Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-21, 01:58
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-04, 13:02   

Helpline2007 napisał/a:

Ale on może zaczepić jakieś młodsze dziecko albo po prostu kogoś bardzo samotnego i zagubionego i wciągnąć w znajomość...
a takich nie brakuje, szczególnie, że coraz młodsi siedzą w internecie, widać to chociażby po profilach na mojageneracja.pl
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-04, 17:40   

Cytat

Cashee,
takie sytuacja dobrze zgłaszać. Ty może świetnie sobie radzisz z takim gościem i masz dystans, jesteś ostrożna. Ale on może zaczepić jakieś młodsze dziecko albo po prostu kogoś bardzo samotnego i zagubionego i wciągnąć w znajomość...
- no niestety. Znam dwie siostry, które dniami siedzą na skajpie i szukają nowych znajomych i jeżeli jakaś osoba do nich napisze to na pewno jej nie zignorują . Można powiedzieć, iż kolekcjonują ludzi.

Bądźcie ostrożni! Nick tego pedofila to jerzyjurek2! Bardzo często kusi do rozmów wideo, więc uważajcie na włączone kamery internetowe. Jest dosyć upierdliwy, do mnie wydzwaniał kilka razy. Blokujcie od razu.
 
  podziel si� tym postem na:
Helpline2007
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-05, 11:40   

Cashee napisał/a:

Bądźcie ostrożni! Nick tego pedofila to jerzyjurek2! Bardzo często kusi do rozmów wideo, więc uważajcie na włączone kamery internetowe. Jest dosyć upierdliwy, do mnie wydzwaniał kilka razy. Blokujcie od razu.


Cashee, a rozmawialiście na czacie?
Został Ci na Skypie zapis takiej rozmowy?

Niestety, z rozmowami głosowymi jest taki problem, że później żaden dowód nie zostaje.
A może ktoś zna jakiś darmowy, prosty w obsłudze program, który umożliwia nagrywanie takich rozmów? Można byłoby włączyć nagrywanie, jeśli rozmowa schodzi na "niewłaściwe" tory....
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-05, 19:06   

Zapisu niestety nie ma, ponieważ usunęłam ten numer z listy. Zresztą możecie do niego zadzwonić i rozpocząć wideo nagrywanie. Jest stary, siwy i brzydki.
 
  podziel si� tym postem na:
Helpline2007
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-09, 11:43   

Szczerze mówiąc, polskie prawo nie zezwala organizacjom robić prowokacje (policja też nie może!).

Ma się to zmienić, ale na daną chwilę zebrane przez nas poprzez prowokację dowody nie pozwoliłyby na podjęcie żadnych kroków prawnych, żeby takiego amanta unieszkodliwić.
Dlatego tak ważne jest, żebyście nam pisali, gdy Was ktoś "zaczepia"... Nawet jeśli jesteście przyzwyczajeni do wulgaryzmów, nieprzyzwoitych propozycji itd., pomyślcie o młodszych dzieciach.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-09, 15:01   

Słuchaj, to jest po prostu natręt. Wydzwaniał do mnie i się pytał a jak się nazywam (imie i nazwisko), ile mam lat i skąd pochodzę(numer domu itp.) . I tak w kółko. Zablokowałam raz. Odblokowałam po paru godzinach, żeby mógł zrozumieć, że go sobie nie życzę. Zadzwonił. Niechcący włączył sobie kamerę, prawdopodobnie w ogóle nie wiedział, że jest włączona. Powiedziałam mu, że jest brzydki i się rozłączyłam.
 
  podziel si� tym postem na:
Helpline2007
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-09, 15:42   

Natręt czy pedofil?
Mówiłaś wcześniej o pedofilu - dlatego drążę temat.

Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś wypytuje o imię, nazwisko, adres to już świadczy o tym, że coś jest nie tak.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-10, 09:23   

kazał jeszcze podać fotkę i włączyć kamere. Ja znam takich, to wiadomo. A natręt mówie, bo nie może się odczepić. A pedofila od natręta różni wiele... (np.: mój młodszy brat to natręt!)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz