Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Rezuji 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 06 Lut 2014
Posty: 29
Miasto: Kopnica

Wysłany:    [Serial] Shameless

Chyba nikt nie wymienił - Shameless US. Serial o lekkim, wypaczonym marginesie społecznym, jakim jest cała rodzina Gallagher'ów. Fiona wychowuje swoje młodsze rodzeństwo, ojciec jest alkoholikiem, a teraz w najnowszym sezonie również heronistą. Nie dowierzałem na początku, że może być tyle dobrego humoru w rodzinie na skraju patologii, ciekawa odmiana serialowa. Z pewnością kilka osób polubisz, a kilka znienawidzisz.

Widział ktoś poza mną, jakieś opinie ?

Ja polecam na wieczory, w tą końcówkę zimy. Jeśli ktoś szuka serialu, bo wszystkie się wypaliły, pokończyły, lub oczekujecie na jakiś sezon, a lubicie seriale, to Gallagherowie będą dla Was dobrym towarzystwem.

Trailer pierwszego sezonu:
http://www.youtube.com/watch?v=uzznfBbbMVc
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Godefroy 

Imię: Kamil
Dołączył/a: 13 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-02-14, 10:23   

Ten serial to było dla mnie odkrycie roku (zacząłem oglądać w 2012), świetna rola Williama H. Macy. Zerkałem z ciekawości na wersję angielską, ale jest zdecydowanie gorsza. Idealny serial żeby się odprężyć, idealne połączenie dramatu z komedią. Dla mnie absolutna rewelacja. Ale zdecydowanie 18+.
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-02-14, 20:04   

Całkiem przyjemnie się oglądało. Najbardziej zaskakiwał mnie Frank (ojciec) raz zachowując się jak skończone bydle, gdy sprzedał dziecko, a innym razem starający się zgrywać kochanego tatę.
 
  podziel si� tym postem na:
Rezuji 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 06 Lut 2014
Posty: 29
Miasto: Kopnica

Wysłany: 2014-02-15, 01:41   

no ostatnio odcinek rozkręcił sezon, czekam na następny, Shameless nie zaliczył spadku formy i wciąż dobrze się bawię.
 
  podziel si� tym postem na:
Godefroy 

Imię: Kamil
Dołączył/a: 13 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-02-15, 12:29   

Spadek był w drugim sezonie, od trzeciego znów lepiej, ale i tak pierwszy był chyba najlepszy, chyba lepiej wychodzą im zimy niż lata.
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-02-15, 14:42   

W zimę każdy żul (patrz Franku) musi się bardziej nakombinować, to i akcja ciekawsza :D
 
  podziel si� tym postem na:
whitestripe 
Blogger.Klub


Imię: Wojtek
Wiek: 32
Dołączył/a: 23 Sty 2014
Posty: 15
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2014-03-05, 11:37   

Shameless to jeden z moich ulubionych seriali który cały czas trzyma formę na równym poziomie :)
 
  podziel si� tym postem na:
LonoPosejdona 
Youtuber


Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył/a: 14 Kwi 2014
Posty: 18
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-04-14, 19:37   

Gdy pierwszy raz usłyszałem o tym serialu i zobaczyłem, że to produkcja Showtime, to moją pierwszą myślą było, że to pewnie będzie klon Californication. Szokowanie seksem i dziwnymi akcjami, aż do bólu i znudzenia. Po obejrzeniu kilku odcinków stwierdziłem, że nie żałuję, że zacząłem oglądać, bo serial jest zacny. Bardzo przygnębiający, gdy widzi się upadki rodziny Gallagherów, ale trudno ich nie lubić i im nie kibicować :) .
______________________________________________________
Zapraszam serdecznie: http://www.lonoposejdona.com

Lub na YouTube:http://youtube.com/LonoPosejdona
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz