Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-06-03, 14:49   

Monstrual napisał/a:

(...) cała sprawa rozpoczęła się od neostrady, która była pierwszym tego typu powszechnym środkiem(....)

Chyba jednak nie :]

Monstrual napisał/a:

(...) nazwa jest jaka jest, choć niektórzy mogą czuć się dotknięci, bo uzywają neostrady, i uważają, że ta nazwa to jakiś atak w ich stronę. *Bynajmniej.

Nie koniecznie atak, ale dotknieci sie czuja. Czy kiedy jeden facet na stu sie sprzedaje, mowimy o mezczyznach ze to meskie dziwki? Otóż nie.
*Słowa "bynajmniej" w języku polskim używamy w połączeniu z partykułą.... polaku (?).

Monstrual napisał/a:

(...) Ta kacja ma proostu uświadomoć ludzi o tym, iż coraz szerszy dostęp do internetu jest niestety w przypadku młodych osób zjawiskiem negatywnych(...)

Doprawdy? wielkie odkrycie na skale Ameryki.

Monstrual napisał/a:

(...)Poza tym strona dziecineostrady.prv.pl wskazuje zwyczajnie, jak taką osobę traktować(...)

Bo my potrzebujemy żeby nas prowadzić za rączkę.

Monstrual napisał/a:

(...)*Przyznam się, że ta rada jest na prawdę skuteczna i przydatna(...)

A według mnie banalna. Bo przecierz nikt nie jest wystarczająco mądry, żeby olać natręta.
*bł.styl.

Monstrual napisał/a:

(...)Tak więc akcja ma swoje pozytywne strony i nie jest bezcelowa, lub jak to ty określiłaś, bezsensowna.

Nie zgadzam się.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-03, 15:03   

Cytat

i pewnie myślisz ze ta akcja przyniesie jakieś rezultaty ?
nie wiem czy przyniesie rezultaty, ludzie ambitnie wklejają te obrazki z ich strony, śmieją się jak wspomniałaś i teraz każdy kto pisze dziwnie albo jest noobem (to określenie stare jak świat) podczepiany jest pod dziecko neostrady nawet jak ma 40 lat ;)
link podałem raczej w celu lektury kim jest troll, dla tych co słyszą to określenie po raz pierwszy ;)

wyczytałem na jednym forum bardzo trafną opinię na temat tej strony, zamiast takiej powinno być coś w stylu "uświadomieni netykietą" czyli strona, na której powinno się 'pouczyć' (może ktoś znajdzie trafniejsze okreslenie ;) ) tych nowych jak trzeba zachowywać się w środowisku internetowym a nie zwalczać ich bo przecież oni nie wiedzą za co są zwalczani, dla nich to normalne ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Monstrual
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-04, 12:29   

Georgiana napisał/a:

Bo przecierz nikt


przecież. Kto tu kogo poucza? Moje błędy może są stylistyczne, a ty masz orta. kKtóry z nich na maturze byłby błędem o większej wadze? Zapewne ortograficzny ^^. Ort I stopnia.

Cytat

Bo my potrzebujemy żeby nas prowadzić za rączkę


Błąd interpunkcyjny. Przed żeby stawia się przecinek - pierwsza klasa gimnazjum.

Cytat

Czy kiedy jeden facet na stu sie sprzedaje, mowimy o mezczyznach ze to meskie dziwki?


A czy kiedy jeden użytkownik neostrady jest trollem, mówimy że wszyscy są trollami? To jest nazwa umowna, więc twój argument jakoś tu nie pasuje.

Georgiana napisał/a:

Chyba jednak nie


Chyba jednak tak. Pierwsza była neostrada i to ona zdobyła najwięcej userów - mowa oczywiście o Polsce. Kłania sie trochę wiedzy podstawowej, moja droga.

Htsz napisał/a:

czyli strona, na której powinno się 'pouczyć' (może ktoś znajdzie trafniejsze okreslenie ) tych nowych jak trzeba zachowywać się w środowisku internetowym a nie zwalczać ich bo przecież oni nie wiedzą za co są zwalczani, dla nich to normalne


Słuszne stwierdzenie.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-04, 13:00   

Monstrual napisał/a:

Kto tu kogo poucza?

Spokoj dzieciaki. Jestem jedyna osoba na tym forum, ktora z racji wyksztalcenia ma prawo pouczac na temat bledow jezykowych :P

Co do przyznawanie negatywnych rang, to jestem absolutnie przeciwna. Zapisywanie na jakichs antylistach, czarnych listach czy podobnych rzeczach swiadczy o dziecinnym podejsciu do problemu. To nie jest jakis cholerny przyczulek purytanizmu zeby pietnowac sie szkarlatnymi literami, zwlaszcza ze ludzie sie zmieniaja, nabywaja wiedzy na temat tego jakie zachowania wypadaja, a jakie nie. A jak sie kogos raz naznaczy to nie daje mu/jej sie szansy na naprawde swojego zachowania. Chyba nikt nie lubi byc metkowany, zwlaszcza nieprzychylnymi opiniami.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-04, 18:26   

ech dzieci, dzieci (nie powiem czego :P ), sądziłem, że zastanowimy się nad tym problemem zanim wysąpi on konkretnie na naszym forum, ale widze, że wolicie sami pokazywać na czym to polega ;)

Cytat

Co do przyznawanie negatywnych rang, to jestem absolutnie przeciwna. Zapisywanie na jakichs antylistach, czarnych listach czy podobnych rzeczach swiadczy o dziecinnym podejsciu do problemu.
mozliwe, ze forma grupowania takich ludzi nie jest dobrym rozwiązaniem, ja uważam, ze pisanie im wprost, iż nie potrafią ruszyć głową także , jest złe, zresztą widziałaś jaka była reakcja ;) wspominałem już o tego typu sytuacjach na podforum "złe strony forum" ;)

dlatego prosiłbym abyście przestali się wymądrzać a zaczeli zastanawiać w jaki sposób przygotować nasze forum na takich ludzi albo po części im podobnych.

wiadomo, że ten co potrafi pomocy raczej nie szuka a ten co nie potrafi, zanim dokładnie poczyta zasady panujące na danych forum zdoła narobić bałaganu swoimi postami ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Monstrual
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-04, 22:18   

Htsz, moim zdaniem najważniejsza jest cierpliwość. Wspomniałem już, że jestem tego zdania co Frozen Lust, jeśli o range chodzi. jesli taki gościu się pojawi, swoje umiejętności powinni pokazać moderatorzy. Ważna jest obserwajcja użytkowników, jeżeli zachowanie będzie niepokojące - tymbardziej. posty bzdurne, "trollowate" zwyczajnie usuwać i nie pytać o pozwolenie. Jak będzie za dużo, bądź będzie się rzucać - zwyczajnie zablokowac możliwośc pisania na jakiś czas. Działać cicho i efektownie zamiast robić niepotrzebny hałas - moim zdaniem jest to najskuteczniejsza metoda.

Htsz napisał/a:

ech dzieci, dzieci (nie powiem czego) sądziłem, że zastanowimy się nad tym problemem zanim wysąpi on konkretnie na naszym forum, ale widze, że wolicie sami pokazywać na czym to polega


Nie wiem, ale mógłbym to odebrac osobiście. :P
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-05, 14:53   

plujecie jadem aż miło! ^^
..a ja już w tym momencie widzę na forum kilka trolli..
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-05, 15:53   

Cytat

plujecie jadem aż miło! ^^
..a ja już w tym momencie widzę na forum kilka trolli..
co nie ^^ a według kilku opinii obiegowych wielu z nas to trolle :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Monstrual
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-05, 20:00   

Htsz napisał/a:

co nie ^^ a według kilku opinii obiegowych wielu z nas to trolle


ja tam osobiście nie mam nic przeciwko :P . Trollem być to tez pewnego rodzaju wyróznienie ^^.
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-06, 16:25   

a ja i tak nikogo nie lubie ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-08-05, 15:25   

Htsz napisał/a:

mozliwe, ze forma grupowania takich ludzi nie jest dobrym rozwiązaniem, ja uważam, ze pisanie im wprost, iż nie potrafią ruszyć głową także , jest złe, zresztą widziałaś jaka była reakcja wspominałem już o tego typu sytuacjach na podforum złe strony forum

dlatego prosiłbym abyście przestali się wymądrzać a zaczeli zastanawiać w jaki sposób przygotować nasze forum na takich ludzi albo po części im podobnych.

wiadomo, że ten co potrafi pomocy raczej nie szuka a ten co nie potrafi, zanim dokładnie poczyta zasady panujące na danych forum zdoła narobić bałaganu swoimi postami

Rozumiem, jeśli coś nie zostało omówione w regulaminie, ale jeśli jest coś napisane, a komuś nie chce się przeczytać to jest lenistwo i to nie jest usprawiedliwienie "bo on nie przeczytał regulaminu". Zresztą ludzie się zmieniają. Nie można go zakwalifikować bezpodstawnie "bo dawniej kogoś obraził" do trolli, a później się zmienił.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz