Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-09, 00:02
Autor Wiadomość
macikiw2 

Dołączył/a: 02 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłany:    [strona, php] Kod na rejestracje

Witam was serdecznie .. Może dla was będzie to banalne pytanie , ale jestem początkujący . Chciałbym dodać do swojej strony WWW , możliwość rejestracji do niej( z późniejszą możliwością przypomnienia hasła i ogólnie z wszystkimi procesami np. jak na tej stronce) , lecz nie posiadam żadnego gotowego kodu (bo sam nie napiszę tego , nawet nie wiem jak bo tego języka nie znam ..) Szukałem po google znalazłem wiele szablonów itp. ale ogólnego formularze rejestracji itp się nie doszukałem ... Więc jakby ktoś miał jakiegoś gotowca to z chęcią bym go poznał ..
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-04-02, 21:01   

Do tego będziesz potrzebował skryptów PHP (itp.), które korzystają z bazy danych.

Najłatwiej jest chyba zainstalować sobie jakiś darmowy CMS i oprzeć stronę na nim.

Do wyboru masz kilka ciekawych:
- Wordpress (pl)
- Drupal (pl)
- Joomla (pl)
- PHP-Fusion (pl)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
macikiw2 

Dołączył/a: 02 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłany: 2011-04-08, 20:17   

Zrobiłem to w PhpBB , jako że hosta mam na 0host (i on jest angielski ale można zmieniać na polski ) to te Php jest całe po angielsku. W panelu administratora chciałem jakoś język zmienić no i oczywiście jest taka opcji tam można wpisać polski tekst w zamian za angielski (tak przynajmniej wywnioskowałem) . No ale nic nie zmienia bo mówi że trzeba to pobrać ale jak pobiorę to gdzie to potem mam wrzucić (bo luzem wrzucając nie chodzi ). Teraz przed chwilką pobrałem jakąś paczkę językową z tego PHP (angielską ) istnieje taka możliwość żeby z neta gdzieś pobrać polską paczkę i od razu wrzucić ?
Ostatnio zmieniony przez macikiw2 2011-04-08, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-04-08, 20:26   

a skąd pobrałeś? nawet na phpbb.pl widzę jakąś polską paczkę z phpbb, jest też phpbb2 by przemo - spolszczone i zmodyfikowane przez Przemo oraz nowsze phpbb3, także po polsku.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
macikiw2 

Dołączył/a: 02 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłany: 2011-04-08, 20:44   

Tam takie coś było na forum w panelu administracyjnym .Tam też jest upload file ,biorę metodę wysyłania przez FTP ,wpisuję dane FTP i wyskakuje informacja "Information Unable to change directory." . Pobrałem z tej strony phpbb.pl spolszczenie , ale jak to wrzucić jak biorę te upload file i wyskakuje że nie można zmienić katalogu i nic dalej się nie da zrobić . Czy gdzieś indziej się to wysyła ? I jest jeszcze taka sprawa że na tym 0host jest do wybrania zainstalowanie phpbb 3.0.7 a na tej stronce jest spolszczenie do v3.0.8 (jest jeszcze jakaś zamiana z v.3.07 na 3.08 ale czy jak na hosting jest zainstalowane 3.07 to bd. mógł to zmienić na 3.08 ?
Wszystko bym posprawdzał tylko jakbyś mi pomógł jak to mam wrzucić byłoby idealnie .

[ Dodano: 08-04-2011, 21:01 ]
Dobra na ich forum znalazłem polonizacje do 3.0.7 tylko nadal nie wiem jak to wrzucić .

[ Dodano: 08-04-2011, 22:21 ]
Już wiem po prostu wczesniej w programie od FTP nie wyskakiwał mi nowo stworzony folder od php
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz