Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    wasze pomysły na rozwój działu graficznego

Chciałem was pociągnąć nieco za język, oczywiście tych co udzielają się w dziale graficznym.

Pomyślałem, że można by nieco zmienić zasady i formę prezentacji swoich prac oraz byłoby miło jakby osoby obeznane już z programami graficznymi zaczęły dodawać różnego rodzaju tutoriale, nawet proste :)

Na czym według mnie miałaby polegać zmiana w galerii prac ?

otóż podzieliłbym ten dział na jakieś główne kategorie galerii (grafiki szablonów, avatary, kolaże itp) plus jeden zapasowy na prace niepasujące do działów. Odrzuciłbym wtedy wersję jednej galerii w danej tematyce dla pojedynczej osoby. Każdy mógłby zakładać osobny temat dla kolejnej pracy (poza avatarami i podobnymi małymi pracami, gdzie dodawałoby się po kilka grafik na temat - np. tematycznie powiązanych) i dyskutowałoby się w nim tylko o niej. Moderator po skończonej dyskusji zamykałby taki temat.

zastanawiałem się także nad jakimiś nowymi działami, np wyzwania ? wiem, że to nie nowość i wiele for to ma ale my też mamy swoją społeczność, która mogłaby się w to pobawić :)

kwestia tego jak odbieracie te pomysły i kto byłby wstanie pomóc ?
może macie tez własne pomysły co do tego działu ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-20, 22:04   

Ja sądzę, że dział grafika możnaby było podzielić na kilka kategorii... Na przykład: Szablony, Avatary, Fotografie i jeszcze inne. Do tego zrobić dział "tutoriale" i podzielić go podobnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-07-21, 21:09   

Generalnie trudno mi się wypowiedzieć, bo mało "graficzny" jestem. ;)

Ale podpisuję się pod postulatem Zielonej, jestem za podziałem na kategorie - oprócz tych wspomnianych wyżej dodałbym jeszcze design (czyli poddajemy do oceny całe działające strony WWW/blogi).

A propos tutoriali - może by tak symbolicznie nagradzać autorów dobrych tekstów? Dodatkowa ranga (nadawana wedle uznania) albo "piwka" tak jak na innych forach?
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-22, 01:12   

Cytat

A propos tutoriali - może by tak symbolicznie nagradzać autorów dobrych tekstów? Dodatkowa ranga (nadawana wedle uznania) albo piwka tak jak na innych forach?

Ja jestem jak najbardziej za. Sądzę, że to mogłoby zachęcać innych userów do dzielenia się swoją wiedzą graficzną i nie tylko.

Lukem napisał/a:

Generalnie trudno mi się wypowiedzieć, bo mało graficzny jestem.

Za to znasz się na innych sprawach, które na bank przydałyby się tym "graficznym" ludziom :D .
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-22, 02:17   

ranga ? no mamy grupę Grafik. tylko co z nią dalej :> ? a piwka to nie jest zły pomysł ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-07-22, 10:39   

Według mnie piwka, to jest zły pomysł. Nie lepiej coś innego, zamiast napoju alkoholowego?? Podpisałem "Krucjatę Wyzwolenia Człowieka", więc do czegoś mnie to zobowiązuje...
Ostatnio zmieniony przez miglu149 2008-07-22, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-22, 10:58   

Htsz napisał/a:

no mamy grupę Grafik.

Pierwsze słyszę :D .

A tak swoją drogą to można byłoby robić ankiety dla użytkowników jakich szablonów, a konkretnie o jakiej tematyce by się spodziewali. Do tego szabloniści mogliby wybrańcom (użytkownikom powyżej 30 czy iluśtam postów) pokazywać szablony, które niedługo pojawią się na stronie. Albo dla tych tzw. wybrańców pokazywałyby się działy z dodatkami do tych szablonów, które już zostały opublikowane (a same dodatki nie, wiadomo).
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-26, 21:04   

miglu149 napisał/a:

edług mnie piwka, to jest zły pomysł. Nie lepiej coś innego, zamiast napoju alkoholowego??
to kwestia doboru nazwy, po prostu mod piwka jest najpopularniejszym i wiadomo o co chodzi ;)

to jak już tak każdy ma jakieś pomysły to proszę bardziej obrazowo ;) czyli:

mamy sobie caaały dział forum graficzne a w nim mamy kategorie takie i owakie. W kategorii takiej mamy takie działy, a w takiej takie działy ;) ze wszystkich propozycji wybierzemy jakiś ostateczny zestaw.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz