Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lis Zwiadowca 


Dołączył/a: 16 Lut 2013
Posty: 41
Miasto: Wojnewidział

Wysłany: 2013-02-16, 16:31   

Jedynie trójka mnie zawiodła. Przez pierwsze godziny grania ma się wrażenie że wciąż siedzi się w samouczku (jakoś w poprzednich wersjach nie odczuwałem tego, a tutaj aż nadto). Poziom trudności zręczności także spadł, w większości przypadków wystarczy tylko trzymać klawisz "do przodu" i przycisk myszki.. i bohater sam już sobie poradzi z całym tym skakaniem.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-08-19, 16:24   

Assassins Creed był rewolucyjną grą, a teraz jest to po prostu odgrzewany kotlet, którego już nawet twórcy nie chcą dalej ciągnąć.
 
  podziel si� tym postem na:
adam200 
Blogger.Klub


Imię: Adam
Wiek: 26
Dołączył/a: 20 Sie 2013
Posty: 16
Miasto: Kętrzyn

Wysłany: 2013-08-22, 11:39   

Nie mam zbyt dużo do powiedzenia, lecz mój komputer dał sobie radę z pierwszą częścią gry i muszę powiedzieć, że naprawdę fajnie się grało :)
______________________________________________________
http://www.shitofpolity.blogspot.com
Przemyślenia z zakresu życia, kultury i informatyki
 
  podziel si� tym postem na:
Żelikowska 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Paź 2013
Posty: 8
Miasto: Dąbrowa Górnicza

Wysłany: 2013-10-17, 00:38   

Ja właśnie ruszyłam trójkę, chociaż poprzednich części nie miałam okazji rozgrywać, a szkoda. Gra się przyjemnie, choć spodziewałam się czegoś więcej. Faktycznie jest tak, że praktycznie wystarczy cisnąć do przodu i trzymać przycisk myszy, a bohater sam pokonuje najdziwniejsze trasy. Momentami jest nużąco niestety.
 
  podziel si� tym postem na:
sugarfreekitten 
Blogger.Klub

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 7

Wysłany: 2014-08-31, 23:12   

Mi się całkiem seria podoba, zaczęłam od Revelations, a jeszcze cd-action sprezentowało ostatnio jedynkę :D
 
  podziel si� tym postem na:
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-03, 09:51   

Jako zapalony gracz obok serii AC nie mogłem przejść obojętnie. Na ten moment rozczarowała mnie jedynie pierwsza część, która zwyczajnie była za krótka (chociaż w okresie wydania gry zdecydowanie wszystkie gry były za krótkie). Na dzień dzisiejszy skończyłem wszystko do trzeciej części, niestety wszystko co wyszło po trójce na moim nieco przestarzałym sprzęcie działa poniżej poziomu czerpania komfortu z rozgrywki. Na szczęście jestem w trakcie kompletowania nowego sprzętu, więc niedługo nadrobię zaległości ;)
 
  podziel si� tym postem na:
verva 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 24 Gru 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-12-24, 13:58   

jako fan AC jest rozczarowany po wypuszczeniu assasin creed unity, jest tyle nie dociągnięć że szok, ja wam się w to gra?
 
  podziel si� tym postem na:
Skai 

Imię: Bartosz
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2016
Posty: 10
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2016-03-18, 23:02   

Nie stać mnie na zakup Unity. Poczekam aż dodadzą do CD-Action tak jak jedynka i inne typu Liberation
 
  podziel si� tym postem na:
DesmoMach 


Wiek: 35
Dołączył/a: 05 Cze 2016
Posty: 4

Wysłany: 2016-06-07, 20:22   

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych serii gier. Zagrałem w każdą część, która wyszła na PC, oprócz Rogue. Najlepiej wspominam dwójkę i Brotherhood. W ogóle uważam Ezio za najlepszego z bohaterów. Można było się przy nim pośmiać, wzruszyć i po prostu był taki fajny. Bohaterowie Syndicate też byli spoko, ale jeszcze to nie poziom Ezio, choć Ubisoft idzie w dobrym kierunku po bezpłciowych poprzednich bohaterach. Ciekawe jak wpłynie roczna przerwa na nową część. Ja nie mogę się doczekać.
 
  podziel si� tym postem na:
imago 

Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 1

Wysłany: 2016-07-17, 02:03   

Bardzo fajna gra. Wprawdzie teraz gram w Wiedźmina i uważam, że on jest jeszcze lepszy, ale Asasin to chyba pierwsza gra, która mnie tak wciągnęła :)
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-07-02, 22:13   

Powiem tak - ja przez długi czas byłem fanem tej serii. Chociaż są gry, do których żywię większy sentyment, to jednak Assassin's Creed był moją pierwszą "poważną", "nowoczesną" grą. I już pierwsza część, którą przechodziłem jeszcze na komputerze, pochłonęła mnie bez reszty. Podobał mi się ten szeroki, otwarty świat, ciekawa historia, rozwój głównego bohatera oraz niesamowity, wyjątkowy wręcz klimat. Gra spodobała mi się tak bardzo, że nie dość, że zapragnąłem kolejnych części, to jeszcze stwierdziłem, że ze względu na swój osobliwy interfejs idealnie nadaje się ona do przechodzenia na konsoli, w związku z czym kupiłem Xboxa 360. A kiedy wreszcie dotarło do mnie "Assassin's Creed II", radości nie było końca - kolejny rozdział sagi i do tego na zupełnie nowej platformie! Z czasem na dobre wciągnąłem się w serię, wczuwając się w postaci główne i przeżywając opowiadane historie tak jak one. A kiedy przyszedł czas na odsłony wydane na nową generację, nie omieszkałem kupić Xboxa One'a specjalnie dla "Unity" i "Syndicate".

Na początku wspomniałem jednak, że BYŁEM fanem sagi. Dlaczego przestałem nim być? Dlatego, że z czasem seria zeszła na psy. Dopóki był ten główny "story arc", dopóki wciąż ścigaliśmy się z Templariuszami o to, kto wykorzysta bądź zapobiegnie końcu świata, "Assassin's Creed" naprawdę miało ręce i nogi. Po trzeciej części jednak straciło ducha, już nie miało tego, co na początku było w nim wyjątkowe i co przyciągnęło do niego graczy z całego globu. Co prawda na chwilę ten duch powrócił w czwórce, ale jednak to już było co innego. A potem... potem to już saga stała się jedynie maszynką do zarabiania pieniędzy dla Ubisoftu, który w końcu przestał nawet zwracać uwagę na takie rzeczy, jak fabuła czy rozwój postaci. W moim odczuciu "Syndicate" było porażką na całej linii, a jak obejrzałem ekranizację, zdałem sobie sprawę, że ta seria to przeżytek. Rozczarowanie osiągnęło taki poziom, że po prostu przestałem się nią interesować - do tego stopnia, że nawet już nie wyczekuję kolejnej części.

Owszem, te gry były naprawdę dobre, można się było dzięki nim trochę nauczyć, ale... no właśnie - to już przeszłość.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz