Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2010-01-02, 19:26
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany:    Offtopy

poniższe posty wyglądają jak wyrwane skądś, bo takie są zostały przeniesione w celu przedyskutowania co jest offtopem a kiedy jest to czepianie się ;)
posty przeniesione z rozmowy [grafika] siN


Jaki offtop? siN ma problem z kodowaniem w cutenews a Natalia zna odpowiedz. To jest wedlug ciebie offtopic? Zamiast jeczec o tym, ze nie rozmawiamy na temat przeczytalbys ten temat dokladnie. Zanim zaczniesz krytykowac sprawdz, czy dobrze prawisz ;]
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-22, 23:36   

zacznijmy od tego, że wypowiadasz się przed autorem. po drugie temat nawiązywał do grafiki a nie do strony kodowej a to już jest offtop.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-23, 00:29   

Mowil ci ktos, ze nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu?
Wydaje mi sie, ze masz jakas obsesje na punkcie zbaczania z tematu. Ciagle tylko offtop tu, offtop tam. To rodzi podejrzenia :rotfl:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-23, 01:16   

przewidziałem wręcz, że się udzielisz znowu :P , może i gorsza, ale porządek musi byc ;) dlatego zamykam temat :) a siN niech mi napisze na PW co sądzi o tym o co pytalem 3 (nie liczac tego) offtopy wyżej ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-04-23, 01:52   

Korzystajac z tego, iż wątek ejst zamkniety chcialem dodać iż w pełni popieram slowa Frozen Lust i uważam, że HTSZ masz jakas obsesje na tym punkcie.
I nie zgadzam się z tym, że temat nawiazuje do grafiki SIN a nie do strony, skoro autor tematu powiedzial ze bedzie dodawal tu swoje prace i własnie jako jedna z prac dodal strone ktora zrobil na swoje portfolio. A dyskusja toczyla sie wokół technologi flash, ktora SIn chce zastosowac na swojej stronie, wiec wszytsko jest na temat i żadnego OFF TOPU nie bylo.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-23, 02:17   

może i mam obsesję, ale nie pozwole na smiecenie kazdego watku tematami z nim niezwiazanymi, przeczytalem dokladnie przed chwila calosc jeszcze raz, co z tego wyniklo:

1. pierwszy post i tytul posta swiadczy o tym na temat czego rozmawiamy, jezeli temat ma byc szerszy to i opis taki tez powinien byc - [autor zalozyl ze bedzie to o grafice i tego sie powinien trzymac, ale z pewnych powodow sie nie trzymal i dodal takze chec opinii jego strony co w tym momencie spowodowalo zmiane tematu! - i nie ma tam nic napisane, ze bedzie dodawal swoje prace w jednym temacie ;) bo narazie takiej opcji nie ma] - po to aby obcy zagladajacy na forum wiedzial czego ma sie spodziewac w danym temacie (o taki porzadek i poprawianie tematow dba oczywiscie mod).

2. napisalem, ze wydaje mi sie, iz to co czego glowny temat dotyczyl zostalo juz wyjasnione i jako pierwszy przed wszystkimi powinien sie wypowiedziec autor, a Frozem raz ze udzielila sie przed nim to dwa uznala, ze ja juz znalazlem offtopów mase, nawet mi jeden wypomniala a nic na ten temat nie napisalem.

p.s. bardzo nie podoba mi sie to, ze zamiast dbac o porzadek (co jest zadaniem moda/admina) wdajecie sie w jakies dziwne rozmowy, jezeli nie bedzie konkretow w tematach to po 3 miesiacach nic tutaj madrego nikt nie znajdzie poza kilkunastowatkowymi postami, w ktorych trzeba przebierac sporo czasu zanim dokopie sie do tych odnaszacyc sie do poczatkowego posta.
rozumiem male odstepstwa w obrebie tematyki (przypominam, ze nie uznalem niczego za offtop tylko za EOT - koniec tematu) ale nie prawie calkowite zmiany tematu jak to sie dzieje nie niektorych tematach, takiego typu rzeczy nie trzeba kasowac, mozna wydzielic do osobnego wątku i to wystarczy, wy jednak brniecie w to a potem to ja mam jakies chore ambicje i nagorliwosc, a jeszcze niedawno czytalem na eblogu, ze kazde forum kieruje sie swoimi prawami :) :>

i nie jest to zaden moralizatorski wywod bo sam sie dziwieze pozwolilem sobie na tak dlugi post, nie lubie takich bo zle sie to czyta, wole ktortkie rozmowy na temat lub tez szybka wymiane zdan.


sprawe wyjasni tak jak mial to zrobic odrazi siN nikt nie moze byc jego adwokatem droga pani Frozen :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-23, 02:43   

P.S kiedy nazwać coś offtopem ? a kiedy tym jeszcze nie jest. chodzi mi oczywiscie o rozmowy konkretne w działach pomocy i wskazówek, nie w tematach wolnych, ktore w zalozeniu maja wielowątkowość.

rozumiem przymknac oko raz czy dwa, ale jezeli powtarza sie to ciagle, a dodatkowo pozwala sie na to aby brnac poza tematem .... dla mnie to jest raczej nie do przyjecia a wypowiedzialem sie juz na temat dlaczego nie w kilku innych tematach na forum.

nie chce wiecej kłótni we własnym kurniku a dochodzenai do porozumien, wiec może uzgodnimy jakas wersje, a potem w dziale moderatorow przyjmiemy kto tej wersji chce pilnowac a kto rezygnuje z moda.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-04-23, 11:37   

:/ Lekka przesada ^^'. To jest forum, a nie wojsko :)
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-23, 13:56   

mi się kolor nepodoba modów, nie mam ani jednej zielonej nitki w garderobie (no dobra na jednym ciuchu mam), mi się oftopy podobaja, tą sa takie rozmowy jak w barze, ktoś coś palnie i wszyscy coś powiedzą i każdy sie dobrze bawi [no poza karolem z tematu fotka blogowicze ;) ], ale napewno nie powiesz że jakieś krzaki sie tu robią.
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-23, 14:20   

Też zauwazyłam , że panują tu troche zbyt rygorystyczne zasady.
Przecież wiadomo , że to nie zbrodnia jeśli wywiąże się rozmowa na nieco inny temat niż powinna.
Forum służy przede wszystkim do rozwiązywania problemów , rozmów itd , mnie troche zdziwiło kiedy Htsz dał ostrzeżenie jakiemuś nowemu użytkownikowi bo temat ze swoim problemem założył w złym dziale.
Ok rozumiem , że to błąd jesli temat jest w nie wlasciwym miejscu , ale wystarczyło by upomieć i temat przeniesć.
No i chyba nie trzeba wspominac , że małe zejście z tematu , na inny rownie ciekawy dzieje się spontanicznie. No i to nic złego , ale to forum htsza niech czyni jak uważa za stosowne, ale potem nie dziw się , że użytkowników nie przybywa, lub postów jest coraz mniej ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-23, 15:07   

Sylwia napisał/a:

Ok rozumiem , że to błąd jesli temat jest w nie wlasciwym miejscu , ale wystarczyło by upomieć i temat przeniesć.
nie sadzisz, że umieszczenie tego tematu w dziale Film było ewidentnym brakiem czytania regulaminu :> pomyłką byloby np. danie go do webmasteringu. ostrzeżenia znikają po 30 dniach, ja walcze o to aby były na krócej i widoczne w tematach tylko dla danego usera, ale moron chce zeby każdy widzial.


Sylwia napisał/a:

No i chyba nie trzeba wspominac , że małe zejście z tematu , na inny rownie ciekawy dzieje się spontanicznie. No i to nic złego
dałem sobie już spokój z upominaniem was w tematach luznych i przyznalem racje, ze tam to czasem ozywia rozmowe, ale mi chodzi o tematy pomocne, sam się denerwuję na wielu forach gdzie przymyka sie mocno oczy i panuje luz, że zanim znajde odpowiedz na pytanie zadane w temacie to musze przeczytac 4 strony jakiś bzdet bo ktoś sobie przypomniał o czymś wogóle niezwiązanym z tematem i przypadkowo trafiło na ten aby w nim to umieścic (a reszta jak gesi w to brnie - zazwyczaj kazdy klika w ostatnio napisany temat i komentuje tresci zwiazane z kilkoma wyżej napisanymi).

ps. siN przyznał mi rację, i co podluzuje sie ?


dział towarzyskie to jedno a działy pomocy to drugie, trzeba to rozrózniać.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-04-23, 17:47   

Popieram mura. To może np. w pokojach jak np. Webmastering itp., to będzie zakaz offtopów, a np. w luźnych jak Film, gry itp., będzie można robić offtopy. Kto jest za tym ??
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz