Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
kaatson 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 33

Wysłany:    [serial] Słodkie kłamstewka

Słodkie kłamstewka (ang. Pretty Little Liars) – amerykański serial dramatyczny na podstawie serii książek o tym samym tytule, opowiadający historię czterech dziewczyn – Spencer, Hanny, Arii oraz Emily – których przyjaźń skończyła się po zaginięciu królowej ich paczki – Alison. Rok później cała czwórka zaczyna dostawać wiadomości od kogoś, kto podpisuje się A. Osoba ta grozi, że rozpowie ich sekrety. Wszystkie, a nawet te, o których wiedzieć mogła tylko Alison.

Serial zadebiutował 8 czerwca 2010 na kanale ABC Family. Początkowo powstało 10 odcinków, jednak po ogromnym sukcesie, stacja zamówiła dodatkowe 12 dla sezonu pierwszego; miały one premierę 3 stycznia 2011.




Znacie? Oglądacie? Szczerze mówiąc, niesamowicie wciągnął mnie już od pierwszego odcinka! Całość opiera się właściwie na domysłach widza, kim może być tajemniczy/a "A", który/a nęka dziewczyny. Każdy epizod kończy się takim zagmatwaniem fabuły lub sytuacją, że nie jestem w stanie doczekać się, co będzie dalej :D .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

karmil 
Blogger.Klub

Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 25

Wysłany: 2013-06-16, 00:18   

Niedawno zaczęłam oglądać ten serial, bo bardzo podoba mi się seria książek. Cieszę się, że fabuły się różnią i nie jest to dokładnie to samo co w książce. Zaczęłam 3 sezon i mogę polecić ten serial wszystkim ! Trzyma w napięciu i bardzo wciąga. Z każdym odcinkiem jest coraz więcej pytań o 'A' i inne sprawy bohaterek ;p
 
  podziel si� tym postem na:
charlie 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 18

Wysłany: 2013-07-01, 18:09   

Również uwielbiam ten serial i polecam gorąco! :)
Książki się różnią od serialu, ale może to i dobrze :)
______________________________________________________
http://charlie-fotografia.blogspot.com/ <-- mój blog o fotografii :)
 
  podziel si� tym postem na:
Martoslawa 
Blogger.Klub

Wiek: 27
Dołączyła: 26 Lip 2013
Posty: 4
Miasto: Jaworzno

Wysłany: 2013-07-26, 18:53   

Pokochałam ten serial już od pierwszego odcinka. Teraz z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek i ciągle nie mogę się doczekać momentu w którym dowiemy się kim jest 'A' ! Miałam wiele pomysłów kto może wchodzić w skład 'A-teamu', ale po ujawnieniu się Mony nie mam bladego pojęcia. Może będzie to siostra bliźniaczka Alison jak w książce ? W którejś książce była wiadomość 'że gdyby dziewczyny myślały logicznie i miały jasny umysł, już dawno dowiedziałyby się kim jest 'A'' - mam nadzieję, że już niedługo się dowiemy *.* Pozdrawiam wszystkich Kłamczuhokolików ! :D
 
  podziel si� tym postem na:
pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-27, 17:53   

Nie kojarzę tego serialu.
Może kiedyś znajdę okazję zobaczyć
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
karlowe 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 15 Sie 2013
Posty: 27
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-19, 12:11   

oglądam ale czasem nie ogarniam o co chodzi, jestem bardzo ciekawa jak się skończy :)
 
  podziel si� tym postem na:
robaszekk 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Lut 2013
Posty: 18

Wysłany: 2013-08-28, 09:39   

Uwielbiam go i oglądam od samego początku! Jestem mega ciekawa jak się to wszystko rozwiąże, tak dobrego serialu jeszcze nie widziałam :) Świetne zagmatwane, przeplatające się wątki, mnóstwo zagadek i niedopowiedzeń, a każdy odcinek zakończony w taki sposób, że nie mogę doczekać się następnego!
 
  podziel si� tym postem na:
whin 
Blogger.Klub

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 19

Wysłany: 2013-09-09, 21:29   

Uwielbiam ten serial :) Bardzo szybko się w niego kręciłam i nie mogę się doczekać każdego kolejnego odcinku.
______________________________________________________
www.relishmeals.blogspot.com - mój blog :)
 
  podziel si� tym postem na:
sensibless 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-10-02, 11:26   

Czekam z niecierpliowścią na kolejne odcinki!
Jeden z najlepszych seriali jakiekolwiek oglądałam :)
______________________________________________________
xx
 
  podziel si� tym postem na:
sage19 

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 27

Wysłany: 2013-10-06, 10:28   

Serial niby fajny, ale ostatnio już się zaczął trochę wydłużać. Nic nie wiadomo o tym A. Myślę, że powinni go zakończyć, póki jeszcze mają dobrą oglądalność i w końcu ujawnić, kto jest A :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2013-11-29, 20:18   

Coraz gorszy robi się ten serial, okropnie naciągany, a każde kolejne odcinki są nudne i nieciekawe. Teraz oglądam go w zasadzie na siłę, bo nie lubię rozstawać się z serialami w połowie i nie wiedzieć jak się zakończą, ale jestem zawiedziona spadkiem jego poziomu i muszę przyznać, że początkowe dwa sezony są znacznie lepsze. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz