujący(o ile można tak powiedzieć) również uniwersum DC The Flash świetnie wystartował.
______________________________________________________
Szukasz czegoś ciekawego ? Wpadaj na www.ielgrey.pl
 
  podziel si� tym postem na:
PrzemyślNiki 


Imię: Niki
Wiek: 29
Dołączyła: 25 Wrz 2014
Posty: 51
Miasto: Opole

Wysłany: 2014-12-16, 13:24   

Oglądam od początku, choć obecnie nadawany sezon 3 podoba mi się mniej niż dwa poprzednie
 
  podziel si� tym postem na:
Blatherskite 

Wiek: 44
Dołączył/a: 22 Gru 2014
Posty: 3

Wysłany: 2014-12-22, 09:25   

Obejrzalem chyba ze 4 odcinki tego serialu. Na poczatku na prawde fajny i ciekawy. Jednak po chwili robi sie strasznie nudny i powtarzalny.... nie dalem rady ogladac go dalej...
 
  podziel si� tym postem na:
verva 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 24 Gru 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-12-24, 13:47   

też go oglądam ale racze już z przyzwyczajenia, w trzecim sezonie poniosła ich fantazja za bardzo
 
  podziel si� tym postem na:
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-04-09, 16:41   

Pierwszy sezon był dla mnie dość średni. Nie było nic, czym można by się zachwycić, ale serial był oglądalny. Drugi sezon był natomiast zachwycający. W sezonie drugim twórcy "Arrowa" pokazali chyba sto procent swoich możliwości twórczych i było bardzo dobrze. Natomiast trzeci sezon póki co jest totalną kiszką. Widać, że twórcy "Arrowa" postanowili skupić swoje siły na serialu "The Flash", który zaczął fantastycznie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-04-14, 10:26   

Serial jest niezły i oglądam go od czasu do czasu. Jednak im więcej twórcy chcą pokazać, tym coraz bardziej odtrącają widzów.
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Morświn 


Wiek: 28
Dołączył/a: 31 Lip 2015
Posty: 6

Wysłany: 2015-07-31, 11:27   

Wczoraj obejrzałem 1 odcinek pierwszego sezonu, mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony jakaś arcyciekawa tajemnica wyspy na której spędził 5 lat (od razu nasuwa mi się skojarzenie z Lost - który był dla mnie najbardziej intrygującym serialem ever), a z drugiej brak realizmu i komiksowe zagrania. Jestem zdania, że wszystko można przedstawić w dowolny sposób, ale czar może prysnąć gdy coś zaczyna nie trzymać się przysłowiowej kupy.
 
  podziel si� tym postem na:
paulaaaess 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłany: 2015-09-24, 18:33   

Oglądałam pierwszy sezon w tv. Później już chyba nie puścili drugiego sezonu i na tym się urwało
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz