Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-09, 00:01
Autor Wiadomość
Agolek 

Dołączyła: 20 Mar 2009
Posty: 9

Wysłany:    [Startup Shool] Rafał Agnieszczak - jak to się k.... robi

18.stycznia pojawił się na LookrTV pierwszy odcinek autorskiego programu Rafała Agnieszczaka. Zaprasza on osoby, których pomysły na ebiznes spotkały się z zainteresowaniem internautów i zakończyły sukcesem.

W pierwszym odcinku występuję Kominek - kochany i jednoczesnie nienawidzony przez wielu bloger. Czy na blogu mozna zarobic? Ile? Kiedy? Jak? - na te pytania odpowiada gościu.

Warto zobaczyć, aby przekonać się, że nawet najlepsi popełniają błędy w swoim biznesie;)

A, że znacznie przyjemniej słucha się o błędach innych osób, niż uczy na własnych niepowodzeniach...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-01-19, 21:39   

Obu należy się uznanie za pomysł na biznes jednak osobiście nie trawię piecyka, ale najwidoczniej w Polsce najlepiej się sprzedają takie rzeczy i chamstwo (od którego ponoć ucieka) ;)

Oglądałem obie części:

=> http://lookr.tv/player.php?id=1324
=> http://lookr.tv/player.php?id=1325

Ogólnie trochę nudą wieje w wielu miejscach a piecyk gada często jakby pod nosem i podchodzi mi pod takiego dresiarza, tylko ku**a w co drugim słowie brakowało. Rozumiem luźne rozmowy, ale żeby tak rozwalać się na kanapie i siedzieć w czapce? jak dla mnie to brak szacunku dla drugiej osoby.

Ogólnie w sprawach porad na temat biznesu wolałbym - mając do wyboru obu panów jedynie - posłuchać Agnieszczaka ;)

Jest parę aspektów poruszonych w rozmowie, które potwierdzam, np. taki, że mało kto jest chętny do pomocy, zazwyczaj jest się samemu ze swoją wizją.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Agolek 

Dołączyła: 20 Mar 2009
Posty: 9

Wysłany: 2010-01-20, 10:59   

Na kolejny ogień idzie zupełnie inna postać - twórca Filestube, który nie wygląda (przynajmniej w zajawkach) ;) na lansera i będzie mówił więcej konkretów.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-01-20, 11:21   

zmieniłem temat nieco skoro poruszymy tu także inne osoby ;)

Agolek napisał/a:

który nie wygląda (przynajmniej w zajawkach) ;) na lansera i będzie mówił więcej konkretów.
z zapowiedzi wygląda jakby tych konkretow było za dużo :D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Agolek 

Dołączyła: 20 Mar 2009
Posty: 9

Wysłany: 2010-01-20, 12:07   

OK Zmiany wychodzą zazwyczaj na lepsze ;)
 
  podziel si� tym postem na:
maryna 

Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1

Wysłany: 2010-01-22, 13:09   

hmmm moze i taki mlody gniewny obejrzy pare odcinkow, ale chyba raczej jako bajke na dobranoc, jak juz styrany bedzie lazeniem po urzedach i zalatwianem papierkow.. no i samoksztalceniem, jak wyrwac kase z ue. agnieszczak moze pomysl to ma fajny, ale czy ktokolwiek bedzie to ogladal na serio? watpie..
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-01-22, 14:07   

z tego co wyczytałem to nie on przygotowuje pytania, ale mam nadzieję, że będzie sporo dodawał od siebie a ta luźna atmosfera będzie dotyczyła formy rozmowy i wyglądu wypowiadających się a nie rzeczowości programu i wartości, które powinno się z niego wyciągać.

Jeżeli będzie tak jak piszesz, to rzeczywiście dobra bajka na dobranoc i nikt tego nie potraktuje poważnie:) zobaczymy za parę odcinków jakie będą nasze i internautów oceny ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
uglyduckling
[Usunięty]



Wysłany: 2010-01-22, 16:10   

Myślę że Agnieszczak zgrywa tam luzaka ale wie co i jak przekazać. Przecież jego Startupschool, do której się odnosi w swoich odcinkach to kawał dobrej roboty i realna pomoc dla kilku młodych ludzi, którzy chcieli stworzyć własne strony i serwisy i potrzebowali wsparcia, więc nie łapię czemu nie miałby się podzielić tą wiedzą na trochę szerszym forum. Dlatego czekam na kolejne odcinki - pożyjemy zobaczymy ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Agolek 

Dołączyła: 20 Mar 2009
Posty: 9

Wysłany: 2010-01-27, 13:28   

Nawet jeżeli Agnieszczak ma pisane pytania, to nie powinien miec oporow przed drazeniem wlasnych kwestii. Nie jest to typ pana redaktora, tylko osoba, ktora raczej nie daje sie wpisac w sztywne ramy. Swiadczy o tym chociazby jego podejscie do Webstara w pierwszym odcinku. No a wracajac do tematu to czekam na next one.
 
  podziel si� tym postem na:
Goods 
WordPress.Klub


Imię: Radek
Wiek: 33
Dołączył/a: 09 Sty 2010
Posty: 21
Miasto: Działdowo

Wysłany: 2010-01-27, 21:32   

Program mi się podobał. Kominka czytać lubię, ale wkurza mnie jego chamstwo. Robi z siebie pół-boga i chce, żeby wszyscy mu się w pas kłaniali. Nie w moim typie gościu.

Cytat

ale czy ktokolwiek bedzie to ogladal na serio? watpie..
Dlaczego nie? Choćby to był niszowy temat (zapewniam Cię, że nie jest), to znajdą się osoby zainteresowane. Zwłaszcza, jeśli chodzi o lookrtv, które jest dobrze wypromowane.
______________________________________________________
Pozdrawiam,
Radek Karbowski
 
  podziel si� tym postem na:
katarynka 

Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 1

Wysłany: 2010-02-09, 14:41   Rafał Agnieszczak - jak to się k.... robi, odcinek 2

W kolejnym odcinku swojego programu Rafał Agnieszczak rozmawia z Arkadiuszem Seńko, twórcą FilesTube, największej polskiej strony internetowej.
Materiał jest co prawda trochę zbyt długi i miejscami nużący (Seńko próbuje być najbardziej rzeczowy, jak tyko się da!), ale warto docenić wnikliwość Agnieszczaka i porcję interesujących informacji.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-09, 18:13   

Oglądałem wczoraj. Trochę za mało konkretów w obu programach jak na razie. Rozumiem, że ktoś nie chce się dzielić jakimiś prywatnymi sprawami, ale jak na razie nic nowego się nie dowiedziałem w kwestii startupów i zarabiania na nich - może za dużo wiem? a może sprawy, o których rozmawiali są za banalne a o ważniejszych nie powiedzą. Czasem miałem wrażenie, że goście są kompletnie nieprzygotowani. Może warto powiadomić kolejnych o czym jest ten program :P ?

p.s. czy produkcja wspierana przez lookr.tv wymaga trzech pań z firmy zajmującej się PR do jego promocji tu na forum ;>? czy to tylko zbieg okoliczności ;) ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz